מילה טובה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏15/9/03.

1. Julian Joachim Member

לפרומואים של 5 מינוס.

בהחלט עושה חשק לראות כדורגל אנגלי. אפילו כשמראים את הקבוצה שלך מפסידה וסופגת את השער הכי יפה בעונה הקודמת.

כל הכבוד! עכשיו שרק יחזרו לשדר 3-4 משחקים בשבוע....

2. RE-QL Member

באמת יופי של פרסומות... כל כך מרגש אפילו התרגשתי ב 5-3 של היונייטד על הספרס... אבל הכי יפה היה ה3-1 של ליברפול על היונייטד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    באמת יופי של יוזמה

3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הודעה ראשונה שלי כאן.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx
    סליחה אבל אין לכם זכות דיבור אחרי שיש לכם 2 משחקים שלנו אין אפילו סיכום מחזור ראוי.

4. Julian Joachim Member

יניב, אני לא מתלונן, אני רק לא מבין מה הנקודה בלהוריד את מספר השידורים (שכבר יש) בלי להשים משהו במקום...

מבין?

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אין תקציב.

6. ArsenalFan Member

בשנה שעברה שידרו ב-5+ שלושה משחקים במחזור לפחות. השנה מסתפקים בשניים. אנחנו מקבלים פחות מהעונה שעברה עבור אותו תשלום. יש לנו זכות דיבור בריבוע.

ומה הקשר בכלל לכך שאת הליגה האיטלקית לא משדרים? זו סוגייה בפני עצמה, אבל היא ממש לא קשורה (מה עוד ש-5+ מעולם לא שידר את הליגה האיטלקית).

ולגבי הפרומואים- הם מושקעים ויפים, נדמה לי שכבר כתבתי עליהם, אבל אני לא כ"כ נהנה מהם, כי הם בחרו משחקים שאני מעדיף לשכוח... (המהפך של יונייטד- אפילו שזה מול ספרס, הגול של רוני...).
    למה לא שמו שם את הגול בגמר הגביע של ליונגברג? או את השער של פירס מול אסטון וילה? או כל דבר חיובי שקשור בארסנל???

7. duff beer Member

הפרומואים של ספורט 5 וספורט 5+ תמיד היו מוצלחים...

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים עם עדי... אבל זה לא הקטע...

באמת מילה טובה, רק חבל שהם לא שמו שום דבר של ניוקאסל... אני מאוד הייתי שמח אם היו שמים את ה4-3 המדהים בלידס בעונת 2001-2002 (לידס עוד הוליכה 3-1 בדקה ה60... משחק מדהים), את ה3-1 של ניוקאסל בחוץ על ארסנל בעונת 2001-2002 (גם פה ניוקאסל פיגרה 1-0 על 10 שחקנים, אבל ניצחה את האלופה הנכנסת במשחק ששבר את קללת לונדון), או את ה2-1 המדהים מהעונה שעברה על אברטון (אברטון הובילה עד הדקה ה87, אבל אז השער האדיר של שירר ועוד אחד של בלאמי הביאו נצחון). ואם לא ניצחונות אפשר היה גם לשים את ה5-3 של מנצ'סטר על ניוקאסל בעונה שעברה, עם השער ה100 של שירר במדי המגפייז בפריימר ליג...