מכבי חיפה 2018/19 - ממשיכים להתרסק. מרקו בלבול הוא המאמן החדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י EsheD, ‏16/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

אחד ששיחק בארץ ואחד שבדרך
    http://srfc.frenchwill.fr/assets/galleries/343/img_9599.Xxx

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מנדז'ק הגיע על תקן כישרון על לשטוטגארט ונכשל כמעט מכל ההיבטים. היה לו ניצוצות, אבל זה היה מעט מדי.
    ההצלחה היחידה שלו היתה בקייזרסלאוטרן כמושאל ולדעתי הוא היה צריך להשאר שם.
    באיזהשהו מקום רב האוהדים של שטוטגארט גם לא רצו למכור אותו, אבל בדיעבד זה היה הצעד הנכון.
    בצרפת לא עקבתי אחריו, אבל אם הוא היה סיפור הצלחה הוא לא היה נוחת במכבי חיפה.
    בקיצור נשמע לי כמו רכש טיפוסי של מכבי חיפה.
    שחקן שלוקחים לו חלק מהעבר שלו כדי להציג אותו באור חיובי ולמכור אותו כרכש גדול לאוהדים.

אחרי שזה נאמר אני מקווה שנראה הרבה יותר מהניצוצות שראיתי בו כילד בעונה הראשונה בשטוטגארט.

gilad16, Bluekipper, Civil ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הזרים שמגיעים לארץ לרב לא מוסיפים דבר. וואקמה ואוגו הם סיפור הצלחה, אבל גם בב"ש לא כל הזרים מצליחים. לדעתי במכבי ת"א אחוז ההצלחה עוד יותר נמוך. אז מה רוצים ממכבי חיפה קבוצה שנמצאת כבר שנים במשבר?

המפתח להצלחה צריך להיות השחקן המקומי. לב"ש יש בכל קו את הישראלי הכי טוב בליגה. שהר, מליקסון וצדק. האחרון אולי לא סופרסטאר, אבל לליגה זה מספיק. מה יש לנו בסמי עופר? בהתקפה רוקאביצה, בקישור סלליך ובהגנה? רמי גרשון? מיד רואים שבחלק האחורי הבעיות קשות ביותר. בכל זאת אני חושב שגם קהת היה מצליח בדרום בגלל שהמכונה שם עובדת. שים את ממן אצלנו וברור שזה לא יצליח.

בסך הכל כל המערכת הירוקה לא עובדת והשחקנים כל כך לחוצים שאפילו מקום שלישי כבר נחשב לאליפות. אני חוזר ואומר, אין שום סיבה שמכבי חיפה לא תגמור בכל עונה בפער סביר אחרי שתי המובילות בליגה, אבל לך ספר את זה לשחר.

אנחנו נראה כמה משחקים טובים יתן מנדז'ק, אבל לפי המידע שלך לירן ( @Rosner ) נשמח אם הקשר וקראמר יתנו בסוף שני משחקים טובים....

4. alexshw Member

מעולם לא היה דיזוננס גדול יותר בין תמונה לכותרת
    https://pbs.twimg.com/media/Di3KUwrWwAA0gnp.Xxx

5. G.B7 ירוק עולה

מה זה האקסלרטור ?

6. oranfu Member

הדובר שם בקושי יודע עברית והם משחקים אותה עם "אקסלרטור".

7. alexshw Member

אני לא בטוח אם שחר יודע להדליק מחשב.

8. G.B7 ירוק עולה

חחחחח
    מישהו יודע מה זה בכלל?

9. כינוי כי הכח זהו כח

אקסל של אופיס שהוסיפו לו רטור

10. Raulito Madridista

המשחק אתמול היה בסה"כ הופעת בכורה בגביע הטוטו, לא מתייחס בכלל ליכולת של הקבוצה, אלא רק להרכב הראשון שנראה קרוב מאוד להרכב החזק ביותר של מכבי חיפה העונה, בניגוד להרכבים של באר-שבע והפועל חיפה אתמול, בניגוד להפועל שתשחק היום ללא הבלם וגם בלי עומר דמארי שעבורינו הוא חשוב מאוד, בניגוד למכבי שמגיעה אחרי אירופה.

ההרכב: לויטה| מאבוקה, דוס-סאנטוס, חבשי, רמי גרשון| סולליך, שלומי אזולאי, נטע לביא, אופיר מזרחי| עוואד וקארמר.

או.קיי, נניח שימצאו תחליף לרמי גרשון שהתקפית לא יתרום דבר ונניח שבהגנה הוא לא יהיה קטסטרופה כמו אשתקד, אני שם את רוקאביצה ב-11 ומוותר על עוואד. עדיין רואים קבוצה פרווה, מאוד פרווה. קצת מהירות וריצות על הקו, קצת רצון טוב, אולי בעיטות של שלומי אזולאי ממרחק, אבל אין מישהו שינהל את המשחק באמת ויכול ליצור מצבים או סכנה תמידית על השער. אגב, אם עידן ורד מגיע אז הייתי מנסה את סולליך בצד השני. כי הוא היה הכי טוב במכבי חיפה בעונה שעברה.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בן אז'ובל מועמד להצטרף...שחר באמת רוצה לרדת ליגה, לא?

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

דו הפרצופיות של אוהדי מכבי חיפה

טור מצחיק.
    אני אוהד את הקבוצה מאז מאי 1986. אני אמשיך לאהוב את הקבוצה אפילו אם אני רואה דרך מחשבי את הניהול הכושל של שחר.

אין לי שום בעיה לתת לצעירים דקות, אבל הכותב לא רואה בעצמו שמחלקת הנוער פלופ אחד גדול? מבחינתי עניין ה"נאמנות" בכלל לא עולה על הפרק. אין היום יותר נאמנות בכדורגל, אולי רק אתה מרוויח מיליונים בשבוע והקבוצה שלך מגיעה כל שנה לרבע גמר ליגת האלופות.

הקטע הוא אך ורק איכות השחקנים. בקטע הזה שחר כבר שנים מפשל. אני לא אומר שקל למצוא למשל זרים היות שגם בב"ש ומכבי ת"א מחתימים שחקנים כושלים על ימין ושמאל. שחקן כמו פראליה כבר לא מגיע לארץ, בטח לא בכסף שמשלמים בארץ. שלמה שרף זעם כהרגלו בשידור שאלאך מביא שחקן כמו קראמר לארץ. הוא אמר שהוא לא מבין למה אי אפשר להחתים חלוץ שמבקיע לפחות 15 שערים בעונה בליגה ההולנדית. אז הרשו לי לספר שמלך השערים ג'הנבקש עזב את AZ והצטרף לקבוצתם של חמד וכיאל באנגליה. הסגן, ביורן ג'ונסון סגנו של העונה האחרונה חתם עכשיו באלקמאר...וואווט ווחהורסט (18 שערים) חלוץ שמזכיר את קראמר עזב לוולפסבורג. הקיצוני סטיבן ברחהאוס (18) ממשיך עוד עונה בפיינורד. אולי שרף רוצה להביא את הירווינג לוזאנו למכבי חיפה? כוכבה של פ.ס.וו עם 17 שערים אמור לעלות סכום ששחר רק חולם עליו בלילות. חלוצה של ווילם טווי, פראן סול כבש 15 שערים, אבל ככל הנראה חוזר לספרד. סביליה מעוניינת. אז לפני ששרף סתם מדבר שיבדוק במציאות ומהר מאד יבין שרק חלוץ בינוני כמו קראמר ישקול להגיע ארצה.

אז מחלקת הנוער כאילו מצליחה, אבל בתכלס לא מניבה פירות. זרים צריכים למצוא בפינצטה או לקוות שוואקמה ואוגו ירצו להצטרף אלינו...מה נשאר? לקנות ליגיונרים כושלים ושחקנים שמלכתחילה הימור אחד גדול. הדבר הכי מצחיק זה שאני עכשיו מרגיש שהפער בין מכבי חיפה לצמרת הגבוהה על הנייר ממש לא כזה גדול, אבל המציאות? אוי המציאות. כששחקן שסובל מעודף משקל ברור מצליח להשחיל פצצה משלושים מטר אני מרגיש שרק עזיבת שחר יגרום לשינוי חיובי.

13. oranfu Member

למה אתה בכלל קורא את הטורים העלובים האלה ב-KICK?

Jakur, zivmay ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו רוצים לשחרר את ריינן כדי לפנות מקום לזר.
    למה החתימו אותו בעונה שעברה אחרי 2 משחקים ישר על חוזה לעוד עונה,אם כבר באוגוסט מחליטים שהוא לא מתאים.
    אפס מחשבה קדימה.
    קריימר הוא חלוץ רחבה טוב,אבל הוא מסוג החלוצים שלא יוצרים לעצמם מצבים,זה בדיוק ההפך מהחלוץ שאנחנו צרכים. מעניין מתי יעלו על זה הגאונים בכפר גלים..
    העיקר עכשיו רוצים את עידן ורד (אמן וב"ש יעשו לנו טובה ויחטפו לנו אותו בשנייה האחרונה).
    מה שהיה הוא מה שיהיה.

15. Butragueño מנהלים

קראמר יכול להיות סוג של דבאלשווילי. זה שנלחם על הכדורים ברחבה ויודע לפנות לאחרים מקום. שחקני האגף והגל השני הם הבעיה. מזרחי, קהת, סולליך, קאיו(?) ועוואד הם מחמיצנים כרוניים. היחיד שיכול להשתלב איתו זה רוקאביצה, וגם הוא שחקן שנעלם ברוב דקות המשחק.
    כרגע זה נראה שאין באמת מערך נורמלי לקבוצה, ולדעתי גם השנה נראה רוטציות מקיפות בכל משחק. גרשון בלם, גרשון מגן שמאלי, גרשון בחוץ, פתאום סולליך מגן שמאלי, פתאום נראה איזה שחקן נוער מביך משחק כי מספסלים את מאבוקה וכו'.

מצב נושא:
הנושא נעול.