מכבי חיפה 2017/18: אלאך מחפש מאמן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏30/6/17.

1. alexshw

alexshw Member

לא משהו מיוחד בהולנד. זו ויטסה - מועדון בת של צ'לסי שמנוהל מאינטרסים שלה. המון דברים שם מונחתים על מאמנים ומנהל מקצועי.

יש את המקרה המפורסם של פרד רוטן שהוליך איתם את הטבלה ועזב בינואר.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

2. Raulito

Raulito Madridista מנהל

דבריו רמי גרשון באתר 'וואלה ספורט' לקראת המשחק נגד מכבי ת"א.

אני מאוד לא אהבתי. הוא הגיע אחרי תקופה טובה בחו"ל, קיבל שכר שמן וגם את סרט הקפטן. הוא לא יודע מה מצפים ממנו? יש שחקנים שלא יכולים להיות נגררים. אולי זה גדול עליו. הוא מהשחקנים היותר גרועים של מכבי חיפה העונה לדעתי. הגישה שלו נכונה וברור שאכפת לו אבל הכדורגל? קטסטרופה. לגבי המשחק עצמו, בחיפה צריכים לבחור כנראה. עדיף להם תיקו מסריח בליגה ולגרד ניצחון בגביע אולי פוקס בפנדלים. האמת שאני לא חושב שצריך לשכוח מהבושה של ה-6:0, גם אם כמה ימים אחר-כך הגיע הגביע.

3. de Middenweg

de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

7 נק' מהקו האדום. רוב מאס המאמן התורן שמאבד את השכל. התהליך בעיצומה...טייק 2.

4. alexshw

alexshw Member

היה כבר 5. התקדמנו.

5. de Middenweg

de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואני חשבתי שכבר עברנו הכל ואי אפשר יותר לרדת... נו טוב, במחזור הבא מול אשדוד בחוץ. קרב תחתית...

אתר ערוץ הספורט - חדשות הספורט, תוצאות, תקצירים ושידורים - Sport5.co.il : ליגת העל
    חבורה של ליצנים אחד אחד. כל מחזור מוצאים שעיר עזעזאל אחר. מצטער, אבל כל הקבוצה הזאת זבל. עכשיו לבטח מחכים לביקור באימון של הזקן עם הקסקט...

אני יודע שאני חוזר כמעט מדי שבוע על המנטרות הקבועות שלי, אבל אני עדיין ממשיך לא להאמין שאוהדי מכבי חיפה מקבלים את הדייסה הזאת. בשבילי להפסיד למכבי ת"א זה לא מקובל. נקודה. אני עדיין זוכר איך מליקה שבר בכוונה את הרגל של פץ...את ההרגשה שהם לקחו אליפויות בגלל מנטליות הרבה יותר טובה.

הקהל בסמי עופר פשוט אדיש בצורה נוראית. צריך לתת הרבה מחמאות לשחר שהוא הצליח גם להרוס את הגאווה שלנו. תקציב מהמובילים בליגה, קבוצת צמרת ועכשיו מסע השרדות בתחתית. וואלה, יעקב שחר פשוט מתנה לכל שונאינו.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!