מכבי חיפה :: 04/05

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏2/5/04.

1. אורן04 Member

אף אחד לא מכחיש שהם עלו עם הרכב משני. אבל שחקני ההרכב המשני שחקנים לגיטימיים ביותר ומשחקים הרבה מאוד גם בהרכב הראשון. והדרך לזלזול בהם ארוכה ביותר.
    שלא נדבר על כוכבים בסדר גודל של פרדיננד, סילבסטרה, סקולס וסולשיאר, או שחקני הרכב ראשון לגיטימיים כגון אושיי, הנווילים ופוראלן בזמנו.

אני זוכר טוב שיונייטד שיחקו מספר משחקים בהרכבים דומים, נכון שלא המשחקים הכי חשובים שלהם, אבל משחקי ליגה וגביע.

בקיצור, ביום שהקבוצה שלך תנצח את יונייטד, אז תוכל בכלל לדון בנצחון המזהיר שלנו.

פרגוסון ישב על הספסל, כולנו שמענו אותו במסיבת העיתונאים ("נכון שבקהאם לא בא, אבל האוהדים שלהם ישמחו אם ינצחו נכון? אבל הם לא ינצחו.") וראינו אותו מאדים מבושה. לא נראה לי שהוא רצה להפסיד.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמות השטויות כאן עוברת כל דמיון.
    כאוהד יוניטד, אני חייב פשוט לגחך כשאומרים לי שזה ההרכב המשני.
    זה ההרכב השלישי - רביעי של היוניטד.
    מסוג ההרכבים שעולים רק ורק בגביע הליגה.
    פורלאן הוא שחקן ספסל קבוע ביוניטד, גם סולשיאר בשנה שעברה בילה הרבה על הספסל.
    ריקארדו בכלל שוער שלישי, לא שני, שלישי.
    הוא שיחק שנה שעברה במשחק 1 בגביע הליגה, 30 דקות באולד טראפורד מול מכבי חיפה, ואת אותו משחק של קבע כלום מול חיפה.
    פורצ'אן שנה שעברה לא פתח אפילו פעמיים ברציפות בהרכב של יוניטד, אותו דבר פיל נוול.
    ריצ'רדסון לא היה היחיד, היו שנים שחקנים נוספים, שרשמו את הופעת הבכורה שלהם ביוניטד כמחליפים באותו משחק.
    אתם קולטים?
    שחקנים שאפילו בגביע הליגה הזניח לא קיבלו דקות שיחקו.
    אז עם כל הכבוד לחיפה על הניצחון, זה היה משחק לפרוטוקל בלבד ולא עניין את יוניטד.
    זה כמו להגיד שהניצחון של רעננה על ההרכב השלישי של חיפה בגביע הטוטו אומר שרעענה ניצחה את מכבי חיפה האמיתית.
    אז מה עם טל מעבי, שי מימון, אלעד צחקו, יוחאי אהרוני, מור ממן ואחרים פתחו בהרכב?
    היה כתוב על החולצה מכבי חיפה, אז הם ניצחו את מכבי חיפה.

3. אורן04 Member

משה שב כבר בשקט, גביע הטוטו זה מפעל שמעניין אולי אתכם, אנחנו שיחקנו בליגת האלופות, וזה לא היה שום משחק גביע טוטו או גביע ליגה.
    פשוט תשתוק ותעכל בשקט את העובדה שמכבי חיפה עשתה הישג ענק שקשה להאמין שישוחזר בקרוב.

4. Beitar Je(w)rusalem Member

אולי לך קשה להאמין.
    משה - כל מילה זהב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx השתקת אותו! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx, אין לו מה לומר.

5. oriss Member

חבר'ה תתחילו לפרגן! תאמינו לי שאם בית"ר או ב"ש היו בליגת האלופות לא הייתי מפסיד משחק ואם הם היו מנצחים את מנצ'סטר הייתי גאה בקבוצה בשביל כל המדינה. אני אוהד חיפה ואני גאה שעכשיו באנגליה זוכרים שהם קיבלו שלוש בראש מקבוצה בישראל וזה היה הפסדם היחיד בעונה שעברה בליגת האלופות חוץ מההפסד לריאל........ אני מקווה שיום יבוא (הוא לא יבוא) ובמנצ'סטר יהיו גאים שהם השיגו תיקו מול קבוצה ישראלית.......

6. Beitar Je(w)rusalem Member

מפרגנים, נראה לך שלא רציתי שחיפה תנצח? (אפילו שאני אוהד ריאל).
    אבל יש פה כמה אנשים שמנפחים את הניצחון, חיפה לא ניצחה יותר מקבוצת הנוער של מנצ'סטר.
    אבל - הישג מעולה וכבוד לישראל.

7. oriss Member

מה שאתה אומר הם דברים נכונים, מנצ'סטר לא שיחקה עם הרכב חזק ושחקני המפתח שלה היו חסרים, זה כמו לנצח את לאציו בהרכב בכי טוב שלה.

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אח...זה מייאש להסביר כבר לאוהדים מתוסכלים של קבוצות אחרות שזה לא קבוצת נוער..
    אלא אם בנוער של מנצסטר משחקים:
    ריקרדו[שוער נבחרת ספרד וראסינג סאנטאנדר]
    גארי נוויל,ריו פרדיננד[נבחרת אנגליה]
    ג'ון אושיאה[נבחרת אירלנד],מייקל סילבסטרה[צרפת]פיל נוויל[אנגליה],קוונטין פוצ'ון[דרא"פ]
    פול סקולס[אנגליה],דייגו פורלאן[אורוגוואי] ואולה גונאר סולשיאר[נורבגיה]
    אתה רוצה להגיד לי שזה הנוער של מנצסטר יונייטד??????

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/5/04
  9. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

תיקון קטן (גדול)- אני מאוד אתפלא לראות את ריקארדו עומד בשער נבחרת ספרד מהסיבה שהוא פורטוגלי, וגם שם הוא מחליף לבאיה, אבל זה לא כל כך רלוונטי כי אף שוער לא לוקח את הגולים שכבשנו באותו משחק גדול.

10. Beitar Je(w)rusalem Member

חחחח דייי דיייי חחחחח לא צריך לשקר לעצמך.
    ריקארדו שוער אסון, והוא לא בנבחרת ספרד. בכלל לא שוער טוב, אם דודו אוואט תופס לו את המקום בהרכב- זה אומר הכל!

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

גל אני נאלץ לתקן אותך. ריקארדו שבמנצ'סטר הוא ספרדי, הוא הגיע מויאדוליד לאחר עונת שיא, שזיכתה אותו בזימון לנבחרת ספרד, שם הוא היה השוער השלישי אחרי איקר וקניזארס. ישנו גם שוער ריקארדו שהוא פורטוגזי, והוא משחק באחת מקבוצות הפאר הפורטוגזיות (לא זוכר איזו), אבל הוא בכלל לא קשור ליונייטד. ריקרדו שאכל זין מז'וטה וקטן הוא ספרדי, וגם 10 שוערים לא היו לוקחים את הבעיטות האלה ("טורפדו ממוסקבה" http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx ).

12. Beitar Je(w)rusalem Member

טוב...
    אפילו אם היו בונים חומה ומשכיבים את השער זה היה נכנס נכון?
    פפפחחח
    גול יפה של ז'וטא היה ללא ספק

נערך לאחרונה ב: ‏10/5/04
  13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז ככה, אני מודה שבמפגש באולד טראפורד הייתי בעד היוניטד.
    מה לעשות, אני אוהד של היוניטד, ולכן הייתי עם היוניטד.
    בגול של קטן כשכל הבית שלי קפץ משמחה אני התפוצתתי מצחוק, כי היה ברור מה הולך להיות בהמשך.
    במשחק בקפריסין המשכתי להיות עם היוניטד, אבל בגלל שהמשחק היה לפרוטוקול בלבד, לא הפריע לי שחיפה ניצחה.

reignman, הצגת ריקארדו כשוער נבחרת ספרד זה פשוט שטות.
    גם בשיאו הוא היה רק שוער שלישי.
    מדובר על שוער בינוני ומטה, אני לא רואה את אואט מועדף על אף שוער אחר בליגה הספרדית, רק על ריקארדו החלש.

ושוב, כששחקנים כמו ריצרדסון מקבלים דקות, אז לא משנה מה תגידו, זה מעיד על חשיבות המשחק ליוניטד.
    היוניטד עלו עם הרכב משני, לא משנה איך תסובבו את זה.
    העובדה ששלושה שחקני הרכב שיחקו כדי לנסות לתת למשחק קצת חשיבות לא משנה את העובדה שעמד בשער שוער גרוע(וזה התבטא בגול השלישי של חיפה), שהיה השוער השלישי של היוניטד, אפילו לא השני, השלישי.
    שהשחקנים המובילים לא שיחקו ואפילו לא ישבו על הספסל.
    גם החילופים של יוניטד כללו שחקני נוער שהדקות היחידות שראו עם בכלל זה בגביע הליגה,שזה בשביל היוניטד כמו גביע הטוטו בישראל, אפילו פחות.
    אתם יודעים מה, גם עם תסובבו את זה עד מחר, חיפה עדיין ניצחו את ההרכב השני והשלישי של היוניטד, לא יותר.

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל שוער שלישי בספרד הוא הרבה יותר ממה שאתה עושה משה...
    דבר שני העונה בהמון משחקים ביונייטד שותפו שחקנים צעירים גם במשחקים חשובים..אז כנראה הליגה מאוד לא חשובה ליונייטד..

3 שחקני הרכב...
    ריו,סקולס,סולשיאר[אפילו שהוא מחליף אבל הוא תותח על],גארי ופיל וסליבסטרה וגם פורצ'ן הוא שחקן שמשחק הרבה דקות, וגם אושאה

ובית"ר...שוער אסון...בחצי העונה הראשונה בליגה הספרדית הוא היה ענק ולא סתם מגיעים להיות שוער בנבחרת ספרד או במנצסטר,גם אם זה שוער שלישי...
    כנראה אתה ומשה לא ראיתם יותר מדי משחקים של ראסינג העונה אבל הוא שוער ענק..

אולי זה לא סגל שהם היו מגיעים איתו לגמר,אבל זה בטח לא קבוצת נוער.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ושוב, איפה השחקנים הבאים באותו משחק של חיפה - מנצ'סטר:
    בארטז, ואן ניסטלרוי, גיגס, בקהאם, קארול, קין, ורון ויתר השחקנים?
    הם לא רק שלא פתחו בהרכב, הם אפילו לא היו על הספסל, הם בכלל לא טסו לקפריסין.
    עכשיו, בכל מקרה אוהדי חיפה חיבים להסכים איתי שלאותו משחק לא עלה ההרכב הכי חזק של היוניטד, בזה אתם מוכנים להודות?
    עכשיו, אחרי שאתם מודים בזה אתם צריכים להבין שרק שלושה שחקנים ששיחקו באותו משחק(ריו, סקולס וסילבסטרה) הם שחקני הרכב קבועים ביוניטד.
    גארי נוול, אושה, פיל נוול ופורטצא'ן הם אולי לא שחקני נוער, אבל הם גם לא שחקנים שמשחקים קבוע בהרכב של היוניטד.
    אני צריך להזכיר לאוהדי מכבי חיפה שהספסל של היוניטד באותו משחק הכיל שחקנים כמו:
    נרדליו, וואבר, פאוג', דג'רוביץ' ולינץ.
    אני לא צריך להזכיר שריצ'רדסון למשל שיחק באותו משחק, שזה אגב היו משחקו הראשון בעונה שעברה.
    אז עם כל הכבוד, ברגע שמתסכלים על ההרכב של היוניטד מבינים שגם עם עושים חסד עם חיפה היה ניצחה לא יותר מההרכב השני של היוניטד, במציאות זה היה הרכב שני שמשתף שחקנים כמו ריצ'רדסון ולכן אפשר לומר שזה הרכב שני ושלישי משולב.

בקשר לריקארדו, על איזה חצי שנה אתה מדבר?
    הוא ירד לספסל.
    כששוער יורד לספסל זה לא כמו קשר או חלוץ, זה מעיד על עונה חלשה ויכולת חלשה.
    והעובדה שאואט הוא זה שעומד במקומו מעידה על הרמה שלו.
    עם כל הכבוד לריקארדו, הוא שוער בינוני מינוס, לא יותר, ולהגיד שהוא ענק זה שטות מוחלטת.

ושוב, ההרכב שפתח מול חיפה זה מסוג ההרכבים שהיוניטד עולה איתו לגביע הליגה.

אז כפי שאמרתי, לומר שחיפה ניצחו את ההרכב החזק של היוניטד זה כמו לומר שרעננה שהביסה את חיפה בגביע הטוטו, היא בעצם הביסה את חיפה האמיתית למרות שבאותו משחק חיפה שיחקה עם שחקנים כמו ליעד אמיר ומאור ג'אנח, עדיין יניב קטן, ערן לוי, תום אלמדון, ואבישי ג'אנו שיחקו באותו משחק.
    אז האם רעננה ניצחה את חיפה האמיתית?