מכבי חיפה :: 04/05

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏2/5/04.

1. שגיא Guest

הקטע הוא שזה הנקודה שאפשר להרוויח עליהם כסף, ועל קטן גם לא מעט כסף לדעתי. בעונה הבאה לקטן יסתיים החוזה והוא יעזוב בלי לחשוב פעמיים, בגלל זה שחר עדיין מנסה למכור אותו עוד העונה, או אחרי משחקי ליגת האלופות, או בחלון ההעברות של ינואר.

לגבי טל, ידוע שהוא מאוד מאוד רוצה לחזור לאירופה אחרי שחזר מספרד. אם ההצעה הזאת היא באמת קונקרטית, אני חושב שטל ילך על זה.

2. robson Member

טל כבר לא ילד, הוא בן 30 ולא בתחילת הקריירה שלו, לי נראה שכל הפרסומים הם יותר על מנת לסחוט חוזה ארוך טווח ומשופר במכבי..
    הוא בחור חכם, רואה שהמערכת נכנסת ללחץ בעיקר על רקע העזיבה של כמה שחקני מפתח ויודע שזה הזמן להכות בברזל בעודו חם..

3. barakrom Member

הוא דווקא רחוק מלהיות חכם, אתה מכיר אותו?

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ומאיפה אתה יודע שהוא לא חכם?
    לי דווקא יש רושם מעידן טל שהוא בחור מאד משכיל!
    את אותם הדברים אני לא יכול להגיד על ברקוביץ http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

5. barakrom Member

מה, מדברים פה על כאילו? אם אני אומר לך משהו, סימן שאני מבין בזה, אחרת לא הייתי מתאמץ

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

גם בזמנו מקורבים לאלון מזרחי תמיד נתנו לאווירון שבחים, וביקרו את שאר החלוצים בארץ, זה אומר לך משהו ברק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

7. burning soil Member

ברק צודק,תסתכלו על עידן טל בראיונות אחרי משחקים ותבינו.

8. barakrom Member

זה באמת מוכח

9. John Barnes Member

אפשר לחשוב שליניב קטן יש תואר שני בפיזיקה, ורוסו משלים את הדוקטורט במדעי המחשב.

תפסיק כבר להטפל לקטנות, ברק.

10. שגיא Guest

בינתיים, שני שחקני המריבה בין חיפה להפועל פתח תקווה, ארבייטמן וסבן, הודיעו שלא יגיעו לאימון של הפועל פתח תקווה בעינת, אלא יעשו את הדרך לצפון, לאימון הערב של מכבי חיפה. ציזיק טען ששניהם (וגם קייסי) יצאו עם מכבי חיפה למחנה האימונים, והסיפור סביבם אמור להיסגר בימים הקרובים.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עזבו שטויות, סבן ואבייטמן ישחקו רק במכבי חיפה, אף אחד מהם לא טיפש ומצוייד בעורך דין, אלה עשו שעורי בית והבינו שאין לקליינטים שלהם שום בעייה, וכל האיומים של דני לוי(נראה לי עישן עוד פעם גראס עצבני)הם בגדר איומי סרק בלבד!
    מה שלמדנו מהעבר, שחקן שלא רוצה לשחק בקבוצה צריך ללכת, כך באירופה וכך גם בישראל, מה שווה להשאיר בקבוצה שחקן כבוי שמדוכא מעצם המחשבה רק לשחק בקבוצה?

12. אלי מתחן Member

"אני לא הולך להגיע לאימון של פ"ת" שלומי ארביטמן זה הדובר, מישהו זוכר שהוא אמר אותו דבר לפני קצת יותר מחצי שנה?

13. Igi Member

אי אפשר להשוות את המקרים.

אני שמח ששניהם החליטו את ההחלטה הנכונה.. סה"כ חיפה מועמדת ברורה לאליפות כרגע, מאוד מקווה שיגיע קשר אחורי+בלם.. ובכלל נוכל להצליח גם באירופה.

14. robson Member

יותר חכם מברקוביץ' זה בטוח..

דרך אגב, אתה יותר ויותר מתחיל להזכיר את רפאל נאה מידיעות אחרונות בתור עיתונאי חצר..הוא לפחות עיתונאי חצר של קבוצה שהיא אלופת אירופה אתה בסה"כ דוברו של בחור לא חכם במיוחד עם פה מסריח..
    תצא מהבועה שלך, לא כל העולם סובב סביב ברקו ורוזי ה"גדולים"...אני מקווה מאוד בשבילך שיש לך תוכניות קצת יותר גדולות מאשר להיות עיתונאי החצר של ברקו ועצוב לראות איך אתה יורק לבאר ממנה שתית לאחר שהקבוצה נתנה לך את הבמה בערוץ הקבוצות..

נערך לאחרונה ב: ‏3/7/05
  15. barakrom Member

שום דבר לא ניתן לי-הכל לקחתי בזכות. אני עיתונאי חצר? אני הראשון שנותן לאיל בראש כשמגיע לו, בשירים ושערים שדרתי משחק בחיפה והוא שבר לי מיקרופון ואזניות באמצע ראיון מעצבים על השאלות ששאלתי אותו.
    יורק לבאר? אני תמיד יאהב את מ.חיפה-אבל זה לא אומר שאני לא מתרגש מחזרתו של איל לארץ. חיפה מעצבנת אותי עם הרכש האפור שהיא עושה במקום לקדם נוער-לכן אני מבקר.

דיון חדש נפתח למכבי חיפה לעונת 05/06, תנו לדיון הזה לשקוע

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/7/05