מכבי חיפה - עונת 2016/17 - העונה המסויטת נגמרה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏13/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Drama2 הסמל מעל הכל

ואיזה שחקן מושאל של חיפה יכבוש גול וכולם יגידו "למה מביאים את דמארי בכל כך הרבה כסף שיש לך כאלו שחקני בית, בשביל זה הביאו סקאוט(/מנהל מקצועי) ?!"

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנתיים נראה שלוזון הולך על רוקאביצה. במצב שנוצר אני מעריך שלא נתמודד על הירידה כך שאולי עדיף לתת אמונה לשחקן ולקוות שכן יחזור לעצמו. דמארי גם ככה פצוע (וזה היה צפוי לאור שלא שיחק חודשים) כך שאם ישארו בריא אולי הצמד רוקאביצה את עטר יכול להביא נקודות.

3. alexshw Member

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

ריאן שוחרר מהסגל כי הוחלט שהוא לא מתאים מקצועית. לבסוף נשאר בסגל בגלל שאף קבוצה לא הסכימה לשלם את דמי ההשאלה שדרשה חיפה.
    גיא לוזון מונה למאמן. מי הסוכן של גיא? דודו דהאן. מי הוחזר היום לסגל והיה החילוף הראשון של המאמן? כן כן ריאן. עכשיו תנחשו מי הסוכן שלו...

אין גבול.

EsheD, yakov_y, Bluekipper ו-9 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  5. Civil Anti Madridista

אהבתי מאוד לשמוע את הראיון של דקל בסיום המשחק.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

לא יודע אם היתה קומבינה והאמת שבכלל לא ראיתי את המשחק(למרות שהוא היה מתחת לבית שלי) אבל ריאן בתור וינגר מהספסל זה לא כזה רעיון רע.

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אם היית רואה את המשחק היית רואה כמה רע הרעיון הזה. הוא איבד יותר כדורים מכל הקבוצה. בדקות האלו שנכנס שחקן כנף זאת מחמאה בישבילו. אולי כנף של עוף הוא יכול להיות.

בלי קשר, שזה די מראה כמה משמעותי תור בצוות המקצועי שאחרי שהוא החליט שיש שחקן שלא מתאים לסגל של המועדון, מגיע מאמן "שהוא זה שייקבע", כמו שטוענים הגורמים שלו, והוא אחרי 3 ימים במועדון הופך לחילוף הראשון שלו.

EsheD, de Middenweg ו-WellNeverDie אוהבים את זה.
  8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה פשוט שוב מוכיח עד כמה הקבוצה הזאת רקובה מהיסוד. אם זו היתה קבוצה אחרת הייתי נורא צוחק. לצערי זו הקבוצה שאני אוהד. באמת, יש משהו או מישהו במערכת שעובד כמו שצריך? כנראה שלא.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ONE - מספר 1 בספורט

הבעיות עם כושר גופני לקוי ופציעות כבר קיים שנים. זה שרק מדברים על זה עכשיו די מפתיע אותי. גם פה שחר היה כבר מזמן צריך לעשות בדק בית רציני. לצערי הוא לא לוקח את העניין ברצינות.

כן מעניין אותי שמולנסטיין הביא מאמן כושר מבחוץ, לא? לפחות אצל ורמוט הדבר לא שינה הרבה. בכל מקרה זה דבר שאפשר לפתור, לא מקבל את זה כאילו הפציעות באות מלמעלה.

EsheD אוהב/ת את זה.
  10. Raulito Madridista

העונה לפחות כל נגיעה של ורמוט בכדור היא זהב, חבל שהוא לא מקבל יותר כדורים באיזור המסוכן. לא אוהב לראות אותו בא לאמצע, זה כישלון של קהת ושל שאר הקשרים כשזה קורה. דווקא עליו ליפול על ורמוט? הוא בכושר הטוב ביותר שלו מאז הדאבל לדעתי אם מדברים על תקופה רציפה ולא משחקים נקודתיים. מסכים בנוגע לכושר הגופני של הקבוצה, וחלק מהבעיה אבל לא העיקר היא שמכבי חיפה קבוצה שרק מתרוצצת כי הכדור לא אצלה בכלל. הייתי רוצה לראות בשלב מאוחר יותר שינוי סגנון משחק. אפשר להניע כדור עם עטר, עם ורמוט, עם לביא, עם קהת אפילו. רוקאביצה בינתיים כישלון חרוץ והוא חייב לשחק יותר טוב עד שדמארי יחזור.

אני חושב שלוזון אחלה מאמן וראוי לצ'אנס ודקל כבר אמרו עליו הכל - שיאו מאחוריו אבל הוא כן חשוב למועדון ומבין את משמעות הסמל. האידיאל שלא יהיה שחקן הרכב כמובן. הוא לדעתי מבין את המצב החדש בניגוד לשחקנים אחרים. ואחלה סיומת בגול הראשון.

11. oranfu Member

כל נגיעה של ורמוט זהב? אני זורק אותו בלי לחשוב פעמיים כי אין לו מה לחפש בסגל של קבוצה נורמלית (אם זאת השאיפה שלנו). מקסימום הוא יכול לשחק 20 דקות בסוף משחק.

Drama2, amn ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  12. Raulito Madridista

ממש לא, בגלל קבוצה נכה התקפית הוא מקבל את הכדורים באמצע ורחוק מהשער. היחיד שמייצר מצבים לקבוצה הזו ולא עוד בלוף כמו ריאן, מוגרבי, רועי קהת ויצורים אחרים. הוא מכדרר מצויין וכל שחקן הגנה מתקשה מולו. והוא גם יודע לתרום מול משחק הגנה צפוף ולא רק לטוס קדימה ברעל כמו רוב השחקנים בקבוצה. זה לא ורמוט של הדאבל אבל את מי היית מביא במקומו? יש כל-כך הרבה עמדות לתקן עוד לפני שהייתי נוגע בו. אהה, וכן, יש לו הרבה מה לחפש בסגל של קבוצה נורמלית. הוא לא בוזגלו, טב"ח או נאווקמה, זה כן.

13. oranfu Member

מה קשור בלוף כמו ריאן? ורמוט היה שחקן מצוין, נגמר. אני רואה כל משחק ומשחק שלנו במלואו ואין לי ספק שאין לו מה לחפש בקבוצה רצינית. איזה מן דבר זה ששחקן מסוגל לעשות 2 ספרינטים במשחק וזהו? כן, יש לו דריבל מצוין, כן הוא לא מטומטם כמו 99 אחוז מהכדורגלנים פה. אבל הוא עומד על המגרש.
    זה ששאר הסגל לא מספיק טוב אין ספק. אבל ורמוט לא צריך להיות במועדון בעונה הבאה. שיביאו קשרים התקפיים רציניים שמסוגלים באמת לשחק יותר מ5 דקות ולא שופכים מנוע אם הם צריכים טיפה לרוץ (יהיה נחמד אם גם יהיו מסוגלים לבעוט בניגוד לגילה ורמוט).

להשוות אותו למוגרבי ולהגיד שהוא יותר טוב? יופי. אני מעדיף להשוות אותו למליקסון\בוזגלו\מיכה...

amn אוהב/ת את זה.
  14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

במצבו הפיזי,הייתי משאיר אותו אבל רק בתור מחליף. אין ספק שהוא מהבודדים שיכולים לעשות משהו אצלנו עם הכדור,אבל עצם העובדה שמדקה 60 הוא תופס את הצד מגביל אותנו מאוד.

Don Joan Roman ו-Civil אוהבים את זה.
  15. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוואלה מפרסמים שחנן ממן מועמד להגיע.
    לא יודע כמה אמת יש בזה. אבל אחרי העונה הנוכחית שלו זה שחקן שהייתי רוצה לראות אצלנו. חסר לנו מאוד שחקן מסוגו שייתן פס לגול הקישור שלנו אפור.

מצב נושא:
הנושא נעול.