מכבי חיפה 2018/19 - ממשיכים להתרסק. מרקו בלבול הוא המאמן החדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י EsheD, ‏16/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. avicii Member

If you can't beat them,join them

2. Butragueño מנהלים

שאלה לאוהדים שפה.
    בשנים האחרונות יש הרבה דיבורים על יניב קטן, שהוא יוצא נגד המועדון, ויש לו ביקורות וכו' וכו'.
    איכשהו זה עבר לידי. אין לי מושג על מה מדובר?
    מישהו יכול להסביר לי בקצרה, ונטול ציניות, מה הסיפור איתו?

3. WellNeverDie Member

מעביר ביקורת ברדיו . זה כל הסיפור לפחות שאני מכיר.
    אגב, לא מעט מהדברים שאומר נכונים - ומרגיש שהוא כן מדבר מהלב ובאמת כואב לו הקבוצה.
    ועדיין אומר לא מעט שטויות מידי פעם, אבל בניגוד לנמני למשל מלא האינטרסים התחושה שאצל קטן באמת זה בא ממקום כואב.

אם אני בראש של יענקלה אני מחכה עם להכניס את קטן למועדון (בתור עוזר או אנערף מה) קרוב לפליאוף כדי להביא "מנויי פליאוף עליון" אם אכן נגיע לשם, ואם לא אז לתחילת העונה הבאה - ועדר המחדשים ימשיכו לקנות מנויים.

G.B7 ו-EsheD אוהבים את זה.
  4. Scouser Member

קטן מעביר ביקורת אבל שונה לחלוטין ממה שהולך פה. מבחינתו יענקל'ה זה המושיע ומקור הבעיה הוא חוסר המעורבות שלו בקבוצה. אם חלק גדול מהקהל חושב כמוהו אז שחר לא יעזוב בקרוב.

שי אוהב/ת את זה.
  5. Raulito Madridista

דווקא בחלק מהזמן התחושה שלי הייתה, ואני מודה שאני לא עוקב אחרי כל ההזייה הזו שנקראת 'רדיו חיפה' עם הללי וחבריהם אלא מתעדכן בעיקר דרכיכם פה - שקטן די ממורמר ומחכה בפינה ורוצה לחזור להשתלב בעצמו במועדון בצורה כזו או אחרת.

ב-'ידיעות אחרונות' התמקדו היום במוחמד עוואד שכבש ובישל בניצחון על הפועל חדרה ונהנה מאוד מההצבה שלו בשפיץ ולא בכנף.

אני חושב שיש משהו בילד הזה והוא משחקני הבית הבודדים שכן שווים משהו ויכולים לגרד את ההרכב מבחינת מה שמכבי חיפה שואפת להיות. כשהוא משחק זה באמת כדאי ולא סיסמה ריקה מתוכן של 'תהליך', 'צעירים' ועוד. ראיתי אותו נותן את שער הבכורה שלו או משהו כזה בצ'יפ עדין במשחק לחוץ, לא זוכר מתי ונגד מי. הוא מהיר, הוא מריח גולים, הוא נגח טוב. כן, הוא לא יציב, הוא צעיר והוא לא מוליך כדור טוב, לא תראו אותו מכדרר וזה בסדר. הוא צריך לרוץ בהרכב לפרק זמן ארוך.

6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

קטן מעביר ביקורת נוקבת,וברובה נכונה מאוד,עם זאת הוא לא מדבר על אנשים ספציפים כדי לא לפגוע בכבודם (למעט בן דוב). יש אנשים מתוך המועדון שיודעים שהביקורת המרומזת מכוונת עליהם ובגלל זה דואגים להדליף לתקשורת נגדו.
    אין לי ספק שהוא מדבר מהלב.
    זה לא אומר שצריך לרוץ ולמנות אותו לאיזה שהוא תפקיד מקצועי.

7. WellNeverDie Member

שחר לא יעזוב בקרוב. שהבריאות תהיה איתו, אבל זה הדבר היחיד שיוציא אותו ממכבי חיפה.
    שמעתי האמת פעם את קטן מבקר בעדינות גם את יענקל'ה - כמובן שלא נחרץ כמו הדעה שלנו פה... ובכל זאת, אני לא מצפה מקטן להיות מוביל המחאה מול יענקל'ה שחר. מה שכן, אולי הוא ייתן כמה סטירות לסמרטוטים שעל המגרש. אולי כחלק מהצוות יש לו מה לתרום... לכו תדעו. מה יש להפסיד? השכונה כבר בשיאה.

בליגה שבה טיפה כדורגל יכולה להוביל אותך לטופ 3, ואם ב"ש ות"א באירופה/עונה חלשה אז אפשר לרוץ גם לאליפות, לשם אנחנו כנראה הולכים (בטווח הקרוב-בינוני). אני לא מצפה כבר להתנהלות נכונה של ההנהלה, זה לא יקרה. הציפיות היחידות שלי מהקבוצה זה רק שלא ימנו את גיא לוזון ושלא נרד ליגה ועצוב מאוד שזה המצב.

@Raulito - דעתי הצ'יפ היה נגד בית"ר (כמעט תמיד ערבי ישים נגדם גול אז זה ניחוש קל)
    לעוואד יש הרבה יותר כדורגל מגוזלן וויסמן למינהם. שידע לשחרר כדור בנגיעה שלפעמים הוא מתזמז איתו ואכן יש פה פוטנציאל טוב. מסכים לחלוטין שהוא צריך שחקן התקפי צמוד אליו כדי להצליח יותר, כי ב4-3-3 בחוד הוא ילך לאיבוד. הבעיה שהשחקן הזה לא יכול להיות רוקביצה, כי הוא מוגבל לא פחות. בסגל הנוכחי אין איזה פתרון קסם.

G.B7 אוהב/ת את זה.
  8. shrek Member

9. Butragueño מנהלים

אז לפי השאלה שלי אני מקבל פה את אותה תשובה בערך. בקיצור, לא אמר משהו כזה נורא בסדר גדול של "להחרים אותו מהמועדון".
    כל הכבוד על כל מילה שאמר.

10. gilbsh27 Member

מי החרים אותו? אתה מצפה מהמועדון שייתן לו יחס תקשורתי מועדף כי הוא יניב קטן? מדליפים לכולם במידה שווה.

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
  11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

האג'נדה של קטן היא שכל הכישלונות של המועדון בשנים האחרונות זה כי שחר שחרר יותר מידי את הרסן, ולא היה מעורב מספיק.
    וכמובן המנטרה של שילוב צעירים, הקהל צריך להיות מזוהה עם השחקנים וכל הבולשיט הזה. אם ממנים את הדבר הזה אלינו, מבטיחים לעוד כמה שנים המשך כישלון והדלפות.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  12. alexshw Member

מה בדיוק ההכשרה של קטן?
    ברדה עוד לפני פרישה הלך לעשות קורס בניהול מקצועי.
    מה קטן למד מאז 2014?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי שישמע איזה מנהלים מקצועיים יצאו מהקורס חלטורה שעושים פה.
    קטן לא תוקף חזיתית את שחר כי הוא יודע שאם הוא רוצה לחזור למועדון הוא יודע שזה יהיה רק דרכו.

אפשר להיעזר בו,כמו בעוד שחקני עבר שמזוהים עם המועדון, השאלה באיזה תפקיד.

14. gilbsh27 Member

שחקני עבר של מכבי חיפה ישמשו כשגרירי המועדון | ספורט 1

15. alexshw Member

https://pbs.twimg.com/media/Dr9f6HbXQAAs-2l.Xxx

מועדון אירופי

de Middenweg ו-gilbsh27 אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.