מכבי חיפה 07/08 : סוגרים עונה עם הפסד לאשדוד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏6/7/07.

1. Riddler Member

בדיוק.
    בגלל זה לדעתי ההכחשות. בספורט 5 ו-One מכבי חיפה מכחישים כל קשר לפאוליניו ואומרים שבכלל לא פנו אליו.

העיתון הבריזלאי יכול להגיד מה שהוא רוצה, כן, אבל אחרי שקראתי שפאוליניו עצמו אמר שהסוכן שלו במו"מ עם קבוצה ישראלית אני נוטה להאמין.

אני עוד לא בטוח שהקבוצה שפנתה אליו היא מכבי חיפה. רוני אמר לא מזמן שדירסאו מחכה לפתיחת הליגה ועובד במרץ, אז תהיו בטוחים שהוא ישאר. סורמה מגיע על חשבון אנדרסון (הוא אגב לקח את מספר 5 גם כן), ומסודי כנראה יעזוב בסופו של דבר, מה שיתן מקום לעוד 2 זרים.

עד עתה מכבי חיפה לא הכחישו כל קשר לבטאו, כך שהוא בעיקרון צריך להיות המחליף לאולארה. עכשיו בטאו אומר שהוא לא רוצה להגיע לפה, אז זה מעט מוזר. נחכה להתפתחויות, אני מאוד רוצה לראות אותו פה. גם הפרסום היה רק ב-Ynet וזה המינוס שלהם. בשאר האתרים בטאו מגיע בשבוע הבא לחתום על זה.

נזרקים שמות לאוויר, אבל שם זה שם, ולא סתם. אני בטוח במשהו אחד : אחרי שלא דיברו על חיפה כל עונות המלפפונים כל השמות נזרקים בשנייה אחת. וזה לא עניין של מכבי חיפה מעוניינים או מגששים, בטאו ופאוליניו לפי האתרים כבר סיכמו פה, אז אני ימשיך עם זה.

ושוב אני יזכיר, פאוליניו יכול לשחק גם בצד שמאל, אבל הוא לא עשה את זה הרבה.

2. aviran780 Member

למה מכבי עולים עם הרכב כזה חלש? לא ציפיתי שיעלו עם ההרכב הכי חזק אבל לפחות לשלב יותר שחקנים עם טיפה ניסיון

כבר חטפנו בדקה ה13 \:

3. Igi Member

רוני לוי יודע שהמשחקים האלה די מיותרים לקבוצה השנה ובגלל זה עלה ההרכב השני.
    זה טוב דווקא.. ככה יוכלו לבדוק במועדון את השחקנים שצריכים ולא צריכים להמשיך בקבוצה העונה.

4. Achilles Member

אני לא רואה את המשחק אז תגידו לי משהו- רוני לוי פתח גם היום בטקטיקה היחידה שהוא מכיר?

5. Number 8 Member

6. city Member

קצת חבל לי הזלזול הזה, בסה"כ תוך ארבע משחקים אפשר להגיע לגביע אופ"א. נכון שנגד אתלטיקו מדריד לא יהיה קל אבל זה לא בשמיים. בסה"כ אי אפשר לדעת כמה הספרדים יקחו את המשחק ברצינות, באמצע ההכנות שלהם לעונה, ואפשר לנצח.

7. בועז Member

באמת שחבל לי לראות את הזילזול הזה.
    אני מתאפק לא להגיד הרבה דברים רעים כנגד רוני לוי אבל קשה לי מאוד.
    כל ההתנהלות של רוני לוי כבר עולה על העצבים.
    הרי מסוף העונה שעברה רוני לוי מנסה להתחמק מההשתתפות באינטרטוטו,ועכשיו הוא מעלה הרכב, שמסגיר את הרצונות שלו:
    לסיים את שלב האינטרטוטו כבר עכשיו.

באו אוהדים לראות את הקבוצה במשחקה הראשון העונה, וזה ההרכב שהוא מעלה? זה לצחוק לאוהדים בפנים, שלא יתפלא אח"כ שמקללים אותו.

כ"כ חבל לי שהוא העלה את ההרכב הזה, כי כמו שסיטי אמר, אלה רק 4 משחקים, ובהחלט אפשר היה לעשות יותר.

8. TariboWest Member

טוב שהוא עלה בהרכב הזה, האינטרטוטו הזה כמו עצם בגרון באמצע ההכנות. עדיף לבדוק שחקנים מושאלים וצעירים, גם ככה כל השנה הם לא זוכים להזדמנויות. שחקנים כמו אימן חלאחלה שיחקו באינטרטוטו במדי מכבי חיפה, במקרה הזה אין מה לבוא בטענות לרוני לוי, הוא עושה נכון.

9. hai Member

תבינו חיפה גם אם הם עוברים את הרומנים נראה לכם הם באמת יכולים לנצח את אתלטיקו מדריד? קצת פורפורציות.
    רוני לוי עושה בשכל שנותן לשחקנים שלא יקבלו הרבה דקות משחק בעונה לשחק עכשיו ככה הם גם יכולים להרשים אותו ולהראות לו שיש על מה לדבר כשמזכירים את המילה "הרכב".
    כל מקרה אם חיפה יעברו אותם אני אשמח כי אני חולה על לואיס גארסיה שחקן מצויין חבל שעזב את ליברפול קבוצה כזאת פראיירית

10. ManUtd Fan Member

בועזיניו, לא מסכים איתך.

האינטרטוטו לדעתי הוא סתם מפעל חסר חשיבות, וכן יש סיכוי תיאורטי שממנו נגיע לגביע אופ"א, אבל בינינו, שנינו יודעים שהסיכויים שנעבור את אתלטיקו מדריד קלושים מאוד. לדעתי רוני לוי עשה הפעם בסדר גמור שעלה עם ההרכב הזה, כדי שנוכל לראות את שחקני העתיד של הקבוצה, בתקווה שלא יעזבו.

11. Engonga Member

גם אני חושב ככה. גם ככה הסיכויים לעבור את אתלטיקו שואפים לאפס, אז למה לא לתת לצעירים הזדמנות להוכיח מה הם שווים? צעד נכון של רוני לוי.

נערך לאחרונה ב: ‏8/7/07
  12. matanb Member

גם אם לא נעבור את אתלטיקו
    עצם המפגש איתם זה הרבה כסף מזכויות השידור

בדומה למפגש נגד ליברפול

13. בועז Member

זו הבעיה,החשיבה, שאי אפשר..אז לוותר לפני שהמשחק התחיל..זו הבעיה..הגישה.
    WHATEVER..

14. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

חבר'ה, דיון הישראליות באירופה נועד בדיוק בשביל דיונים מהסוג הזה.
    תעבירו את זה לשם.

15. hai Member

מה להעביר לשם זה נושא על מכבי חיפה בין היצר מדברים פה על המשחק באינטרטוטו לא מבין מה הבעיה