מי לדעתכם תיזכה באליפות?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י D.bergkamp, ‏6/8/05.

1. city Member

ארסנל נחלשה בצורה משמעותית. ויירה היה שחקן מפתח בעונות הקודמות, ואני לא מאמין שפברגאס, פלאמיני או פירס יכולים להיכנס לנעליים הענקיות שלו.
    חלב שחקן ענק ואני בטוח שארסנל תיהיה מצוינת העונה מבחינה התקפית, אבל השאלה היא איך הם יסתדרו במרכז המגרש (שנשאר די פרוץ).

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע אם השתפרנו או לא, אבל שיפור זה לא בהכרח בדברים צפויים כמו רכש, זה גם בדברים קצת פחות צפויים כמו שיפור ביכולת של שחקנים צעירים (ויש לנו כמה שכאלה). אולי יקום השחקן שיוכל לעזור למרכז השדה המזדקן שלנו, אולי אלן סמית' (לא שאני מאמין בזה) יתגלה כפיתרון. אי אפשר לחשב את ההתחזקות/היחלשות של קבוצה רק לפי השחקנים שעזבו ובאו.

קשר לפרשת קין ופרגוסון, זה חרטא. לא זה שהיה להם ריב, כנראה שכן, אבל הדברים הללו קורים הרבה והם לא רציניים. הם בטח לא הובילו לשטות לגבי זה שקין לא יצא למסע במזרח הרחוק. והם לא הולכים להשפיע על העונה שלנו.

וזה נכון אגב גם לגבי ארסנל. ויירה עזב, אבל זה לא אומר שבין ססק לפלמיני לא קיים הפיתרון לזה. הרושם שלי בכלל היה שארסנל בעונה שעברה היתה יותר טובה כשוויירה לא היה.

צ'לסי הכי חזקה, הכי טובה, הסגל שלה הופך אותה לפייבוריטית ברורה בליגה. בליגת האלופות הכל יכול לקרות בשלבי נוק אאוט. כמה ברצלונה היתה רחוקה מלהדיח אותה? וליברפול, לא ממש קבוצה מדהימה, כן הצליחה (אני יודע, אני יודע, דאף ורובן לא היו).

ואני לא אגיד שיונייטד לא איתגרה את ארסנל. אם אני לא טועה, משהו כמו 8 מחזורים לסוף היינו 4 נקודות לפני ארסנל. אבל ברגע שסיימנו ב-0:0 עם פאלאס (מה שחיסל סופית את השאיפות הקלושות לאליפות) ואז הודחנו ע"י מילאן מליגת האלופות, היה ברור שהליגה כבר לא בראש של השחקנים והתוצאות היו בהתאם. את ההופעות הטובות שמרנו לגביע. אני לא מתלהב מזה, אבל זה מה יש.

נערך לאחרונה ב: ‏6/8/05
  3. RedWhiteArmy Member

אותו דבר גם זיינו שעברה את השכל שבארסה אלופי אירופה והעולם ואף אחד לא יכול עליהם לא ככה?.
    ואז צ'לסי זיינה אותם..
    ועוד דבר אין דבר כזה בילתי אפשרי בכדורגל..
    ויש גם דבר כזה יום טוב ויום רע..
    ואם אתה לוקח שחקן כמו מאקללה מציב אותו כשמירה אישית על הפליימיקר של בארסה שזה מספר 10 שלהם (שם ארוך מידי אין כל לבטע אותו) אז רוב משחק ההתקפה שלהם הלך הם הריי משחקים דרך פליימיקר.

4. swat Member

מזכיר לך הגול האחרון של צ'לסי לא היה אמור להחשב עברה על השוער(הפתיע אותי שקולינה לא ראה את זה) אבל עזוב אני לא אוהד בארסה רק את רולאנדיניו אני אוהב שם.
    נכון מקללה עשה עליו עבודה מדהימה אבל זה היה משחק שכונה לכל דבר בלי הגנות ובלי כלום.

מבחינת יונייטד היא גם קבוצה שנבנת קצת מחדש, ומנסה כמה דברים חדשים לדוגמא השאלנו איזה 4 צעירים מהטובים שיש לנו בנוער לקבוצות כדי שיתקדמו תשחקנים ויחזרו אלינו הרוב שחקני הגנה עם אני לא טועה.

וארסנל נחלשה מאוד אני רואה את ארסנל מסיימת מקום שלישי, ויונייטד דווקא קצת יותר נאבקת על האליפות אבל הכל יהיה תלוי אם יהיה רעב לגיגס שיתחיל להזיז את עצמו ואותו דבר גם על קין ועל סקולס כי רואים שהשאר מנסים את רוני,רולאנדו וואן ניסטלרוי שנותן תנשמה שלו ולכן הוא מתעצבן כל כך.

5. RedWhiteArmy Member

היה משחק טוב וקולינה שפט מצויין וזה טוב שבארצלונה עפה לא סובל אותה וכל קבוצה ספרדית אחרת..
    ורונאלדיניו אייך אתה מסוגל לאהוב אותו ביכלל?. אני לא הייתי יורק לכיוון שלו אפילו אחרי שהוא בחר בברצלונה ולא בנו!

6. נדב מיכאלי Member

אני לא פוסל גם את ליברפול ומנצ'סטר יונייטד

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה הולך להיות המירוץ הכי חד צדדי מאז 2001, לטובת צ'לסי הפעם.

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

במקום הראשון תהייה צ'לסי
    במקום השני תהייה ארסנל.
    במקום השלישי תהייה ליברפול.
    במקום הרביעי תהייה טוטנהאם.
    במקומות 5-6 הקבוצות ממנצ'סטר.

9. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא רציני לטעון שארסנל ויונייטד (ובטח שצ'לסי) לא יסיימו בין 3 הראשונות. ליברפול בעונה שעברה בפריימרשיפ היתה על הפנים והחיזוק שלה בכלל לא רציני, וכדי להתמודד על המקום השלישי ליברפול צריכה להיות הרבה, הרבה יותר חזקה מבעונה שעברה. טוטנהאם במקום הרביעי?? השתגעת תגיד לי?!

10. Gerrard Member

אני הולך על ה big money ומהמר על ליברפול כאלופת הפרימיירליג

11. נדב מיכאלי Member

אז אתה פחות או יותר באותו ראש איתי.
    אני אומר שליברפול תיאבק חזק על האליפות.
    השנה צ'לסי לא תזכה בקלילות באליפות כמו בשנה שעברה.
    השנה יהיה מאבק שווה כוחות !

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

גם אני מצטרף!
    ואני רק יוסיף המן והמן!
    ואם יש צדק בעולם, אז צ'לסקי לא תהיה בין 3 המובילות, והרצח הכלכלי בשוק ההעברות ייפסק אחד ולתמיד, ע"מ שהליגה האנגלית לא תאבד מעניינה!

13. קינג לדלי Member

תפסיקו לחיות בחלומות זה צלסי ועוד 19.
    נראה לי שיונייטד וצרפת שוות ביכולתן וליברפול תיכנס איתם לאלופות.

14. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע מה יותר מצחיק. האפסים שאתה עושה מיונייטד או התותחים שאתה עושה מסיטי.

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה יפה לראות הכל בשחור או לבן, אבל לא כולם חייבים להיות נגד מישהו רק בגלל שהוא בחר במועדון אחר. עד כמה שהוא בחר בכלל, בהתחשב בכישלון הקולוסלי של קניון בעניין ההוא.

רונאלדיניו ענק.