מי לדעתכם תיזכה באליפות?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י D.bergkamp, ‏6/8/05.

1. נדב מיכאלי Member

ונאמר אמן !

2. city4ever Member

נחיה ונראה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

3. swat Member

בדיוק רק בגלל שהוא לא בא לקבוצה שלנו,זה לא מפחית מערכו והכדורגל הגדול שהוא נותן.
    וגם למרות מה שכולם יגידיו הליגה הספרדית יותר מתאימה לו ובכלל יותר מתאימה לברזליאים מאשר הליגה האנגלית,למרות שהוא דיי פירפר את צ'לסי במשחק והוכיח שהוא יכול להסתדר גם בליגה האנגלית אבל בספרדית הוא מפרפר הרבה יותר.

ובאמת ילד אתה מצחיק יונייטד מקום 5-6? רק אולי עם כל הסגל שלנו יהיה פצוע ונצטרך לעלות עם קבוצת המילואים שלנו לליגה אז אולי זה יהיה נכון.
    יונייטד במצבה עכשיו יכולה להתחרות על המקום השני, ואם הכל ילך חלק ובלי בעיות גם על האליפות.

4. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי עד עכשיו מה גורם לכם לחשוב שליברפול יכולה ללכת על האליפות. לליברפול אין קבוצה לאליפות וגם בעונה שעברה לא היתה לה - יש לה שחקנים כמו ג'רארד, קראגר וגרסיה שיש להם את הרוח המתאימה למפעל עם שלבי נוק-אאוט כמו הצ'מפיונז ליג, אבל בעונה של 38 מחזורים אין לליברפול סיכוי להגיע למקום השלישי אפילו. צ'לסי, ארסנל ויונייטד קבוצות חזקות שמנצחות בלי הפסקה בעוד ליברפול בעונה שעברה היתה מנצחת משחק ומפסידה שניים, ואני מצטער אבל הרכש שלהם בקיץ לא קידם אותם בהרבה אם בכלל. והם צריכים להתקדם המון, יונייטד במקום השלישי סיימה ב-19 נקודות לפני ליברפול, זה פער ענק! וליברפול לא התחזקה מספיק כדי לסגור אותו.

ארסנל, חברים, כבר 7 שנים לא מסיימת מתחת למקום השני. ארסנל הקיץ נראית מצוין, למרות עזיבת ויירה שחקנים כמו מת'יו פלאמיני, הנבחן סונג ובמיוחד חלב הגדול נותנים דם חדש וריענון לקבוצה. העומק של ארסנל בסגל שני רק לצ'לסי בפריימרשיפ (וגם בזה אני לא בטוח אבל עדיף לא להיכנס לויכוח על זה). במשחקי האימון ארסנל זורמת ומשחקת נהדר בין אם זה משחקים נגד אוטרכט או נגד פורטו ואייאקס (6:0 במשחקי האימון + תיקו עם הרכב חסר מאד). וכמובן, הנקודה שאני הכי אופטימי לגביה - ונגר עוד לא סיים את מסע הרכש שלו. שוער יגיע כמעט בודאות, ונגר באופן רשמי אמר שהוא יביא כזה (הוא אומנם אמר שעד יום שישי הוא יחתים אחד, אבל ברור שעסקה כזו אמורה להיסגר).

ארסנל לדעתי שוב תסיים לפני יונייטד והפעם בפער גדול יותר ובשלב מוקדם יותר. השאלה היא רק אם ניאבק עם צ'לסי על האליפות. אנחנו נפגשים איתם מוקדם מאד העונה ואם אנחנו מנצחים אז אין לי ספק שיש לנו סיכוי מצוין לקחת את האליפות.

5. swat Member

אל תשכח עד ההדחה מליגת האלופות אנחנו עקפנו אותכם בטבלה,ואחרי זה היה תתיקו 0-0 שיונייטד איבדה חשק בליגה ונתנה משחקים קטנים ולא מספיק התאמצו,והיה לנו סיכוי טוב מאוד לעבור אותכם בליגה.
    בכל מקרה נסגור על זה שעם השנה לא יהיה הרבה פציעות והחמצות לשלושת המובילות יש סיכוי ללכת על התואר שכמובן לצ'לסי יש עדיפות.

6. Jose Mourinho Member

אני מהמר שצ'לסי תיקח אליפות, ליברפול תסיים מקום שני, ארסנל שלישי, יונייטד רביעי, טוטנהאם חמישי וניוקאסל שישי, זה ההימור שלי לגבי 6 הראשונות.

7. TimKeano Member

תפסיק כבר לכתוב "אנחנו","שלנו","נצטרך" וכו',פשוט מספיק.
    אתה לא שחקן בקבוצה,אתה לא מאמן שוערים,אתה לא סקאוט,אתה אפילו לא סדרן באיצטדיון,חדל ליהות כאלה ישראלים.
    בקשר לרונלדיניו,מדובר בשחקן עצום ודי בהליכה השחקן מספר אחד היום והשחקן מספר אחד בעשור האחרון מאז ימיי
    השיא של זידאן.
    עד כמה שאני יודע הוא היה עם רגל וחצי ביונייטד ובגלל התמהמות בלתי מובנת של קניון הוא החליט לחתום בברסה,עכשיו היונייטד
    משלמת על זה ביוקר,כי הוא בדיוק השחקן שחסר לה.
    אבל לא נורא,יש את פלצ'ר...צצצ...

בכל אופן,צמרת הטבלה בסיום העונה תראה בדיוק כמו הטבלה בעונה שעברה,רק שבמקום אברטון במקום הרביעי תיהיה ליברפול
    ובחמישי טוטנהם שיש לי הרגשה שתיהיה לה עונה מצוינת.

8. Zizou10 Member

אני חושב שצ'לסי השנה יקחו שוב אליפות, במקרה הכי גרוע הם יסיימו כסגנים.
    ליברפול לדעתי תסיים במקומות 2-3 והלוואי שאני צודק, אליפות הלוואי הלוואי אבל קשה לי להאמין.
    מנצ'סטר תדעך עוד קצת, ארסנל בסטוס קוו.
    טוטאנהם יתקדמו לעבר מקומות 5-6.
    ולא נשכח לאחל הצלחה גם לווסטהאם וליוסי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ההימור של אבי מלר:
    1. מנצ'סטר יונייטד
    2. צ'לסי
    3. ליברפול
    4. ארסנל
    5. טוטנהאם
    6. ניוקאסל
    7. ווסטהאם
    8. מידלסברו
    9. בלקבורן
    10. מנצ'סטר סיטי
    11. אברטון
    12. בולטון
    13. צ'רלטון
    14. בירמינגהאם
    15. אסטון וילה
    16. פולהאם
    17. סנדרלנד
    18. פורטסמות
    19. ווסט ברומיץ'
    20. וויגאן
    תחזית אתר ספורט 5:
    1. צ'לסי
    2. ליברפול
    3. מנצ'סטר יונייטד
    4. ארסנל
    5. טוטנהאם
    6. מידלסברו
    7. ניוקאסל
    8. בולטון
    9. אברטון
    10. בלקבורן
    11. אסטון וילה
    12. ווסטהאם
    13. מנצ'סטר סיטי
    14. צ'רלטון
    15. פורטסמות'
    16. בירמינגהאם סיטי
    17. פולהאם
    18. סנדרלנד
    19. ווסט ברומיץ'
    20. וויגן

10. Mr Blofer Member

התחזית שלי לצמרת הליגה:
    1)צ'לסקי בוודאות בלתי ניתנת לעצירה
    2)מנצ'סטר
    3)ארסנל
    4)טוטנהם
    5)ליברפול ומי ייתן ואני יטעה
    ....10-12)ווסטאהם ובניון שלנו

11. cityblues beter dead than red

למרות המשחק שהיה היום בJJB אני עדיין מאמין שאחת מהן תזכה אליפות והשניה תיפרד לשלום מעונה נחמדה.וויגאן צריכה להשתפשף עוד קצת בליגה השניה כדי לעלות ולשרוד בפרמיירשיפ,נסיון לא קונים בכסף.

12. barakrom Member

יא אללה, הפסד צורב, ממש חבל לי עליהם

13. daniel_haifa Member

זה נראה לי בין צ'לסי למנצ'סטר.
    צ'לסי למרות היכולת היום תרוץ חזק, ומנצ'סטר עם משחק טוב מול אברטון נתנה סיפתח מעודד.
    ארסנל גם היא יכולה לקחת, אבל יש לה פחות סיכויים עם העזיבה של ויירה ועם החיזוק הדל.