מי תזכה?

הנושא בפורום 'פורום יורו 2020' פורסם ע"י alexshw, ‏11/6/21.

?

מי תוכתר לאלופת אירופה 2020?

1. איטליה

24.6%
  2. צרפת

26.3%
  3. פורטוגל

26.3%
  4. ספרד

1.8%
  5. גרמניה

7.0%
  6. הולנד

0 הצבעות
    0.0%
  7. בלגיה

3.5%
  8. אנגליה

8.8%
  9. אחר, פרט

1.8%
  1. alexshw Member

מי הנבחרת הזוכה לדעתכם?

2. Jefecito Member

צרפת

3. DRORIKO Member

איטליה, אבל לא הייתי פוסל גם את דנמרק וצ'כיה

נערך לאחרונה ב: ‏3/7/21
  4. Clichy COYG

לדעתי אנגליה. מבחינת הרכב ראשון פורטוגל עדיפה אבל האנגלים באים עם רוסטר התקפי מטורף שלדעתי יתפוצץ ביורו.

5. alexshw Member

צריך עוד לדעת לנצל אותו. חוץ מזה לכל נבחרת יש רגע שהיא נתקעת ונזקקת ליכולות אימון.

6. Clichy COYG

מסכים, אני פשוט חושב שאחרי עונה קשה (קורונה) יהיו הרבה פציעות והעומק של הנבחרות יעמוד למבחן - ופה אנגליה עולה על כולן.

7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

כל ההייפ סביב אנגליה מתבסס על שני משחקים טובים בסתיו של 2018, מול ספרד וקרואטיה בליגת האומות. מאז עברו שנתיים וחצי ואנגליה נראית כמו חרא. אין שוער, אין הגנה, חלק מההתקפה אוברייטד. הכשרונות האמיתיים אלה פודן, מאונט ואולי סאנצ'ו אבל זה לא מספיק.

8. DRORIKO Member

אני לא חושב שהיא תזכה, למרות שבהחלט יכולה להיות נבחרת שתילקח בחשבון, אבל מה שמייחד את איטליה זה שאמנם אין לה אף "סופרסטאר" אבל יש לה המון שחקנים טובים, גם בהרכב וגם בספסל, ובטורניר ארוך(כן תודה אופ"א) לעומק הסגל שלך יש חשיבות מכרעת. מה שעוד מייחד אותה זה שבניגוד לנבחרות אחרות היא לא תלותית בשחקן כזה או אחר אלא עובדת כקבוצה. או במילים אחרות, אם היא תביא ליורו את מה שהיא הראתה במוקדמות היא יכולה להגיע הכי רחוק. כרגע המינימום מבחינתי זה רבע גמר, נראה מה יהיה בהמשך.

9. alexshw Member

איטליה לא באמת עמדה בפני מבחן אצל מנצ'יני. אני אישית ממש לא מחזיק מהדור הזה, והוא הכי בינוני שאני זוכר באיטליה מאז שאני עוקב אחרי הכדורגל.
    כמובן זה נכון שאיטליה מתעלה הרבה פעמים בזכות טקטיקה משובחת. עדיין לדעתי יש לה נחיתות רצינית באיכויות שלה.

10. DRORIKO Member

אני מסכים איתך לגמרי, אין ספק שביורו יהיו לה משוכות גבוהות יותר. בגלל זה כתבתי שכרגע רבע גמר זה היעד מבחינתי. אני לא מאלה שנסחפים אחרי ההייפ וכבר מדברים על מועמדות לזכיה. איך אומרים אצלנו בטורינו-שוויה שוויה.

11. South Boy Member

בטורניר כזה הגנה טובה חשובה יותר מהתקפה טובה, למרות שיש לה גם את זה וגם את זה לפורטוגל יש את ההגנה הכי טובה בטורניר לדעתי. נוסף לחלק התקפי פסיכי ומאמן שיודע איך לנצח על המקהלה הזאת בצורה מצוינת אני פשוט לא מוצא בהם חולשות ולא רואה נבחרת טובה מהם על הנייר, גם לא צרפת שההגנה שלה רק נחלשה מאז המונדיאל ברוסיה ולדעתי החלק הקדמי שלהם קצת אוברייטד.
    בלגיה עם הגנה קצת יותר רצינית הייתה יכולה להיספר, עם הצבים שיש להם מאחורה אני לא רואה אותם זוכים בשום מצב ובטח שלא כשדה בריינה מתמודד עם פציעה והזאר הפך מאחד הטובים בעולם לפרנזטור של מקדונלדס.
    אנגליה זאת אנגליה ושיהיה בהצלחה למי שחושב שהם יכולים לזכות, איטליה איכותית אבל לא מספיק כדי לאיים על התואר לדעתי.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  12. GRANDE LAZIO Member

פורטוגל.
    בכל עמדה יש לה, לדעתי, את השחקנים הטובים באירופה כרגע, ועומק בלתי נגמר. ומאמן מנוסה שכבר זכה פעמיים ביורו (כמה מאמנים כבר עשו את זה?)

כמו כן, אני מרגיש שכריסטיאנו הולך לתת טורניר אלוהי. הוא בכושר מפחיד ובנבחרת יש לו אשכרה עם מי לשחק.

אה ואלופת אירופה המכהנת.. למי ששכח.

13. DRORIKO Member

לא בטוח. פפה כבר הרבה אחרי שיאו(כמו שראינו אפילו נגד ישראל) קנסלו אם להתבסס על התקופה ביובה היה חור הגנתי רציני. השאלה אם בסיטי הוא שיפר את היכולת ההגנתית, כי אם לא אז צד ימין עם קנסלו+פפה יכול להיות פרצה לגנב.

14. South Boy Member

בתור בלם משלים לרובן דיאס אני חושב שהוא בסדר, גם קנסלו לא מגן רע ובמיוחד לא התקפתית.
    חוץ מזה גם בהגנה העומק שלהם בלתי נגמר, אם קנסלו יהיה רע יש את נונו מנדש (לא ראיתי אבל אומרים שהוא מדהים) ורפאל גריירו, אם פפה יהיה רע דנילו פריירה יכול לשחק שם למקרה הצורך כשבקישור יכולים להחליף אותו רובן נבש או מוטיניו, הם פשוט נבחרת פסיכית לגמרי.
    לדעתי ההגנה של פורטוגל טובה יותר משל צרפת.

15. DRORIKO Member

בהתקפה קנסלו אש, השאלה זה איך הוא הגנתית, כי לפי מה שאני זוכר מיובה לא להיט בלשון המעטה, אבל מצד שני גם לא ראיתי אותו יותר מדי בסיטי אז אולי הוא השתפר.