מכבי חיפה 2018/19 - ממשיכים להתרסק. מרקו בלבול הוא המאמן החדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י EsheD, ‏16/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

צנציפר אמר עכשיו בערוץ הספורט שע"פ מה שהבין שחר החליט לפני המשחק שהפסד משמעותו שרוטן הולך להיות מפוטר, אבל הוא לא יודע בוודאות כי "כמובן שעוד לא יצא לי לדבר עם שחר לאחר המשחק".

מעניין אם כשאספו את הפלאפונים בחדר ההלבשה כדי לבדוק מי מדליף, חשבו גם על לבדוק את הפלאפון של שחר.

2. alexshw Member

הכל הצגות. עוד בתקופה של סטנוייביץ' שהיה נאיבי שחשב שיש לו סיכוי להלחם בכך.
    כל עוד שחר במועדון הוא יהיה פתוח לרווחה להתערבות גסה של התקשורת והכל יודלף. זה הסכם לא כתוב עם שחר.
    מצחיק שיש אנשים שעדיין לא קלטו את זה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. גלץ Member

בתקשורת בחיים לא יגידו מילה רעה על יעקוב שחר גם אם חייהם תלויים בזה אה

oranfu ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  4. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

שפיגלר אמר ששחר לוקח את המצב קשה יותר מכל אדם אחר בסמי עופר. נשמע סביר.

oranfu ו-alexshw אוהבים את זה.
  5. alexshw Member

אני טוען מידיעה, שחר עשה בשנים האחרונות מהלכים מזיקים בכוונה.
    השיא קיץ 2017.

6. G.B7 ירוק עולה

כמו מה ?
    ולמה בכוונה?

בכל מקרה פשוט כישלון אחרי כישלון ונראה שזה לא מזיז לאף אחד חוץ מהאוהדים (שגם חלקם כבר ניהיו אדישים).

לא רוצה לראות פוסטים באינסטגרם של השחקנים מבקשים סליחה ואומרים שיהיה טוב. שיתחילו לשחק כדורגל.

אין תהליך לא רוצה תהליך 15 אלף מנויים ועוד אלפי אוהדים רוצים ניצחונות.
    רוצה שחקני כדורגל רוצה קבוצה תוקפת קבוצה מנצחת
    אני בסה"כ מבקש את מכבי חיפה בחזרה.

כל מי שאשם במצב של הקבוצה אם זה שחר אם זה ההולנדים אם זה השחקנים אם זה כולם ביחד שפשוט ילכו, אף אחד לא קדוש יותר.

לגבי צנציפר הזה לא משנה מה הוא אומר הוא פשוט נשמע ממש לא אמין (בכללי לא רק היום) הידיעות שהוא מעביר נשמעות כמו איזה המצאה לסיפור שהוא כותב.

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/18
    de Middenweg אוהב/ת את זה.
  7. alexshw Member

רשמתי לפני כמה שבועות. המועמדים הספרדים למשרת מנהל מקצועי לא באו כי שחר עמד על כך שלוזון ימשיך לאמן.
    המשך העסקתו זו פגיעה מכוונת במועדון, כי אין לה הסבר רציונלי. ובטח לא אם על הכף מינוי אנשי מקצוע רציניים שכן יכולים לעשות שינוי מהותי במערכת.
    לוזון נשאר אז בתפקיד מאינטרסים זרים לחלוטין, שלדעתי גם קשורים לעסקים אחרים שמחוץ לכדורגל.

וחוץ מזה שוב אנשי מקצוע רציניים היו לוקחים את הקרדיט אליהם והיו מקבלים את הכותרות. הם גם היו דורשים שליטה אמיתית כדי להצליח והיו דוחקים כל מיני בעלי אינטרסים.
    שחר לא יסכים לכך לעולם.

שרשרת אנשי מקצוע שמעליבים את הדעת אינה מקרית. הוא ממנה אנשים לא לצורך הצלחת המועדון, אלא לצורך השארת המצב הקיים. הוא עושה זאת בצורה מכוונת לגמרי.
    הוא זלזל בצורה מפורשת במודל המנהל המקצועי בינואר 2015. כולם שמעו את זה. בשנתיים האחרונות הוא עושה פעולות שיוכיחו שהזלזול היה מוצדק.

de Middenweg ו-G.B7 אוהבים את זה.
  8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כך טוב שהספינה טובעת ואם נרד ליגה שחר יקבל את מבוקשו. לא יכול להיות ששנה אחרי שנה האיש מפטר מאמנים מדי כמה חודשים, מחתים כבר כמה מנהלים טכניים ושום דבר משתנה. מצטער, טעות שלי. כן משתנה, המצב נעשה עם השנים יותר גרוע.

אני לא אובייקטיבי כי אני כבר אוהד את הקבוצה מאז שנת 1986, אבל בחיים לא ראיתי בעלים שהורס ככה קבוצה. שלא לדבר על האוהדים שצועקים בזיון, אבל אלפים טובים עוד קונים מנוי. בסדר, שימשיכו להגיע, אבל אנא אולי תפנו כבר את הכעס לכתובת הנכונה.

לפעמים אני כבר מתחיל לפקפק בשכל הישר שלי...

9. Butragueño מנהלים

אם רוטן הולך הביתה (שכנראה יגיע מהחלטתו של יעקב שחר), אני לא רואה סיבה לא לשלחו איתו את הצוות ההולנדי הכולל בתוכו את אלאך.
    בסופו של דבר, כשבעל הבית שולח את המאמן, ולא המנהל המקצועי, יש פה סוג של אמירה.

לגבי המועמדים המובילים. אני מהנתח שרוצה לראות שוב את רוני לוי. אני לא חושב שהוא איזה מאסטרו, אבל אני כן חושב שמגיעה לו הזדמנות בלי עטר ובניון שיגמרו לו את חדר ההלבשה. אולי כאשר הוא באמת יהיה הדמות השולטת היחידה על השחקנים, כן יהיה מה לצפות.

בקשר לשאר. אבוקסיס הוא ללא ספק המאמן הכי טוב שחיפה יכולה להביא. אשמח לראות אותנו משחקים כמו קבוצת תחתית שמודעת למגבלויות שלה. קצת לשכב על הרצפה, קצת לבכות כשמלטפים אותך, הרחקות כדור, גליצ'ים, גניבות של 1-0. וואלה, מתאים.

10. alexshw Member

רוני לוי הראשון לרסק חדרי הלבשה. מדובר במאמן חלש, אלא שבניגוד לאלישע גם עם יחסי אנוש איומים.
    רוני לוי עסוק ביחסי ציבור הרבה יותר מבלאמן.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. Love Is Red Member

אני הייתי יוצא מחוץ לקופסא ומביא את גיא לוי או מנסה להביא את ניסו אביטן מהפועל חדרה.
    כל שאר המאמנים יהיו עוד מאותו הדבר לדעתי האישית מבחינתכם.
    הבעיה היותר חמורה ששחר ימשיך עם הטעויות, הוא יפטר מאלאך ומרוטן ויביא מאמן שיצליח לחצי שנה ואז עונה הבאה שוב תבנו קבוצה חלשה העונה תתחיל רע והמאמן יעזוב ויוחלף במאמן אחר וכו'.
    ככה זה אצלכם מעונת ראובן עטר, לא היה מאמן אחד חוץ מאריק בנאדו שסיים והתחיל את עונת 2013-2014.
    אבל אריק בנאדו הוא היוצא מהכלל שלא מעיד על הכלל.
    בשאר הזמן זה היה עוד מאותו דבר.

12. alexshw Member

רוני לוי התחיל וסיים עונה ב 2015/16.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

13. Butragueño מנהלים

מרקו בלבול בחצי העונה שלו אצלנו היה נהדר. אמנם הוא קיבל חימוש בינואר, אבל עדין הוא היה מאמן עם מודעות עצמית גבוהה וידע מה הכלים שיש לו וידע איך להשתמש בהם בתבונה.
    לגבי חלק ממה שכתבת, יש טעות. גם רוני לוי התחיל וסיים עונה (עם גביע).
    ניסו אביטן זה גימיק חמוד, אבל אתה עדין לא יכול לקחת למשרת האימון מאמן שנתן 6 מחזורים טובים בליגת העל. לא משנה כמה נחמיא לו.
    אתה יכול בקלות לפרק כך גם את המועדון עצמו וגם את המאמן במידה והכל משתבש.
    המאמן הבכיר היחידי שיכול לעשות משהו עם סגל השחקנים הרע הזה הוא יוסי אבוקסיס. ואני אומר את זה כאחד שלא מסוגל לראות אף קבוצה שלו משחקת.

14. Love Is Red Member

לדעתי האישית ניסתם כל מאמן בכיר שיש ונכשלתם, הגיע הזמן לצאת מחוץ לקופסא, דווקא אריק בנדו שלא היה בכיר הצליח אצלכם.
    אולי תחזירו את אלישעל'ה לוי, המאמן האחרון שהצליח אצלכם על אמת.
    מצד שני הוא לא מאמן כדורגל אלא מורה לספורט, חבר טוב של השחקנים הבכירים, אבל מאמן כדורגל הוא לא.
    הוא גם יכול להיות מנג'ר סביר כי הוא יודע לבנות סגלים.

דיי ברור שאתם בבעיה ששמה הוא יעקב שחר, לא משנה מה תביאו כל עוד שחר נמצא זה ימשיך אותו דבר, וטעיתי שאמרתי שיש אופציה אחרת, כל עוד שחר נמצא אצלכם זה הכישלון האינסופי יימשך.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאד נאיבי לחשוב שעם מאמן אחר הקבוצה המסכנה הזאת תגיע למשהו יותר חיובי. כל עוד שחר לא יעזוב לא יקרה שום דבר רציני. הבעלים ריסק את המועדון לחלוטין. אז שיעיף את אלאך ורוטן, הוא כבר יחפש שני פראיירים אחרים שירקדו לחלילי הזקן הארור. במוקדם או במאוחר נרד ליגה. מצדי זה יקרה כבר העונה, אולי כך נפטר מהאיש שהרס אותנו.

EsheD אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.