מכבי חיפה 2018/19 - ממשיכים להתרסק. מרקו בלבול הוא המאמן החדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י EsheD, ‏16/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. gilbsh27 Member

למה שחר מפחד לחשוף את הדו"חות הכספיים של הקבוצה שלו?

2. Drama2 הסמל מעל הכל

השאלה הנכונה היא היכן נמצא הרגולטור שיחייב אותו לפרסם.

אבל מה זה משנה ? גם ככה נקבל הצהרות מצחיקות כמו כל ההצהרות הון של הח"כים בזמנו או הדו"חות בשקל שפירסמו בהתאחדות אז.

דווקא אני זוכר שרק הפועל ת"א פירסמו דו"חות מלאים,
    אותה הפועל ת"א שהלכה לפירוק עם חובות של 100+ מיליון ש''ח בערך שנה אחריי.

3. alexshw Member

"דוחות מלאים" שכאלה גם מכבי חיפה פרסמה בעבר, רק שזה לא דו"ח שרואה חשבון יחתום עליו.
    סעיפי ההוצאות שם סופר כלליים וכל עניין הפחת לא ברור איך נכנס.

זו לא מטרת המשורר. די ברור למה שחר ראשון המתנגדים לשקיפות כי במצב הנוכחי הוא יכול לשחק אותה מסכן ומשקיע.
    כיס ימין - כיס שמאל. גם אם אין דבר פלילי בהתנהלות, זו שחיתות מקצועית מה שקורה במכבי חיפה.

oranfu, de Middenweg ו-Drama2 אוהבים את זה.
  4. gilbsh27 Member

לא הבנתי. מה הכוונה כיס ימין וכיס שמאל?

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

"סומא יכול לתרום לנו, מפתיע שהוא שוב בחוץ"

מישהו לוקח את הידיעה הזאת ברצינות? אני לא. ישר לפח ביחד עם "עיתונאי" שאולי ממציא דברים. ברצינות, "שחקנים אומרים". בצורה הזאת אפשר לכתב כל דבר. זו לא עיתונות אלא כתיבת אגדות אלף לילה לילה.

6. קשר שמאלי Member

זה יותר אמין מההודעות של המועדון

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. Drama2 הסמל מעל הכל

כל עוד לא אוסרים את ההתנהגות הזו, כל אחד יעשה ככל העולה על רוחו.

הכי קרוב שבעלים של קבוצת כדורגל הגיע בלתת קונטרה לחרטאות של התקשורת,
    זה היה אייל סגל בראיון באחת התוכניות של ערוץ 5,
    בה אמר (בנוסח): "אחד הכתבים שלכם כותב ככל העולה על רוחו"
    אם אני לא טועה, הוציאו ממנו "בכוח" את השם של פשכצקי.

זה ששחקנים לא רואים את התמונה כמונו וזה יכול לפגוע בקבוצה,
    זה כאין וכאפס לעומת יח"צ של הבלבוס.

8. gilbsh27 Member

אני רק רואה את הסמל של ONE ליד הקישור ששמת, הסמל משמעותו שזו בדייה שבן דור סיפר בסוכה.
    תבין, בן דור, קטן ושאר החברים בONE וברדיו חיפה יעשו הכל כדי לשלוח את רוטן ואלאך בחזרה להולנד. ככה היה עם מולנסטיין וסטנוייאביץ'. שנאת זרים הארד קור. בלוזון לא נגעו.
    הבעיה שרוטן מרים להם להנחתה בערך מאז שהגיע ובעיקר בעונה הזו (בכל זאת, בחצי העונה שעברה עוד אפשר לתרץ שלקח את הנדוניה של לוזון).
    הערת אגב, יחסית לפתיחת העונה הנוראית, חדר ההלבשה נראה כבעיה הכי פחות דחופה כרגע בקבוצה. אין עשבים שוטים שמחבלים בקבוצה, רק שחקנים שלגיטימי שלא יהיו מרוצים ממספר הדקות. בעבר היו בניון ועטר אז מהבחינה הזאת אני רגוע.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Drama2
    הקטע הוא איך אתה רוצה לאסור את זה? הדלפות יש בכל מקום, זה באמת לא הקטע. אותי פשוט מכעיס שבן אדם שאמור להיות עיתונאי כותב דברים שאולי בכלל לא נכונים. סתם לעשות רעש. מבחינתי דורון בן דור לא עיתונאי. שיצטרף למדור רכילות או משהו כזה.

@gilbsh27
    שמע, אני כל פעם נכנס לאותה המלכודת. אני יוצא מההנחה שאתר מביא דברים שבאמת קורים. אם זו עיתונות צהובה אז יודעים מה השעה. אני חי בהולנד איפה שלעיתונאים גם יש אג'נדה, אבל פה לפחות מצטטים אנשים. מאד חבל לי שזה ככה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/10/18
  10. gilbsh27 Member

והכי גרוע שמדובר בכלל ב"אוהד" מכבי חיפה בעצם שדואג לציין זאת לעיתים קרובות בשידורי הרדיו.

11. Drama2 הסמל מעל הכל

פשוט מאוד, שידעו שאם אתה מתעסק אתה "תחטוף".

כמו שביבי שלח תגובה לאילנה דיין, כך היחצ"ן/דובר/מנכ"ל צריך לחכות לכל תוכנית דה לא חרטא נוסח יציע העיתונות וברגע הראשון ששטויות יוצאות מהפה, לשלוח תגובה ולדאוג שהם יקריאו אותה (אלא אם כן יעלו אותך לקו ואז להטיח בממציא האשמות שיציגו את פניו האמיתיים).

הבעיה שכאן אוהבים תקשורת ואוהבים מאוד פרסום, אז אי אפשר לצפות מאנשים שעשו דבר או שניים (ואף יותר) בחיים, "לנשוך את היד שמאכילה אותם".

12. gilbsh27 Member

הייתה תקופה נדמה לי לפני 2 עונות שהמועדון על כל חירטוט שפורסם בתקשורת הוציא הודעה שלא היה ולא נברא. כנראה שלדודו חזק נמאס. מאז הוא עולה אצלהם לשידור לפחות פעם בחודש-חודשיים ונשמע לפי הציחקוקים שמשבר ה"כבר לא מגישים מים בטעמים ביציע העיתונאים" כבר מאחוריהם.

Drama2 אוהב/ת את זה.
  13. Raulito Madridista

בספורט5 כתבו אתמול על גל אלברמן שנעלם: 'בלי לומר מילה'. עכשיו אין ספק שכל שחקן אחר היה עושה דרמה מהעניין, בטח במעמדו, דורש הסברים והמצלמות היו חוגגים על הקלוז-אפים ביציע, אבל גל אלברמן הוא קלאסה של ספורטאי והלוואי וייצאו עוד כמוהו, אני מקווה שהוא יזכה ליותר כבוד ואולי יעבור עונת פרישה במקום אחר. אבל לגבי הכדורגל: לדעתי שווה לבדוק מה קורה איתו, זה לא שלחיפה יש יותר מדי שחקנים באמת מנוסים ובטח איכותיים בקישור. ככה שלומי אזולאי לא יצטרך לקבל את הכדור מהבלמים ויהיה קרוב יותר לשחקני ההתקפה ומכבי חיפה תרוויח פעמיים. ואם הוא יקבל צ'אנס ולא יחלץ אפילו לא קצת כדורים - אפשר לחזור לבלוף שיש עכשיו.

14. gilbsh27 Member

אלברמן יתפוס את המקום של נטע וזה נוגד את התפיסה של אלאך של שילוב שחקני הבית. מקצועית, אני לא חושב שיש הבדל גדול בתרומה שלהם, אז כנראה שעדיף לבנות על נטע מאשר על שחקן שלא יהיה פה במוקדם או במאוחר.

15. oranfu Member

אין מה לבדוק כלום עם אלברמן. דיי, הוא מבוגר מדי ולא מספיק טוב. לא חסר לנו צרות על הדשא.

שי, de Middenweg, Bluekipper ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.