מכבי חיפה 2018/19 - ממשיכים להתרסק. מרקו בלבול הוא המאמן החדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י EsheD, ‏16/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

כמה שאני חושב שאבוקסיס למשל הוא מאמן טוב שהשחקנים אוהבים, מוציא מהסגלים שברשותו 110% והוא מעל הממוצע בארץ, שני רק לברק בכר כנראה - אני חושב שגם הוא נידון לכישלון במכבי חיפה הנוכחית. הדבר היחיד שטוב מהמשחק אתמול, שבמכבי חיפה יפסיקו לשקר לעצמם. שלא יגידו שאם לא יכולת חלשה של השוער, שאם לא החמצות רבות, שאם לא חוסר מזל...אז היה טוב יותר. זה יותר מדי דומה לשנים עברו וכנראה אפילו גרוע יותר בקצב צבירת הנקודות. אפרופו נקודות - שילוב שחקני בית לא מביא נקודות.

2. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוטן, רוני לוי..לא באמת משנה מי על הקווים. בצורת ניהול הנוכחית והסגל האפור הזה.גם פפ וקלופ ביחד לא יכולים להושיע.

oranfu, G.B7 ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כרגיל שחר מקבל חסינות. כי פתאום שוכחים ש 5-6 שנים כבר ישראלים מעדיפים לשחק בבאר שבע ומכבי ולא אצלנו.

בנושא אחר, פשוט בא להקיא מהתקשורת. אני קורא ושומע שהפרשנים אומרים "אתם יודעים מה, בואו נעזוב את הקבוצה הבוגרת. תראו את המחלקת נוער ממתי שהגיעו ההולנדים. פעם הם לקחו אליפות ועכשיו הם מועמדים לרדת ליגה!".
    אז בואו נסביר מה עשו ההולנדים המושמצים. ההולנדים קיבלו קבוצות נוער שמחוזקות בחריגי גיל שנשארו שם רק כדי לקחת אליפות. הם באו וקיבלו החלטה שאין דבר כזה יותר חריג נוער. אם הוא כל כך טוב (והוא לא) שישחק בליגת העל. רוצים לקדם שחקנים ? אין בעיה, לקחו שחקנים שנחשבים תותחים בגיל 15-16 והעלו אותם לדרגת נוער הגדולה יותר. 17-18. הם כל כך טובים? שיתמודדו עם שחקנים גדולים יותר, ככה הם גם ייתחזקו.
    זה גם מה שנהוג למעשה בכל אירופה.
    אבל אצלנו מה שחשוב זה תארים בנוער. אז אפשר להעביר ביקורת על הצוות ההולנדי, בעיקר על מה שעשו בקבוצה הבוגרת. אבל אין לי ספק שכשיבוא המאמן הישראלי (והוא יגיע), גם הדברים הטובים ייעלמו.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחלקת הנוער. עוד מסמר בארון של שחר. אפשר לחשוב כמה אליפות שווה בנוער אם תשע מעשרת השחקנים שם לא שווים דבר. התקשורת מאורגנת אחלה בשביל להוציא את הבעלים זכאי. אפילו אם נרד ליגה נקבל לשמוע ש"ללא שחר אין מכבי חיפה". את השטויות האלו כבר מזמן אפשר לזרוק לפח.

הסטטיסטיקות מוכיחות שהבעיה היא קודם כל ניהול כושל של הבעלים. עוד פעם, מצדי ששחר יפטר את רוטן וימנה את רוני לוי למאמן. אין שום סיכוי שהוא יגמור במקום ריאלי, קרי מקום שלישי. מכבי חיפה חולה מאד. מועדון בהתרסקות מוחלטת.

6. DUGRI Member

נו, ששחר יחליף מאמן על דעת עצמו וישאיר את אלאך בתפקיד. מעניין אם אז אנשים יתחילו להבין שאלאך הוא במקרה הטוב יועץ לענייני סקאוטינג מהליגה ההולנדית ולא יותר.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  7. Civil Anti Madridista

בהתחשב במציאות שהמועדון הזה לא מכוון לשום מקום מלבד להעביר את הזמן ולהתבזות, הייתי שם את איתי מרדכי על הקווים ובזה זה נגמר. אין הצדקה לממן את כל שרשרת הזרים הזאת או להנחית עכשיו עוד דחליל בשביל להישאר בליגה או במקסימום לגרד מקום בפלייאוף העליון.

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  8. alexshw Member

איתי מרדכי מאמן ליגה א'.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  9. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

ורוטן?

10. oranfu Member

מצד אחד רוטן חייב ללכת. חייב.

מצד שני, זה לא באמת ייתן כלום. המועמדים?
    רוני לוי - מומחה בכישלונות. כשל פחות או יותר בכל מקום בקריירה למעט הקדנציה הראשונה אצלנו שהיה לו סגל מ-ט-ו-ר-ף. כשהיה צריך להתחיל בנייה מחדש של הסגל הוא התרסק.
    מאז הוא מככב בעיקר בתקשורת. הוא גם דוגל בכדורגל שגורם לך לרצות לעקור לעצמך את העיניים.
    אבוקסיס - באופן עקרוני אני לא פוסל אותו, אבל בחייאת, כל מה שהוא הראה עד היום זה שהוא יודע ללכת לקבוצות עם אפס שאיפות, לשים כמה שחקנים מהירים בהתקפה שמשחקים על מתפרצות ויקרה מה שיקרה. מה גורם למישהו לחשוב שיש לו מה להציע במועדון שירצה או לא ירצה ישחק לרוב נגד קבוצות שמסתגרות?
    קלינגר - חח

רוטן יפוטר, זה רק עניין של זמן ואין שום ספק. יחליף אותו איזה ישראלי כלומניק (בטח רוני לוי). הוא "ייצב" את הספינה ונסיים מקום 5-8 וזה כמובן יקנה לו גם את העונה הבאה.
    בעונה הבאה הוא ייתן בדיוק את אותה עונה של אמצע טבלה עם כדורגל מחריד ושוב יהיה צורך להחליף מאמן.
    יחליף אותו אלישע.

G.B7 אוהב/ת את זה.
  11. קשר שמאלי Member

עם רוטן אנחנו בוודאות נרד ליגה. הוא לא מסוגל לנצח משחקים.

12. Love Is Red Member

פרד רוטן זה הגיא לוזון הישראלי.

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמצע השבוע שעבר הייתי בחתונה של חבר, אוהד מכבי חיפה, והיו שם הרבה אוהדי מכבי חיפה שהם חברים שלו ליציע (אפילו הייתה נציגת של ארגון 'הקופים הירוקים' שהגיעו לעשות שמח באירוע) או חברים מהיומיום. כמובן שבאיזושהי נקודה התחילה להתפתח שיחה על כדורגל ושאלתי הרבה מהם מה הם חושבים על פרד רוטן וכולם ענו לי פה אחד, כאילו תיאמו את זה מראש, "הוא המאמן הטוב בליגה עד שריקת הפתיחה, אחריה הוא הולך לאיבוד והופך להיות מהגרועים בליגה בגלל ניהול משחק כושל".

לא אכתוב שוב על כך שהצוות המקצועי רחוק מלהיות הבעיה במכבי חיפה, כי את זה כבר עשו ועושים אוהדי כדורגל שרואים וחיים את מכבי חיפה יותר זמן ממני. כן אגיד שאני חושב שיש בו משהו. אולי הוא לא המאמן הכי טוב שהיה למכבי חיפה, אבל אני חושב שהוא רחוק מלהיות החסר-מושב שהוא מצטייר רק בגלל המערכת הקלוקלת שמסביבו.

14. yedidel Member

נשמע כמו אחלה עוזר מאמן

15. עידן444 Member

אני מחפש אחת ולתמיד את האמת על מכבי חיפה-
    מכבי חיפה לא מצליחה כי שחר מתערב או כי שחר שיחרר?

הרבה טענות אני שומע שמכבי חיפה הצליחה הרבה בזכות שחר וכי הוא היה מקבל החלטות.
    ובשנים האחרונות היא כושלת כי הוא פינה את הבמה.

אלכס פתור מלענות. הדעה שלו ידועה והוא תמיד סוחף את כולם כאן יחד איתו.

מצב נושא:
הנושא נעול.