מילאן 2017/18 :: נולדים מחדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Alta Tensione, ‏7/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. cazzo Il Capocuoco

Carlo Ancelotti ו-VAR אוהבים את זה.
  2. Alta Tensione Member

פארסת הacl ממשיכה.

3. yonmu Member

נראה שגאטוזו מאריך חוזה עד 2021.
    קודם כל - מגיע לו ומשמח ומרגש לראות שחקן עבר מצליח, במיוחד כשמדובר ברינו ובמיוחד אחרי שיותר מדי אחרים נכשלו.
    מבחינת צבירת נקודות הוא אובראצ'יבר בלתי-נתפס, וההדחה לארסנל, ההפסד ליובה או התיקו בדרבי לא ישנו את זה. גם אם המקום הרביעי לא רלוונטי עצם העובדה שהוא חזר להיות רלוונטי אחרי פתיחת העונה המזעזעת (אני זוכר את הודעה ה"אפשר לזרוק בליגה, גם ככה לא נגיע לכלום" שלי) מדהים בפני עצמו.
    ובכל זאת, המבחן הגדול עדיין לפניו. ההגנה התייצבה ואנחנו נראים כמו קבוצת כדורגל ולא חבורת שחקנים משוטטים, אבל ההתקפה רעה מאוד -
    7 שערים ב9 משחקים (+2 הארכות) מול הגדולות. אמנם הביקורת העיקרית היא על השחקנים (קליניץ', סילבה, ג'אק), אבל זה גם עליו.

4. SerieA Il Capitano

לגאטוזו מגיעה לפחות עונה נוספת כדי לראות מה הוא יכול לייצר. ההגנה נראית טוב יותר עם בונוצ'י-רומאניולי ואכן ההתקפה בעייתית אבל התוצאות מדברות בעד עצמן.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

עונה כן. שלוש שנים? נראה לי התחייבות ארוכה מדי, מסוג החוזים שאינטר של השנים האחרונות עושה.

Roma ו-טל. אוהבים את זה.
  6. DRORIKO Member

הארכה מוזרה האמת. היה עדיף להאריך לו חוזה רק לעונה אחת ואז לראות לאיפה מתקדמים מכאן. 3 עונות זה לא מובן לי, זה הרי לא שלגאטוזו יש עוד קבוצות שמעוניינות בו שהוא יכול לסחוט את מילאן. זה מרגיש שההנהלה פעלה נטו מטעמים סנטימנטלים מבלי להפעיל את הראש.

7. DRORIKO Member

לא האמנתי שאני אי פעם אכתוב את זה אבל תפתחו עכשיו ערוץ הספורט, מחכה לכם הפתעה.

8. תומר1989 Member

מה היה??

9. DRORIKO Member

קאחה קאלדזה קפץ לבקר במגרש פתוח. אקרמן ראיין אותו באיטלקית, ודומינגז עקץ אותו על איסטנבול. או שזה היה בכלל סלוצקי, אני תמיד מתבלבל.

10. Carlo Ancelotti Member

היו לי חששות שברגע שההתלהבות תרד, נחזור להיראות כמו כלום. בתקופה הטובה הייתה הרגשה שרינו אולי יוכל להיות בשבילנו קונטה אבל זה לא עמד במבחן הזמן. חבל.

לא יודע מה המצב הפיננסי לקיץ אבל אנחנו חייבים להביא התקפה חדשה ושחקן חזק לקישור, בנוסף למאמן כמובן. אני חושב שבקיץ דונארומה יעבור לפריז כדי לממן את חלון ההעברות. תכלס - מתבקש.
    בהתקפה חייבים ווינגר שניתן לבנות את כובד המשחק עליו - סוסו הוא שחקן משלים טוב, לא מי שיוביל (ואם יהיו הצעות גדולות עליו לא אופתע אם ימכר).

בקיצור, ברוח יום העצמאות מצדיע לכל האוהדים שלנו שיושבים שנים ורואים קבוצה עם משחק התקפי מהגרועים שיש בסריה אה למרות שיותר מעניין לצפות בצבע מתייבש.

אגב, האריכו לרינו את החוזה בסוף? כי מרגיש לי שכל הדרכים מובילות לכך שקונטה מאמן שלנו בשנה הבאה.

11. SerieA Il Capitano

להבנתי יצאה הודעה לא מזמן שגאטוזו קיבל הארכת חוזה עד 2021.

הייתי מוכר את דונארומה ב-1 ביולי בלי לחשוב בכלל. אין שום ברירה אחרת ויתרה מכך אין שום בעיה למצוא שוער טוב בליגה שימלא את מקומו.

12. Carlo Ancelotti Member

לא מצאתי הודעה רשמית אבל מסתבר שאכן חתם.

טקטית הוא לא הראה יכולות שמספיקות אבל אולי אם יביאו לו את השחקנים הנכונים יצליח בעזרת האופי שמביא איתו ליצור משהו חיובי. אני מתקשה לראות את זה קורה ולצערי מרגיש שאנחנו לקראת שחזור העונה הנוכחית עם מונטלה.

13. yonmu Member

בהתחשב במצב שהוא קיבל - גאטוזו עשה עבודה טובה.
    לקבל קבוצה שבורה מנטלית עם סגל חדש לגמרי ולגבש אותה ליחידה לוחמת זו הצלחה מסחררת מבחינת הסתדרות עם שחקנים.
    מבחינה טקטית הוא אמנם לא הראה משהו מדהים - החזרה ל4-3-3 היתה צפויה - אבל הוא נכשל כמעט ורק מול סגלים מוצלחים יותר.
    את ההגנה הוא ייצב בצורה ראויה לשבח, וההתקפה אמנם תקועה אבל קשה להאשים אותו בזה.
    אולי הבחירה להאריך לו את החוזה היתה שגויה אם יש מאמנים בכירים יותר זמינים (קונטה, אנצ'לוטי), אבל לדעתי עדיף לנסות לייצר המשכיות כלשהי.

הבעיה העיקרית היא בסגל.
    מבחינה כלכלית אנחנו די בבעיה - יש עוד החלטה של אופ"א שאמורה להתקבל - ואולי לוותר על דונארומה ולהביא את ריינה זה הפתרון (הכואב).
    חוץ מזה מעניין מה נצליח לקבל על סילבה*, קליניץ' ובאקה, כשצריך 3 שחקני התקפה חדשים (חלוץ, קיצוני וקשר התקפי מחליף) ועוד קשר אחורי.

*הרכישה של סילבה מתבררת כטעות אסטרטגית משמעותית מאוד. אולי כל האופציות המדוברות (אובמיאנג ומוראטה ומי שלא היה שם) באמת ירדו מהפרק, אבל הוצאה של 40מ' יורו ששמה אותנו בחוסר איזון כלכלי בשביל חלוץ שלא נראה שלמישהו היה מושג מה מייעדים לו. מילא קליניץ' היה זול יותר והיה 'ללכת על בטוח' עם חלוץ ותיק שמכיר את הליגה והתפלפ לנו בפרצוף, אבל כאן זה היה הימור מסוכן על כסף שמסתבר שאין לנו.

14. Rushie Member

אנשים פה מקבלים בסבבה את הטרייד של דונארומה בריינה? אני חושב שזו ירידה גדולה מאוד ברמה.
    הוא אחלה גבר ולא עולה בשערים לקבוצה שלו בדר"כ אבל הוא גם לא מציל שערים. אולי השוער הכי איטי שיש היום בטופ באירופה. אפשר לראות את זה בשער השני שספג מול אודינזה, אחרי זה היה להם משקוף שהוא אפילו לא זינק (זה הטרייד מארק מוב שלו עוד מליברפול- להישאר קפוא במקום).
    אם אין לפניו הגנה חזקה מאוד, וזה לא המקרה במילאן וכנראה גם לא יהיה בעונה הבאה, אז צריך להשתמש בכסף של דונארומה כדי להביא שוער דומיננטי יותר לדעתי.

15. SerieA Il Capitano

ריינה זה שוער שיכול לעלות למילאן במקום הרביעי. אני לא מבין את ההחתמה הזו אם תקרה, גם אם לוקחים בחשבון את היותו דמות חשובה בחדר ההלבשה. יש את בונוצ'י וגאטוזו בשביל זה.

מצב נושא:
הנושא נעול.