מכבי חיפה- אולימפייאקוס:

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Ilan, ‏19/9/02.

1. Ilan Member

יאאלה יש לנו חמישה ימים לדבר על המשחק הזה...
    ללא ספק משחק המפתח- נגד הקבוצה הכי חלשה על הנייר- שניצחה את נוורקוזן 6-2.
    דבר אחד בטוח זה לא יהיה קל- אבל אני חושב שאם אנחנו רוצים לחשוב על מקום שלישי או אפילו שני (אני עדיין מאמין- מה לעשות... אני אופטימיסט מטיבעי) אז אנחנו חייבים להוציא נקודהנקודות...

בצד החיפאי יש את כל הסיבות להיות אופטימיים-
    1. יעקובו חוזר- החלוץ הטוב בליגה חוזר והוא תוספת משמעותית לירוקים... ללא ספק שחקן שיכול לשנות את הכל במשחק...

2. זוט'ה חוזר- כמה שהוא היה חסר- הוא היה חסר יותר מיעקובו במשחק נגד מנצסט'ר והוא יחליף את אלמושנינו "מצטיין המשחק" שגרם שתי גולים של מנצסט'ר...

3. ההתרגשות נגמרה, מתחילים לעבוד- אני חושב שבזמן האחרון חיפה דיברה יותר על עם מי הולכים להחליף חולצות ועל אולד- טרפורד וכל זה... עכשיו כבר זה אופרה אחרת... אחריי המשחק הזה הם שילמו שכר- לימוד והם הלכים להלחם במשחק הזה... הם מבינים את החשיבות העצומה...

4. הרצון להוכיח- אני חושב שאחריי מנצסט'ר הם ירצו הרבה יותר להוכיח את עצמם- ושהם נמצאים איפה שהם נמצאים לא במקרה...

5. משחק "ביתי"- אני יודע, יבואו מלא יוונים למשחק כי זה כמו משחק בית אצלהם... אבל מה שבטוח יבואו גם מלא חיפאים ואנשים מישראל! וינסו לתת פייט- מה שבטוח יש לקהל של חיפה עדיפות בגלל שמי שאחראי על הכרטיסים זה חיפה והם יעדיפו למכור אותם לאוהדי חיפה מאשר לקפריסאים ויוונים ולכן אני מעריך שיהיה פחות או יותר כמות שווה באוהדים- ברור שהאוהדים של אולימפיאקוס יותר טובים אבל חיפה הביא חיזוק רציני (אותי!!! ... כן כן אני יהיה במשחק... נציג איי- סוקר למשחק... חחח אני ממש היואב טוקר של הפורום, קודם הייתי שליח הפורום לטורניר אמסטרדאם, עכשיו אני "שליח" הפורום לקפריסין 8) ).

בקיצר... הולך להיות מלחמה... זה המשחק הכי חשוב של חיפה בבית ואם היא לא תוציא במשחק הזה נקודות יהיה לה קשה להוציא במקומות אחרים נקודות...

יאאלה חיפה! ושוב- תכתבו בבקשה רק תגובות איכותיות- אם אין לכם מה להגיד פשוט על תכתבו.

2. AFC Member

אולימפיאקוס הקבוצה הכי חלשה בבית על הנייר?
    אני מצטער רדליון אבל עברת כל גבול. העלייה לליגת האלופות לא עשתה לך טוב. אין שום ספק שאולימפיאקוס עולה בכל פרמטר על מכבי חיפה, ולא ייתכן שאולימפיאקוס חלשה יותר ממנה.
    מה עוד שלברקוזן הראתה את פרצופה האמיתי ללא באלאק וזה רוברטו, וכעת היא מדשדשת לה בתחתית הבונדסליגה וחוטפת שישיה מקבוצה יוונית. כך חולפת תהילת עולם...

ואני לא מבין מה ההתרגשות הזאת בקשר לז'אוטאוטס. אין שום הבדל רציני אם תציב את ז'אנו במקומו. יעקובו הוא איש המפתח של חיפה. אם חיפה לא תשקשק כמו מול היונייטד אני מניח שיהיה קישור שיוכל לתת לו כדורים.

ואני בספק אם אחרי המחירים האסטרונומים ששחר סחט מהאוהדים (הדי פראיירים, חייבים לציין) של מכבי חיפה, יש להם תקציב לטוס ליוון.

רדליון, תביא ביקורת על המשחק (כמו הביקורת שלי על בית"ר-נתניה), ואם לא קשה לך יותר מדי, תיקח חתיכת נייר גדולה מאד, משהו בגובה מטר וחצי ובערך אותו רוחב, תרשום עליו "asoccer.co.il הפורום של המדינה".

3. Ilan Member

חחחחחחחחח וידוקה- נראה לך שהתכוונתי שאולימפיאקוס יותר חלשה מחיפה? התכוונתי שחוץ מחיפה היא על נייר הכי חלשה (כיאלו בין מנצסט'ר, לברקוזן ואולימפיאקוס!)

חחחחחחח הרגת אותי- שלט של איי סוקר... חחחחחחח פדיחות נראה לך?!?

איך זה בא לי בהפתעה... הייתי אמור לסוע למשחק של מנצסט'ר בניקוסיה... אבל העדפתי את אולימפיאקוס כי שם יהיה מלחמה וגם זה בחופש וגם יש סיכוי לחזור שמח!... אז אמא שלי מודיעה לי לפניי כמה דקות... נוסעים עוד חמישה ימים.. חח איזה כייף :)

4. צחי כהן Member

אם באמת חושבים בחיפה על הישג כלשהו של מקום שלשיי או אפילו רק על צבירת כמה נקודות אז הם חייבים להוציא משהו מאולימפיקוס. נכון אולימפיקוס כרגע מובילים אחרי שישיה מרשימה אני לא בטוח שהם יותר טובים באמת מלברקוזן הם סתם תפסו אותם ביום ממש חלש וניצול הזדמניות מקסימלי נתן את התוצאה הזאת.
    החסרון שיהיה לחיפה זה שיהיה הרבה אוהדים מיוון שמה כי זה קרוב עליהם הבעיה של חוסר הביתיות מבחינתנו יכול להיות בהחלט מורגש מאוד. היוונים שבמשחקי חוץ לא טובים בכלל יכולים קצת לשפר לעצמם את האחוזים במשחק הזה.

רוב הסיכוי זה ששוב ניראה את מכבי חיפה יורדת מנוצחת מהמגרש כי למרות החזרה של יעקובו שזאת תוספת מאוד גדולה למכבי חיפה לעומת המשחק הקודם וגם חזרתו של זאוטטאס חיפה שוב תירד כניראה מנוצחת כי פשוט אולימפיקוס יותר טובים.

אבל בכדורגל הכל יכול להיות כל קבוצה יכולה לנצח כל קבוצה. צריך לדעת לשחק נכון לתת הרבה נשמה הרבה כח והכי חשוב להאמין שפשוט אפשר. לא לעמוד לחלום שאיזה כדור יפול אצלך פתאום צריך תמיד לרוץ. היוונים הם מאוד חזקים מבחינה פיזית והגנה של חיפה צריכה להיות פיזית גם היא בעיקר בעמידה לכדורים שיוגבהו לראשים של היוונים. דבר שהיה בעיה של חיפה במשחק במנצ'.

אם חיפה ילמדו מהמשחק הקודם שלהם ישפרו את הנקודות החלשות שלהם יכול להיות משחק די טוב. כי אחרי הכל עם באמת חושבים בחיפה על נקוודת ועל משהו אז זאת ההזדמנות.

נ.ב
    הישג של נקודה או 3 במשחק הזה של חיפה יכול לתת לה דחיפה ענקית להמשך הדרך כי לברקוזן כניראה תמשיך ליטחן הפעם ממנצ' שתנצל את היציאה מהמשבר שלה ואת הכניסה אולי של לברקוזן.

דרך-אגב אני חדש פה. נעים מאוד מקווה להשתלב

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אולימפיאקוס קבוצה יותר טובה מלברקוזן ועולה על חיפה בכל עמדה ועמדה וזה יהיה גם ביציעים.

אבל חיפה מסוגלת לנצח אבל הם צריכים את רוסו ופראליה בכושר טוב לא כמו נגד מנצסטר ששתיהם ממש לא עשו כלום הם בכלל לא הורגשו.

ז'וטאוטאס באמת היה חסר במנצסטר והוא שחקן אדיר שתמיד עושה את שלו הוא שחקן חכם ביותר שיחד עם חזרתו וחזרתו של יעקובו שכבר אין מה להגיד עליו חיפה מסוגלת ביום טוב להוציא 3 נקודות מהמפגש הזה.

6. צחי כהן Member

אין ויכוח שאולימפיקוס יותר טובה מחיפה בכל פרמטר. אבל בכדורגל הסגל זה לא תמיד מה שקובע. יש לנו את הפועל ת"א ששיחקו נגד קבוצות יותר גדולות מאולימפיקוס והוכיחו את זה. הסוד של הפועל ת"א שנה שעברה היה הגנה חזקה מאוד הרבה מלחמה ואמונה. זה היה הסוד וזה צריך להיות גם בחיפה השנה.

אם חיפה תתן הצגה חזקה בהגנה החלק ההתקפי שלה כבר יתן את התפוקה שלו.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נכון באמת הכל תלוי בהגנה ובאוואט שלדעתי הוא שוער בכלל לא יציב, כי מה שבטוח שיעקובו את שלו הוא ייתן.

צריך שההגנה לא תיכנס לפאניקה מכל שטות ותתחיל לעשות שטויות.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נכון באמת הכל תלוי בהגנה ובאוואט שלדעתי הוא שוער בכלל לא יציב, כי מה שבטוח שיעקובו את שלו הוא ייתן.

צריך שההגנה לא תיכנס לפאניקה מכל שטות ותתחיל לעשות שטויות.

9. javier_saviola Member

אוואט לא יציב?!
    ראית את המשחק מול מנצ'סטר???
    אוואט הציל את מכבי חיפה לפחות 3-4 פעמים משערים בטוחים!!!
    וההגנה של חיפה היא ההגנה הכי טובה בארץ!
    תראה איזה שחקנים יש בהגנה של חיפה:
    קייסי- המגן השמאלי הכי טוב בארץ!!
    בנאדו- הבלם הכי טוב בארץ!
    אג'יפור- בלם נבחרת ניגריה!
    חרזי- המגן עם הכי הרבה ניסיון באירופה!

אבל...
    צדקת במשהו אחד!!!
    יעקובו את שלו ייתן......
    ובהצלחה למכבי חיפה!!!

10. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבייר סביולה, האם זה אתה, הכותב בפורום הקודם שנעלם בסביבות פברואר.....?

11. Emil Member

עם כל הכבוד למכבי חיפה, זה פעם ראשונה שלהם בליגת האלופות. קבוצות גדולות, טובות וחזקות מהן עברו בבית ולא השיגו נקודה בודדת, כמו פנר'.

באולימפיאקוס משחקים כמה שחקנים יוצאים מן הכלל, שהבולטים שבהם הם ג'יובאני שהיה בעבר בבארסה, פר זטנברג, קראמבו, זיזי רוברטס...בשער עומד אלפטרופולוס, שוער מצויין.

מכבי חיפה יכולה לחפש נקודות, אבל לא בליגת האלופות.

12. javier_saviola Member

לא!!!
    למה כולם אומרים את זה?!

13. Ilan Member

אוקיי אז ככה החלטתי לעשות סיקור על אולימפיאקוס, קבוצה שאני מכיר טוב מאוד:
    אני יכתוב את השחקנים במספרים... כלומר 1 זה השחקן הכי חשוב- 2 זה אחריו וכו'...

1. גובא'ני- גוב'אני הברזילאי שלהם אקס בארסה, שחקן מאוד טכני וטוב- משחק בדר"כ באמצע מאחוריי החלוצים ויכול לשחק גם כחלוץ. ללא ספק הוא המפתח של אולימפיאקוס.

2. קראמבו- קשר אחורי, צרפתי- אקס ריאל מדריד- שחקן מאוד מנוסה ויציב, הוא הזוט'ה של היוונים... בואו נגיד שאם יהיה לו יום חלש זה יעזור מאוד לחיפה... כי אם הוא יתפוס יום טוב הוא ישתק את הקשרים של חיפה...

3. גור'גובי'ץ- הקשר היגוסלבי השמאלי שכבש שלושער נגד לברקוזן- שחקן טוב אבל זה שהוא כבש שלושער לא עושה אותו מדהים- זה היה חד- פעמי... מה שכן הוא שחקן מאוד יעיל וצריך להיזהר ממנו מאוד.

4. זיזי רוברט'ס- חלוץ, ליברי- שחקן צעיר וכישרוני... סקורר רציני ונקווה שלא יתפוס נגדנו יום.

5. השוער שלהם (ותסלחו לי שאני לא יודע תשם... פשוט הוא כ"כ ארוך ומוזר...- משהו כמו אלפ-עגכעכעכחעכחעגכחעי-כוס)- שוער ממש טוב, שוער נבחרת יוון- צעיר- אבל זה לא מונע ממנו להיות כ"כ טוב.

בקיצר, קבוצה מאוד טובה שלדעתי החולייה החלשה שלה זה ההגנה הזקנה והגרועה... כי בהתקפה היא קבוצה מצויינת...

14. שגיא Guest

אני אוסיף לרשימה של רדליון את פר זטברג.
    כשר שבדי מצויין, נדמה לי ששיחק באנדרלכט, אבל אני לא בטוח.

בכל מקרה ליוונים יש קבוצה מדהימה.
    ואת זה ראינו במשחק הענק שלה מול לברקוזן
    6-2 זו תוצאה שלא רואים כל יום.

15. Ilan Member

אוייייייייייי אני לא מאמין איך שחכתי את זטנברג!
    קשר שבדי מעולה... שיחק באנדרלכט כמו שקלויברט אמר... בן 31 פשוט אמן... מזכיר מאוד את ברקו'... ידוע בכינויו- זנדברג (והמבין יבין (אמיל תבין) ).