מכבי חיפה 2017/18: פרד רוטן הוא המאמן החדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכר וב"ש קיבלו דחיפה בערך מכול המדינה. אין אחד (להוציא את אוהדי מכבי ת"א) שלא רצה לראות את הצלחת מגיעה לדרום אחרי 40 שנה.
    אבל זה לא הנושא,מה ששל בכר,שלו. הוא הוכיח שהוא יודע לאמן,לבנות,ובעיקר להתאים ולשנות תוך כדי משחק. ואת הקפיצה הזאת הוא עשה בב"ש.

למכבי חיפה,אך ורק צוות זר.
    נותן לאלך את הקרדיט להביא את האנשים שלו,מקווה שיהיו מוכחים. ורק ככה בלי כל מיני כתבי חצר בן דורים,פיני זהבים, ומקורבים למינהם שמערבבים ובחשים,נצליח לצאת מהמשבר הזה.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אותי מעניין שב"ש ומכבי ת"א נלחמות ביניהן על שחקנים ואיפה שחר? בדיוק. מחכה לניסים שלא יבואו. אני בפרוש לא אומר שקבהא וקאניוק מיד יוציאו אותנו מהבוץ, אבל שוב הוכח כמה שחר חלש. בדרום ובתל אביב בעצם לא סופרים את הזקן.

3. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

כרגע ודי בצדק הרכש מופקא,אין טעם לבצע זעזוע באמצע העונה ושוב בקיץ.
    מה גם של קבהא ולא קאניוק ישדרגו אותנו.
    אנחנו חייבים להביא בינואר קשר אחורי (לא מחזיק מקבהא) ומגן שמאלי רק בשביל לייצב קצת את הקבוצה. ובקיץ לבצע את הזעזוע בסגל.

4. Butragueño מנהלים

רכש זה הדבר האחרון שצריך עכשיו.
    אם היה אפשר, שחר היה עושה go on holiday , כמו במנג'ר, ונותן לאלאך לבנות משהו בקיץ.

הבעיה היא, ששחר on holiday כבר כמה שנים, ולא ממש מחובר.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע חבר'ה, הסגל שלנו כל כך חלש שאנחנו צריכים למעשה בכל עמדה שחקן חדש. ההרגשה שלי היא שאנחנו באמת עוד נסתבך בחודשים הקרובים בתחתית.

6. alexshw Member

מכבי חיפה זקוקה ללפחות 3 שחקנים חדשים להרכב אם לא 4. מגן שמאלי, קשר אחורי, חלוץ וקשר התקפי.
    היא בסכנת ירידה ממשית נכון להיום.

אם אלאך לא עושה כלום עכשיו הוא בטוח לא יגיע לקיץ, אם עושה נותן לו גג 10%.

7. Butragueño מנהלים

מכבי חיפה לא תרד ליגה, נו באמת. היא גם לא תגיע לפליאוף העליון. לכן אני לא חושב שצריך רכש.

8. G.B7 ירוק עולה

לפי דעתי אלאך ישאר כמעט ב100 אחוז לפחות עד העונה הבאה לא משנה מה הוא יעשה או לא יעשה...
    הדבר היחיד אולי הוא שניהיה בסכנת ירידה ממשית מה שסביר להניח לא יקרה ואפילו רחוק מזה.

מהראיון שעשו עם שחר לפני כמה ימים היה אפשר לראות שהוא סומך עליו ונותן לו את הבמה (לפחות בראיון)

9. alexshw Member

גם על תור הוא "סמך" אחרי חודשיים. אז מה?
    זה שחר. לא רק שהוא סותר את עצמו גם במהלך ראיון, אלא גם עושה דברים סותרים למה שהבטיח. העיקר הוא קיים את ההבטחה ללוזון.
    שוב תבין דבר אחד: הוא לא באמת מאמין לא במודל של מנהל מקצועי לא בצורך באנשי מקצוע זרים.
    השיטה שלו לעשות ככה שזה פשוט לא יעבוד, אבל להגיד אחר כך: תראו אני מנסה הכל.

10. G.B7 ירוק עולה

אני באמת לא זוכר איך זה היה עם תור
    אבל לפי הראיון ורק הראיון זה נראה ששחר ילך אחריו בעיניים עצומות

11. סמואל אטו Member

רכש לא עזר לחיפה בנושא הזה באף אחד מהשנים. צריך מאמן( אמיתי ולא מישהו עם רזומה ויכולת שעושים להם יחסי ציבור) ולעבוד עם מה שיש על תיאום ורוח קבוצתית ולדעתי זה יספיק.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  12. alexshw Member

שחר: "רוב המקטרגים הם אינטרסנטים, צריך לתת זמן לתהליך שלנו" - וואלה! ספורט

אתה יודע מה קרה אחרי 3-4 ימים? מולנסטיין פוטר ולוזון מונה בניגוד מוחלט לדעתו של תור. עזוב רגע אם מולנסטיין פוטר בצדק או לא, זו דוגמא למה שכתבתי קודם.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מכבי חיפה מול קבוצות הפלייאוף התחתון - 3 ניצחונות, 3 הפסדים ו-2 תיקו. הפרש שערים 9-10 (חיובי).

אני יודע שזה נשמע מופרך, אבל מול הקבוצה החלשה בליגה מכבי חיפה הפסידה פעמיים על האפס. היא קבוצה עם אופי נוראי ובמאבקי ירידה האופי מנצח הרבה יותר מאשר האיכות המקצועית של הקבוצה. אם מכבי חיפה תגיע לשלב האחרון של העונה כשהיא במרחק חד ספרתי מהקו האדום, אני בהחלט רואה אותה נסחפת לבלאגן שלא חלמו עליו גם בחלומות השחורים ביותר.

de Middenweg ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  14. Butragueño מנהלים

אני לא אומר שהיא לא תהיה בבלאגן הזה, אבל היא תשמור תמיד מרחק מרעננה, אשקלון, עכו ואשדוד. לא כי היא תנצח אותם, אלא כי הן יאבדו נקודות מול קבוצות שמכבי חיפה תצליח לסחוט מהם תיקו או ניצחון. שמע, גם לקבוצות התחתית אין כזה אופי משובך. אשקלון סופגת בדקות האחרונות, עכו מתפרקת בגול הראשון, אשדוד נשענת על קינדה ורעננה חוגגת בתיקו.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ומול כל הקבוצות האלה או שהפסדתם או שניצחתם אחריי שהרחיקו להם שחקן. להתעלם מהעובדות האלה ולטעון ש"היא תמיד תשמור מרחק מהן" זה לטמון את הראש בחול.

מצב נושא:
הנושא נעול.