מכבי חיפה - עונת 2016/17 - העונה המסויטת נגמרה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏13/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

בזמן האליפות אם אלישע אני זוכר הרבה ביקורות עליו,גם על חלק מהשחקנים. אבל כך או כך התרחיש הזה לא ריאלי כיום אז אני לא מבין למה בזק בכלל מנסה לדון בזה. זה כמו שאני אגיד "מה היה קורה אם היו חזירים מעופפים או שעברי לידר לא היה עושה מוזיקה מחורבנת"

2. סמואל אטו Member

אני משער ששאלו אותו מה הבעיות במועדון או למה מאמנים מצליחים או משהו בסגנון הזה.

3. DRORIKO Member

כנראה ש"מנהל את המועדון זקן מטומטם" היתה תשובה שהוא העדיף לוותר עליה :)

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  4. קשר שמאלי Member

5. alexshw Member

6. Civil Anti Madridista

בכסף של רפאלוב אפשר להחתים שלושה-ארבעה בינוניים וזה מה שיהיה.

באיזה גיל ברדה חזר לישראל?

7. alexshw Member

אתה צריך לשאול לאיזה מערכת ברדה חזר לישראל ולאו דווקא באיזה גיל.
    חזרת ברדה הביאה גם לבניית סגל נורמלית שם במשך השנים האחר כך.
    במכבי חיפה יבנו רק על רפאלוב להיות המשיח. היינו בסרט הזה.

8. Butragueño מנהלים

רפאלוב לא יהיה בניון 2 כי אין לו את האגו המסריח של בניון. הקהל מת עליו ובסופו של דבר הוא ילד של מחלקת הנוער שלנו. בסופו של דבר זה ההבדל בין שחקן שטוען שישחק בארץ רק במכבי חיפה (וגם חמד אותו הדבר אגב) לבין יהלום שישחק גם אצל מכבי ת"א.

הדבר היחידי שמשותף להם זה כמות הדק' שיהיו מסוגלים לשחק בליגה ללא פציעות. רפאלוב, יחד עם מליקסון, הם הישראלים הכי פציעים היום. מה שכן, הוא יכול לתת דרייב לעוד שחקנים לחתום אצלנו, בדיוק כמו ברדה. אגב, בזמנו ברדה גם נתן את דעתו להביא שחקנים מבלגיה (היה את דויד משהו שהגיע באותה עונה ושוחרר מהר, כמו מיצ'ל ובניון).

9. Raulito Madridista

ברור שיש הבדל גדול בין הקרקע שהייתה בהפועל באר-שבע לבין מכבי חיפה ואני חושב שאליניב הוא גם ספורטאי גדול. אבל רפאלוב בטח לא יהיה כמו בניון. הכדרורים של בניון בחיפה בזמנו העמידו רף לא הגיוני ובניון הגיע אחרי הרבה חלודה ובלי כדורגל, עם כל הכבוד לכך שהתאמן בצ'לסי. רפאלוב אמנם סובל מפציעות אבל הוא עדיין שחקן הרכב כמעט בכל רגע שהוא כשיר. אני חושב שהאופצייה הנכונה היא של עומר אצילי בכל-מקרה והקישור של מכבי חיפה לא מספיק טוב, אבל אוי ואבוי אם ההגנה הזו שדקל קינן השחקן הכי טוב בה - תמשיך ככה.
    רועי קהת הגיע בהרבה כסף ולא נתן כלום, אני חושב שקשה לעשות לו הנחות גם ביחס לעונת בכורה בקבוצה גדולה עם לחץ וציפיות וגם אם אני לוקח את הכישלון הקבוצתי. ורמוט כשהצטרף אשתקד גם כן לקבוצה מבולבלת הרשים הרבה יותר ואני אגב לא מסכים עם הביקורת נגדו.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חייב לצחוק. בשבועות האחרונים מדברים נון סטופ על רכש לעונה הבאה. אייבינדר, דוידזאדה, בוזגלו והיום באים עם שם שמות חדשים: רפאלוב ואצילי.

אני מוכן כבר להמר עכשיו ששום שחקן מהרשימה הזאת יגיע. אצילי ילך למכבי ת"א, אולי גם דוידזאדה. בוזגלו פצוע להרבה חודשים. רפאלוב? ברגע שהוא בריא הוא מקבל דקות בבלגיה. למה שיחזור בכלל?

מצחיק שדווקא כמגן ימין היינו יכולים להשתמש בדור אלו, אבל הוא חתם בחכמה בב"ש. לשחר גם ככה אין ביצים להתחרות בברקת וגולדהאר.

החדשות הכי טובות למכבי חיפה יהיו ששחר יעזוב. אגב עוד ידיעה מדהימה. כמה דקות קיבל איתן וולבלום בבוגרת? הבחור כבר פצוע!?! מישהו צריך לעשות מעקב אחרי כמות הפצועים מדי משחק במשחקים שלנו. זו חובבנות נוראית מה שקורה בקבוצה מבחינת פציעות. יש בכלל שחקן שהיה ברב העונה בריא? (ושיחק)

נערך לאחרונה ב: ‏28/4/17
  11. WellNeverDie Member

מערך הכושר והרפואה במכבי חיפה ביזיוני לכל מסגרת ספורט אפשרית.
    אבל הקהל ימשיך לשרוק בוז כל פעם לשחקן אחר (השחקנים ראויים לבוז הזה) במקום לדברים הכ"כ ברורים מאליו כמו הכושר הגופני.

והפאקינג התקציב השני בגודלו, מתקנים מעולים!
    הלוואי והייתי מקבל 60-70 אלף שקל נטו בשביל לחיות אורך חיים בריא

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  12. Love Is Red Member

דוידזאדה יחתום אצלכם לדעתי האישית, בנוגע לשאר השמות כן בוזגלו לא יגיע וגם מסתבר שלא היה אמור להגיע אליכם, אצילי יגיע למכבי תל אביב (אלא אם יקרה איזה נס והוא יגיע אלינו, או שיגיע אליכם, לא רוצה אותו שם) ורפאלוב, אחלה בדיחה.....

13. סמואל אטו Member

לדעתך לחיפה יש בעיה למשוך ישראלים בכירים אליה?

14. Butragueño מנהלים

כן, אבל לא בגלל המוניטין, אלא בגלל התחרות בשוק. לפני שנתיים שחר איבד את שהר, צדק וראדי (וגם נאווקמה) לטובת ב"ש. לא כי הם העדיפו את ב"ש, אלא כי שחר לא הסכים להגדיל את ההצעה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  15. alexshw Member

לא זכור לי שהייתה תחרות על ראדי שרצה לעבור רק לב"ש.
    חיפה פספסה אותו ב - 2012. עטר אמר שלא מעוניין בו. איפה עטר מאז ואיפה ראדי?

de Middenweg ו-amn אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.