מכבי חיפה 2017/18: פרד רוטן הוא המאמן החדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

בכלל מכבי חיפה נראה לי ניצחה העונה רק פעם אחת מול 11. ובכלל אין לה מאמן אפילו.

כרגע היא במצב מאוד מסובך. בגלל הנסיבות שנוצרו.

2. Butragueño מנהלים

הגבול בין "לטמון את הראש בחול" ולהיות אופטימי הוא מאוד דק, סלח לי אם אני בוחר בצד השני של הגבול.
    אני כן רואה את הקבוצה, ברגע שהיא מקבלת מודעות של קבוצת תחתית, מנצחת את המשחקים המוגדרים כ"מוקש".
    מול כל הקבוצות מהאלה, כמו שאתה טוען, נצחנו 2 (רעננה ואשדוד) , סיימנו בתיקו (אשקלון) והפסדנו פעמים לעכו.
    אני חושב שאנחנו עדין יכולים לנצח שוב את אשדוד, רעננה וסכנין, לנצח את אשקלון ולהוציא נקודות ממכבי פ"ת.

3. oranfu Member

לא יירדו.

ואם יירדו אז מה קרה?

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  4. DRORIKO Member

לא יוכלו לקחת אליפות כאילו?

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. קשר שמאלי Member

ירידה ללאומית יכולה לעשות רק טוב למועדון הזה

6. DRORIKO Member

רק אם שחר ירגיש שזה פוגע לו ב"מותג" ויחליט להתחפף.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  7. G.B7 ירוק עולה

די עם השטיות האלה ירידת ליגה יכולה לעשות רק טוב
    איך בדיוק??!!?:sm_eusa_wall::sm_eusa_wall::sm_eusa_wall::sm_eusa_wall:
    כמו שאמרו הרבה ב-7 שנים האחרונות טוב שלא הגענו לאירופה כי יהיה אפשר לפתוח את העונה הבאה בלי לחץ עוד קשקוש .

עידן444 אוהב/ת את זה.
  8. oranfu Member

לא חושב שירידת ליגה תעשה טוב, זה פשוט כבר לא איכפת לי. להיות קבוצת אמצע טבלה בליגת העל או אמצע טבלה בלאומית? לא רואה הבדל. בלאומית אני לפחות לא אאלץ לבזבז שעתיים מהחיים כל שבוע על לראות אותם.

9. Raulito Madridista

אני צוחק עם חבר ירוק מהחדר כושר - "אחי, המשחק גביע הוא הפרומו לעונה הבאה. אנחנו חלשים ולא נעלה ליגה - ואתם, גם חלשים - תרדו". אבל זה קשקוש בלבוש. הליגה פה כל-כך חלשה שמכבי חיפה יכולה לעשות הכל לא נכון ובכל-זאת לשרוד. אנשים סתם מחפשים דרמה או לוקחים ללב יותר מדי. הם אפילו לא מאמינים לעצמם. אנשים גם נשענים על מקרה הפועל ת"א אשתקד, קבוצה שגם עליה אמרו 'אין מצב - היא לא תרד', ושהיא 'לא רגילה לקרבות התחתית'. הפועל שונה מאוד מחיפה, עבר עליה הכל חוץ מרכבת. הסגל בחיפה כן שווה משהו, יגיע מאמן ויתחילו לנצח. והם יהיו אלופי הפלייאוף התחתון\גארבץ'-טיים - תחליטו אתם.

מקווה שבשלב הראשוני מכבי חיפה תדע לא להתלהב רק 'משמות' של שחקנים. רפאלוב לא מעניין, אין טעם להחזיר אותו ושלא יחשבו אפילו על טב"ח החלוץ.

G.B7 ו-גלץ אוהבים את זה.
  10. קשר שמאלי Member

מהלאומית נעלה ליגה בהליכה עם שחקנים צעירים. את כל הזבל יעיפו. עדיף להיבנות מחדש בליגה הלאומית מאשר להיות הבדיחה של ליגת העל.

נערך לאחרונה ב: ‏5/1/18
  11. oranfu Member

אין להיבנות, זה בלוף. שום דבר לא מונע בניה גם היום (ז"א שום דבר מלבד ההתנהלות שלנו).

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  12. Butragueño מנהלים

נעלה ליגה עם צעירים. ואז כל הצעירים יעופו לעפולה, נשר ונצרת עלית, וימשיכו להביא ורמוטים/דמאריים/שכטרים, מה עשית פה?
    את התיקון שצריך לעשות, אפשר לעשות גם בליגת העל. לא צריך לרדת ליגה בשביל זה. ליגה לאומית זה לא פתרון לכל דבר. זה לא שהמועדון בסכנה כלכלית והוא צריך להתרחק מהכותרת כדי להבנות מחדש. הוא סה"כ צריך להחליף גישה, אסטרטגית רכישה ובעיקר בעלים.

13. קשר שמאלי Member

מדבר על צעירים מוכשרים כמו עוואד, לביא, זנטי, מאיר, חבשי, ארד, גורפינקל ועוד. לא על שחקנים שלא מתאימים לליגת העל.

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

עם כל הכבוד לחבר'ה שציינת, הם לא שחקנים שמתאימים למועדון כמו מכבי חיפה.(זאת שאמורה לרוץ לאליפות לא להתמודד נגד הירידה).
    אין לי שום בעיה שימשיכו להשאיל אותם לקבוצות אחרות. שעוד שנתיים-שלוש נראה שהם באמת טובים בליגת העל, שיחזירו. וגם אז, הם יכולים להיות שחקני סגל. אף אחד לא אמר שהם חייבים לחזור בתור שחקני הרכב.

G.B7 אוהב/ת את זה.
  15. G.B7 ירוק עולה

קבוצה ששואפת לפחות לאליפות לא יכולה לבנות סגל שמורכב רובו הגדול משחקני בית מאוד צעירים
    זה לא פייר אפילו כלפי השחקנים הצעירים עצמם.
    אפשר לזרוק למים הקרים אולי שחקן אחד או שתיים שהם באמת עילויים שיהיו שחקני הרכב (ובאמת יצדיקו את המקום שלהם שם) אבל לא מעבר.
    ואם יש עוד שחקנים מוכשרים יש עוד הרבה דרכים לשמר אותם במועדון בין עם זה להשאיל או להתחיל להריץ אותם בקבוצה לאט לאט פה ושם לקבל דקות, וחשוב מאוד שהקבוצה תתפקד אחרת הכניסה שלהם לא תהייה טובה בלשון המעטה- לחץ של הקהל על הקבוצה , שחקנים פחות טובים לשחק איתם. לשלב שחקנים צעירים ככה זה מתכון לכשלון.
    אני נזכר בעונה שעלינו לליגת האלופות עם גדיר וגולסה שהיו שחקנים צעירים הם היו נהדרים בזכות עצמם אבל גם הקבוצה שהייתה בשיאה עזרה להם לא מעט
    בשורה התחתונה- שחקן צעיר צריך איתו קבוצה מתפקדת

EsheD אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.