מכבי חיפה :: 04/05

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏2/5/04.

1. Beitar Je(w)rusalem Member

רשמתי כבר.
    מגן ימני, בלם אחורי, בלם קדמי, מגן שמאלי, חלוץ ואפילו קשר אחורי.
    אין מה לעשות זה מה שקורה שלא מרעננים לפעמים ת'סגל בצעירים מוכשרים (אני לא מדבר על עזריה האנטי כדורגל הזה).

2. MaDot Member

7000? נו מילא כולם ספרו... שמעתי גם 6 ובעיתון היה רשום 10
    ואל תשכח שנתנו לנו רק 10 אלף מקומות אם תחשיב ש6-8 של אורחים ו5 א' ו5 ב' סגור...

בקשר לקהל שלכם אל תשכח שאצלנו כולם כמעט מחוץ לחיפה שנוסעים מאשקלון רמלה תל אביב וכל אלו לחיפה לכם יש מלא מירושלים שבאים 2 דקות ברגל
    חוץ מזה שיש לכם באמת קהל גדול אבל ממש לא מפותח

3. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביקשתי להפסיק עם הויכוח הזה. איזו שפה אתם כן מבינים?

4. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

בחירת הזרים חייבת להיות מקצועית ומעמיקה. לא יכול להיות שיביאו לפה שחקנים רק בגלל שראו קליפ שלהם, שבו הם מבקיעים איזה 5 שערים (אפילו עופר שטרית יכול להכין קליפ של שערים של עצמו), ועוד יום באימון שהם הבקיעו שער מול קבוצת המשנה. הייתה על זה פעם כתבה מעמיקה בהארץ, איך בכדורסל פוגעים בול עם הזרים ובכדורגל לא. בחירת זר צריכה לקחת יותר מרבע שעה - כל שחקן שמועמד (וצריכים להיות הרבה) המאמן וכל הצוות המקצועי (שבניגוד לכדורגל, הוא עושה המון) צריך לבחון אותו באימונים של קבוצה אחרת (סתם לבוא לאימון בחו"ל, ולא להזמין אותו לאימון שבו השחקן יתאמץ פי 8 ממה שהוא יתאמץ בכל העונה), לבחון את הסטטיסטיקות שלו בכל העונות, לבדוק ולנתח למה היו לו כשלונות מקצועיים, ואיך הוא הצליח, לבחון את הסיבות. בנוסף לעשות טלפונים, ולא שיחת טלפון אחת למאמן האחרון שלו, אלא איזה 20 שיחות בערך, עם מאמנים שהיו לו, שחקנים שהיו איתו בקבוצה, עוזרי מאמנים, יו"רים של קבוצות, הכל. תהליך כזה יכול לקחת אפילו כמה חודשים, אבל בסופו נוכל לראות פה שחקנים טיפה יותר טובים מקרבאליו או איך שלא קוראים לכל הליצנים האלה שנמצאים פה.

5. שגיא Guest

הייתי מציע לך לא לפתוח את הפה.

הודעה נוספת לא קשורה - תימחק!

6. אורן04 Member

מכבי חיפה כיום קבוצה עם שלד רעוע ביותר. הקבוצה לגמרי לא מתואמת, ואפשר לומר שרוני לוי נכשל בנסיונו לבנות קבוצה חדשה לאחר עזיבת הכוכבים.

אין חלוץ, אין פליימייקר, אין קשר אחורי, אין בלם אחורי ואין מגן ימני.

בעניין הזרים:

אג'יופור נפצע ברגעי האמת (גביע) כרגיל, וגם כששיחק עשה שטויות של טירון.
    זקיץ' נראה כמו עגלה, וגם אם הוא עגלה שכובשת שערים זה לא מספיק טוב, וממילא הוא לא כובש. כשלון מוחלט.
    זאבדיל למען האמת מעולם לא קיבל הזדמנות הוגנת. הוא שיחק במקרה הטוב 2 משחקים רצוף בהרכב. רוני לוי החליף אותו גם כשהיה טוב. אולי המקרה הכי לא ברור מבין הזרים.

אלבס - אני מסכים בהחלט עם רוני לוי כאן. אלבס נתן יציבות וזו עובדה. מכבי חיפה התחילה ברצף הטוב שלה עם הצטרפותו, וההגנה שלה נראתה טובה למדי איתו. אבל למרות זאת הוא רחוק מלספק את הסחורה.

בעניין הצעירים:

בירוק עשה דברים יפים, אבל איכזב ברוב המשחקים שפתח בהם, אולי כי רוני לוי תיפקד אותו בקישור במקום מאחורי החלוץ. חייב לשחק יותר בשנה הבאה.
    אברהמי - לא מספיק טוב.
    דקל קינן - כשנראה היה שהוא משתלב, רוני לוי החליט שאג'יופור עדיף, ולאחר מספר משחקים דקל איבד את מקומו לכל העונה. פספוס של רוני לוי.
    איתן עזריה - קיבל הרבה קרדיט, לא מספיק טוב.

במכבי חיפה היו שחקנים בודדים שסיפקו את הסחורה - דוידוביץ', בנאדו וטל (ועד שלב מסויים רוסו). הם היחידים שיכולים לבקש קביעות בהרכב. פרט להם, כל האחרים לא עשו מספיק, והחלפתם בוודאי שלא תפגע בקבוצה.

לרוני לוי מצפה עבודה קשה, הוא צריך לבנות הכל מחדש, והגיע הזמן שצעירים כמו בירוק וקינן יראו הרכב באופן קבוע.

7. oriss Member

אז מה שחיפה אלופה......... זה אומר שצריך לתת לרוסו להתחפף לקרואטיה... לבנאדו ולקטן לעבור ניתוחים..... להשאיר חצי קבוצה למשחקים האחרונים???????? עם כל הכבוד לאליפות ואנישמח מאוד אני לא רוצה תבוסות מול התל - אביביות! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

8. DaNiEl Member

זה בסדר לתת לרוסו קטן ובנאדו "חופש" לפחות עכשיו הוא ישחק קצת עם הצעירים,
    שכן שלי אולי אתם מכירים אותו אלעד צחקו משחק במכבי ולוי הז*ל הזה לא היכניס אותו דקה...

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

דבר אחד יש לי לומר לאוהדי מכבי חיפה:
    רוצים לראות שמחה אמיתית, זכייה בתואר אמיתית, תסתכלו מעבר לכביש להפועל חיפה.
    כשעוד 4 שנים ישאלו אותי מה אני אזכור מהעונה הזאת, אני לא אגיד את האליפות של מכבי חיפה, אלא את הזוכה בגביע.
    במידה והפועל חיפה תזכה בגביע, בשבילי לפחות, בגלל איך שהליגה נראתה, חיפה אדומה.
    אצלי, זכייה מרתקת בגביע שווה עשרות מונים על אליפות שאף אחת לא רצתה לקחת, כולל חיפה, פשוט חיפה הייתה מחויבת לקחת, וזה למה היא לקחה.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

גם אם סכנין תיקח אני יזכור את הגביע יותר מהאליפות המגעילה הזאת.

11. אורן04 Member

חחח באר-שבעים, תנחשו מה אני אזכור מהעונה שעברה?

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יודע, את ההרגשה במחצית במשחק האחרון של העונה מול אשדוד, שחשבת שהנה האליפות שלכם, וחצי שעה מאוחר יותר להבין שלא.
    רגע רגע, אולי את ההרגשה בחצי גמר גביע המדינה, שהנה רציתם דאבל, וכבר בדקה ה30 הבנתם שלא.
    על איזה מהם אתה מדבר? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

13. lemma_cantor Member

אליפות אפורה ועלובה אבל השאר עוד יותר אפורים ועלובים. עם יכולת כזאת יהי מפחיד להתמודד בסיבוב השלישי של מוקדמות ליגת האלופות. מכיוון שמכבי חיפה לא תדורג היא בקלות יכולה ליפול על מנצ'סטר יונייטד, דפורטיבו\ברסה\ריאל וכו'. גם בשיא היכולת מעטים הסיכויים שהם יגיעו לליגת האלופות (לא כל יום שטורם) וביכולת כזאת נובס.
    שלא נדבר על הסגנית שגם היא לא תדורג (אם כמובן תעבור קבוצה ברמה של ז'ילינה)

14. אורן04 Member

אז ככה באר-שבעי קטן, קודם כל אני זוכר שהגענו לליגת האלופות וניצחנו את מנצ'סטר יונייטד 3-0. לא כמו ההישגים שלכם באירופה, אבל לא רע.

ומה שאני עוד זוכר זה רכבות עם אלפי באר-שבעים שהיו בטוחים שהנה הם כבר לקחו גביע, אבל אבוי, הפסדתם לקבוצת ליגה לאומית שהשנה כבר יורדת עוד ליגה.

ביום שאתם תגיעו למצב שבכלל תהיו בתמונת האליפות במחזור האחרון, אז תפצו את פיכם.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יודע דבר אחד:
    במידה והפועל חיפה יקחו גביע(וכולם לומר אמן), אתם תצטרכו להתמודד עם העובדה שלמרות שלקחתם אליפות מהעונה הזאת יזכרו דווקא את הזכייה של היריבה העירונית.
    אתם, בניגוד אלינו בבאר שבע, תצטרכו להתמודד עם השאלה האם בגלל שהגביע של הפועל חיפה יותר מעניין, מותח ואיכותי מהאליפות של מכבי חיפה, האם הוא גדול יותר?
    ובשבילי ובשביל עוד הרבה אנשים אחרים, בגלל שנזכור מהשנה הזאת את הזוכה בגביע ולא את האלופה, במידה והפועל חיפה יזכו בגביע, חיפה היא אדומה.