מכבי חיפה :: 04/05

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏2/5/04.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחת העונות המגעילות ביותר בתולדות הכדורגל שלנו, אחת האליפויות המגעילות ביותר. כמו שאמרו פה, תכ'לס למכבי חיפה הכי פחות לא הגיע והיא זכתה. אם היה אפשר לא לתת אליפות לאף קבוצה זה היה משקף יותר.
    בכל מקרה, מברוק, ואני מקווה שבעונה הבאה יהיה טיפה יותר מעניין (אגב זו העונה הראשונה מזה 8 שנים שאני לא הולך לשום משחק כדורגל...).

2. EladLR Member

3. maor1 Member

את מי בדיוק מעניינת האליפות שלהם...אפילו את השחקנים שלהם היא לא מעניינת אגיפור צוער יש אני הולך הביתה רוסו בכלל לא בא להקפה חחח..
    הכדורסל האפיל על הכדורגל נקודה...אתמול בטריבונה אפחד לא הזכיר אותם בכלל..
    כולם יודעים שאירופה צהובה

4. ירוק בלב Member

תפסיקו להיות כאלה קנאים!!
    מכבי חיפה לקחה אליפות, יש לכם בעיות??? לא שם עליכם!! לא רואה אותכם!!!

לא הגיע לנו? כן הגיע לנו?
    די עם הזיוני שכל האלה!!
    למה למכבי הגיע אליפות בעונה שעברה? ממש לא.
    לבית"ר הגיע אליפות ב-98? בגלל שרוכים!

תעשו לי טובה אנשים, לקחנו אליפות, די עם העין הצרה הזאת, טיפה פירגון!
    לא לקחנו את האליפות הזאת ברמאות, ואנחנו כן הכי טובים בארץ!
    ונכון שאנחנו גם יחסית על הפנים, ונכון שלקחנו את האליפות רק בגלל שכל הליגה הייתה על הפנים!
    אבל אנשים, חרשתם על זה, דיי זכינו באליפות!! 3 אליפויות ב-4 שנים, קצת כבוד!!

5. Beitar Je(w)rusalem Member

אם היית בכלל אוהד באותה תקופה היית יודע שזו אחת האליפויות הכי יפות שהיו.
    בית"ר ירושלים חילקה שביעיות, חמישיות, ורביעיות כמעט כל משחק...
    ועוד בלי אוחנה ממחזור 8 אם אני לא טועה.
    הכדורגל היה אדיר,
    ההתקפה הייתה פוריה(סביליה\אוחנה, שאלוי),
    הקישור סיפק כדורים בלי סוף וכבש(פישונט, אבוקסיס, טלסניקוב, האמר)
    ההגנה(שמוליק לוי, סרגיי טרטיאק האגדי, אהוד כחילה\אלון חרזי[אהוד עבר במחזור 6 לב"ש] ודוד אמסלם) לא נתנה לאף שחקן לעבור,
    והשוער (איציק קורנפיין) לא נתן כמעט לשום כדור לגעת ברשת שלו.
    לא צריך יותר מזה.

ושאני לא ידבר על האליפות ב87. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏4/5/04
  6. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק. ולמען הסדר הטוב אני לא מחשיב את אוחנה. עד המחזור השמיני הוא החטיא בצרורות, חטף מלא קללות מהקהל, החטיא מול שערים ריקים והכל, עד שבסוף הוא הכניס את הגול השביעי ב7:2 מול ב"ש, שבוע אחרי זה הוא כבש עוד שער, הפעם זה היה ב1:1 על הפועל פ"ת, באותו משחק הוא נפצע ולא חזר לשחק יותר באותה עונה (וגם באופן מעשי... הוא חזר לעוד כמה משחקים כמה עונות אחרי זה ואפילו כבש מול ריינג'רס בגביע אופ"א בחוץ, אבל זה כבר לא שינה הרבה).

7. Beitar Je(w)rusalem Member

בכל זאת אוחנה החלוץ הכי גדול שהיה לישראל לדעתי.
    אבל זה לא נושא הדיון, הדיון הוא על חיפה, שוב - מברוק על האליפות.

8. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך תמיד אוהדי בית"ר אוהבים לדחוף את עצמם לכל מקום, זה פשוט מדהים, רק בדיון הרשמי של נבחרת איטליה לא הזכרתם את עצמכם, איזו התלהבות אפשר לחשוב.
    אני פשוט אצטט חלק מההודעה של ירוק בלב, שמשקפת גם את דעותיי על כל המתלהבים פה שאם אלופת המדינה היא לא בית"ר, לא מכבי ת"א ולא הולנד של שנת 1974 (או משהו בסגנון) אז היא לא שווה, לא הגיע לה וכו'. זו ההודעה:

9. MaDot Member

באמת אוהדי בית"ר שבפורום הזה אנשים חפרנים שלא ראיתי
    סתמו תפה תמחאו כפיים אנחנו אלופים כוס רבק עארס מה קשה לכם לפרגן?
    מתחיל להימאס ממכם! קודם כל חושבים שהם קהל של מאפייה אחרי זה חושבים שהם מנצ'סטר יונייטד
    צאווווו מהסרטט הזה ומהרר לפני שתהפכו להיות מכבי ת"א!!!!

10. Beitar Je(w)rusalem Member

לחיפה לעולם לא נמחא כפים ולא ניתן כבוד.
    אולי לפרגן. באליפות כזו אין מה לפרגן אבל בכל זאת - מברוק, מזל טוב, כל הכבוד, יפה, טובים אתם...עוד משו?!!?!?
    מתחיל להימאס מאוהדי בית"ר? נמאס מאוהדי חיפה כבר מלא זמן!

11. MaDot Member

רואים שאתה ילד אולטראס
    רק שתידע שהקומץ האורגינל של בית"ר והקומץ האורגינל של חיפה
    ואני לא מדבר איתך על אלו שהיו בגוב האריות או אלו שבקופים הירוקים
    תמיד היה פירגון תמיד אחרי משחקים בטדי היו באים אוהדי בית"ר להגיד בהצלחה ותמיד בקרית אליעזר היינו באים להגיד בהצלחה היה אוירה של כאילו כולם עם כולם . איך שניכנס כל הקטע של החוג אוהדים כל קהל חושב שהוא עבדאי ומחפש לריב גם אנחנו גם אתם גם הפועל ת"א גם מכבי ת"א כל אחד חושב שהוא מושלם ושהוא מספר 1 במדינה אתם שוכחים תעיקר וזה לא המספר אבוקות או כמה קונפטי יש זה גם לא כמה אתם חזקים וכמה האוהדים שלכם משוגעים (חח די נו) זה איך אתם משפיעים על הקבוצה שלכם זה הכי חשוב בשביל מה אתם רבים? שיהיה כתוב בעיתון?
    אמרתי 1000 פעם אל תשחקו אותה כאלו גברים כי בארץ הקומץ התחלף וכולם ילדים
    לכו משחק ביוון משחק בטורקיה משחק בארגנטינה וניראה אם תחזרו כאלו פוזאים

12. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל, מי שדחף את בית"ר לפה היה ירוק בלב, ככה שאם הוא משמיץ את בית"ר בדיון של האליפות של מכבי חיפה, אז שלא יתלונן שמדברים אחרי זה על בית"ר.
    בכל מקרה אני לא אגיב פה יותר על בית"ר כי זה באמת לא המקום.

ואף אחד מאיתנו לא אמר שהאליפות לא הגיעה לכם. כמו שכתבתי, חיפה הייתה הכי פחות גרועה השנה ולכן לקחה את האליפות. להגיד שהיא לקחה את האליפות בזכות הכדורגל הססגוני ומהרהיב שלה זה קצת לא נכון, ובשבילכם אני לא אקח את בית"ר כדוגמה, אבל רק אגיד שהיו לא מעט קבוצות שבעונות קודמות סיימו מקומות 2-3, שהיו לוקחות השנה אליפות בזחילה עם היכולת הזו.

אז נכון, לקחתם אליפות, כל הכבוד (לא בציניות). אבל אני יודע שכל אוהדי חיפה עמוק בתוכם יודעים שזו אליפות עלובה, ושאמנם כולם חושבים שישראל גדולה וכו' והליגה שלנו מתקדמת, אבל כבר שנה הבאה בכל המוקדמות של המוקדמות בכל המפעלים האירופאים, אנחנו נוכל לראות בדיוק איך הליגה שלנו נמצאת מול אריות אירופה (וכמו שמכבי תל אביב בשיא העליבות והאפסיות הפסידה השנה לאיזו אלופת סלובקיה או מה שזה לא יהיה...).

13. MaDot Member

אני הראשון שיגיד שזו אליפות עלובה אבל יש לי זכות כי זו הקבוצה שלי שאני משקיע עליה כסף שיש לי וכסף שאין לי ואם הם משחקים לא טוב אני לוקח ללב ולא אתם
    אם היתה קבוצה בארץ שבאמת משחקת יותר טוב והאוהדים שלה היו אומרים וואלה לקחתם בחוואה (כמו שאמרנו על מכבי ת"א שנה שעברה) אז הייתי מצדיק אותם ומסביר שזה הכדורגל

מקווה ששנה הבאה יהיו קבוצות טובות שמשחקות יפה

14. Beitar Je(w)rusalem Member

ילד אולטראס?!?!? מה אתה רוצה !??!?!

ואם כבר הקהל הכי משפיע זה אנחנו. ואל תגיד לי לא.
    הקהל של מכבי חיפה בא 7,000 למשחק הכתרה (מה שבית"ר מביאה למשחק הכי משעמם בליגה אחרי 4 עונות בתחתית),
    ובנוסף לזה שהוא לא בא, הוא גם מקלל את המאמן, ומעודד רק אחרי גול יתרון.

הקהל של מכבי לא בא בהמוניו כמו עונה קודמת,
    ובנוסף לזה שהוא לא בא, הוא מקלל את השחקנים בקבוצה שלו ואת המאמן.

הקהל של הפועל בא 700 לקרית אליעזר (חחח) והם מעודדים 30 שניות במשחק (ואני לא מגזים).

הקהל של בית"ר בא בה=מ=ו=נ=י=ו, למרות המצב הקשה אחרי 4 עונות בתחתית, למרות המיקום, ומעודד כמו גדול, מלהיב ת'שחקנים ומילים רעות עליו אי אפשר להגיד.
    למרות שבפירו' בית"ר לא משהו, אבל זו רק תוספת, ומצידי להישאר מלא מלא קהל בלי פירו', מאשר 1000 אנשים עם אלף אבוקות.

חחח מה אתה אומר לי משחק בארגנטינה, יוון, טורקיה!?
    שקהל של עשרות אלפים יתנפל על כמה מאות? חחח איזה חמוד.

15. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבר'ה אנחנו קצת גולשים מהנושא. מה אתם חושבים שמכבי חיפה צריכה לשנות לקראת העונה הבאה, כדי שיהיה לה סיכוי להיכנס שוב לשלב הבתים בליגת האלופות וגם להציג כדורגל טוב בליגה ולהגיע להישגים גם בארץ? איזה שחקנים לשחרר? איזה שחקנים לקדם? אילו עמדות במערך הן בעייתיות?