מכבי חיפה 2017/18: פרד רוטן הוא המאמן החדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

לא משהו מיוחד בהולנד. זו ויטסה - מועדון בת של צ'לסי שמנוהל מאינטרסים שלה. המון דברים שם מונחתים על מאמנים ומנהל מקצועי.

יש את המקרה המפורסם של פרד רוטן שהוליך איתם את הטבלה ועזב בינואר.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

2. Raulito Madridista

דבריו רמי גרשון באתר 'וואלה ספורט' לקראת המשחק נגד מכבי ת"א.

אני מאוד לא אהבתי. הוא הגיע אחרי תקופה טובה בחו"ל, קיבל שכר שמן וגם את סרט הקפטן. הוא לא יודע מה מצפים ממנו? יש שחקנים שלא יכולים להיות נגררים. אולי זה גדול עליו. הוא מהשחקנים היותר גרועים של מכבי חיפה העונה לדעתי. הגישה שלו נכונה וברור שאכפת לו אבל הכדורגל? קטסטרופה. לגבי המשחק עצמו, בחיפה צריכים לבחור כנראה. עדיף להם תיקו מסריח בליגה ולגרד ניצחון בגביע אולי פוקס בפנדלים. האמת שאני לא חושב שצריך לשכוח מהבושה של ה-6:0, גם אם כמה ימים אחר-כך הגיע הגביע.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

7 נק' מהקו האדום. רוב מאס המאמן התורן שמאבד את השכל. התהליך בעיצומה...טייק 2.

4. alexshw Member

היה כבר 5. התקדמנו.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואני חשבתי שכבר עברנו הכל ואי אפשר יותר לרדת... נו טוב, במחזור הבא מול אשדוד בחוץ. קרב תחתית...

אתר ערוץ הספורט - חדשות הספורט, תוצאות, תקצירים ושידורים - Sport5.co.il : ליגת העל
    חבורה של ליצנים אחד אחד. כל מחזור מוצאים שעיר עזעזאל אחר. מצטער, אבל כל הקבוצה הזאת זבל. עכשיו לבטח מחכים לביקור באימון של הזקן עם הקסקט...

אני יודע שאני חוזר כמעט מדי שבוע על המנטרות הקבועות שלי, אבל אני עדיין ממשיך לא להאמין שאוהדי מכבי חיפה מקבלים את הדייסה הזאת. בשבילי להפסיד למכבי ת"א זה לא מקובל. נקודה. אני עדיין זוכר איך מליקה שבר בכוונה את הרגל של פץ...את ההרגשה שהם לקחו אליפויות בגלל מנטליות הרבה יותר טובה.

הקהל בסמי עופר פשוט אדיש בצורה נוראית. צריך לתת הרבה מחמאות לשחר שהוא הצליח גם להרוס את הגאווה שלנו. תקציב מהמובילים בליגה, קבוצת צמרת ועכשיו מסע השרדות בתחתית. וואלה, יעקב שחר פשוט מתנה לכל שונאינו.

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כשלקבוצה לא הולך ואין ביטחון לשחקנים הדברים הראשון שצריך זה קישור חזק.
    זה הבסיס להכל. ההגנות של קבוצות ליגת העל כל כך גרועות שגם אם תשחק בלי שחקני התקפה, איכשהו בשלב מסויים במשחק היריבה תעשה טעות בהגנה ותגיע למצב שלך. אבל אצלנו משחקים בלי קישור כבר 3 שנים. אז מידי פעם זה הולך מול רעננה וקבוצות בסדר גודל הזה, אבל זה אחד ל 10.
    במשחק כמו אתמול היה חובה לפתוח עם קישור של אלברמן, הבולגרי ואזולאי. אם לא היינו כובשים, לפחות לא היה לנו קישור של שחקן אחד. הם כמעט כל התקפה היו יכולים לשים גול.

EsheD ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  7. yedidel Member

איך אני אוהב את השלב הזה בעונה שמפילים הכל על הזרים ודוחפים צעירים בכח.
    מה, מאבוקה וקוסטנדינוב אולי לא הכי הבריקו, אבל בטח שלא נופלים מרז מאיר וכל אחד אחר שדחפו במרכז המגרש.
    אחרי זה מגיעים לטרנר בפלייאוף וחוטפים 4-0 כי בהרכב משחקים שי בן דוד, בריק ועוואד

8. גלץ Member

יש מצב שעידן444 מהאייסוקר מייעץ להם, הוא אוהב שחקנים ישראלים.
    לא עידן? :)

9. עידן444 Member

האמת שזה מצחיק.
    ניר אורגד ראיין ברדיו האזורי של השרון את איציק אהרונוביץ׳ שסיפר על המשתמש הזה שהוא מוציא דיבתם של אנשים במכבי חיפה ושגם הוא עצמו הולך לתבוע את אותו אדם שלטענתו הוא כבר יודע את כל הפרטים עליו.
    כשאורגד ביקש ממנו לתת דוגמה הוא הביא את הדוגמה הזו של מוכר השווארמה.
    אורגד הופתע ולא הבין על מה ולמה לתבוע?
    אבל אהרונוביץ׳ התעקש... מפריע לו שהאיש מסתתר ולא כותב בשמו... נו באמת...
    ולמה זה מצחיק? תקנו אותי אם אני טועה אבל אותו אהרונוביץ׳- הוא אחד האנשים הכי ארסיים בתקשורת המקומית בחיפה. מניח שאפשר למצוא ציטוטים קשים מ״מוכר שווארמה״ על עובדים ושחקנים במועדון.
    אוי לצביעות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

alexshw אוהב/ת את זה.
  10. עידן444 Member

אם היו מקשיבים להמלצות שלי דרור קשטן כבר היה שם מזמן ועושה סדר. או אלי גוטמן. מאמן ישראלי שהצליח איפשהו בקריירה... כבר שנים המאמן הכי מוצלח שהגיע לשם זה ראובן עטר שעשה כמה שנים בנתניה, ואחת או שתיים אפילו היו טובות.
    מכבי חיפה כבר מזמן לא בתקופה שאפשר להביא מאמן מהנוער או מהפועל בית שאן והוא יתקן שם מערכת שלאף אחד אין הסבר הגיוני למה שקורה שם חוץ מתאוריות שלא ברור כמה הן מחוברות למציאות.

אני בעד זרים איכותיים, שנבחנו בצורה מקצועית, ואין לי בעיה אם גם יהיו להם קשיי הסתגלות, במידה ויש סבלנות. במכבי חיפה אין סבלנות לזרים. זה ברור מאוד לפי התחלופה. פה ושם היו בלופים, לפעמים עם רזומה לא רע אבל פשוט לא מתאימים, אבל גם היו זרים טובים שנחתכו. וגם אם לא טובים, בואו נגיד שהם מעל לממוצע הישראלי- כמו סטויקוביץ׳, קאגלמאכר, רומאריו פירס שיכולים לצחוק- אבל עם כל המוגבלות- אני לא רואה בחיפה שום קשר אחורי סטופר כמוהו, ברור שקוסטדינוב זר שבתמהיל הנכון יכול להועיל, ואפילו מאבוקה שהוא גרסה קצת יותר גדולה ושרירית של ויקי כחלון- זה מגן זר שאולי איכשהו יכול לעבור בגרון.
    היה גם איזה קשר סנגלי נדמה לי שהגיע מאנגליה בינואר ואני כבר לא זוכר אם הוא לא רצה להמשיך או חיפה לא רצתה שימשיך...
    בקיצור- מחליפים ומחליפים ומחליפים...

בעניין הזרים הטענה שלי מאוד פשוטה- אם מביאים זר שישראלי צעיר יכול לעשות את העבודה לא פחות טוב ואף יותר טוב- אז כאלה מספיק 2-3 בקבוצה... לא צריך 6-7... שמגיעים במשקל רק כי הם זולים והמיסוי הוא נמוך. אם גם ענפים אחרים היו פועלים כאן באותה צורה של הכדורגל נראה לי שהכלכלה של יוון היתה אימפריה לעומתנו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. alexshw Member

יש לך עוד כמה שמות לא רלוונטיים שנים רבות? ראינו את הסדר של גוטמן בהפועל. בחייך.
    לא ילמדו לעבוד באנגלית, לא יצליחו. והם לא ילמדו אצל שחר.

oranfu, gilad16 ו-EsheD אוהבים את זה.
  12. עידן444 Member

אז כפי שכתבתי בדיון של ארסנל- תנסה למשוך את בכר. גם אם לא יסכים- לפחות כיוונת גבוה. אלא אם האגו גדול מידי ולא יסבול סירוב.
    יש בעיה עם מאמנים זרים. אלה שמגיעים מכאן הם לא בהכרח מהטופ ועדיין אני די בטוח שהשכר שלהם גדול בהרבה משל מאמן ישראלי בכיר.
    איך מו אלאך הגיע למכבי חיפה? כנראה שדרך איזה סוכן שסיפר כל מיני סיפורים, כנראה אלה שגם ראינו בעיתונות מהתקופה בויטסה, מועדון שהוא לגמרי לא בסדר גודל של מכבי חיפה שהמקבילות שלה בהולנד הם PSV, איאקס...
    בעניין גוטמן- בהפועל ת"א היה בלתי אפשרי להצליח. לכן אני כל כך מעריך את מה שרוני לוי עשה אצלנו ויש כאלה כאן בפורום שנוטים לזלזל בזה.
    גוטמן אדם מעודכן, מאמין בעבודת צוות(קשטן מהבחינה הזו באמת מיושן... מאוד ריכוזי... זה לא מתאים לכדורגל של היום).
    אולי אבוקסיס הרבה יותר בשל היום. אולי רב"ש. לא יודע, לא קונה את זה שזרים אלמונים מכל מיני קבוצות קטנות באירופה יכולים לעשות פלאים.

13. alexshw Member

גוטמן אדם מעודכן ללפני 10 שנים.
    למשוך את בכר? בלתי אפשרי כרגע ואז מה?

הבעיה כשאין רצון להצליח ולגרום לזה לעבוד.

14. עידן444 Member

אגב, רוצים אדם עם יושר מקצועי שלא רואה אף אחד ממטר ולא יסובבו אותו כל מיני סוכנים ומערבבים? וגם אחד שהוא לא שביר כל כך... טל בנין. כמה שהוא היה נוראי אצלנו, יש לו הרבה נסיבות מקלות.

15. alexshw Member

טל בנין? או קיי אפשר באמת לסיים את הדיון. אין לך טענה נגדית רצינית.

מצב נושא:
הנושא נעול.