מכבי חיפה 2019/20 - אולי הפעם?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏17/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Morientes Member

ליגת העל בכדורגל – ויקיפדיה

יש פה בערך של מלכי השערים

2. Morientes Member

יש דיווחים בתורכיה על מגן בשיקטאש ארקין בהקשר של מכבי תל אביב.
    בגלל שאני יודע שסבוריט נשאר לעוד עונה, מה הסיכוי ששוב אתרים בחול התבלבלו בין מכבי חיפה למכבי תל אביב, והכוונה היא אליכם?

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

שני המועדונים לא יכולים להביא אותו.

4. Morientes Member

גם חושב, מדברים על מיליון יורו שכר.
    בטח שקר סוכנים או משהו

5. alexshw Member

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

כמעט כל משחק גדול עם לחץ הוא הפסיד.

מעניין שרגע אחרי שהלך הלחץ חזרנו לשחק כדורגל.

נמר מנייר.

de Middenweg ו-Bluekipper אוהבים את זה.
  7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרשה לי הפעם לשחק את פרקליט השטן. העניין הוא שמבחינת נקודות ומיקום בטבלה בלבול כן הביא שינוי לטובה. שחר נמצא בבעיה רצינית כי הוא תמיד ניסה לשמור על ה"תהליך", אבל בכר לא יחכה עוד הרבה זמן כדי לחתום בקבוצה. אז מצד אחד יש היגיון שבלבול יישאר, אבל מצד שני גם אני ראיתי את מה שאתה בצדק טוען כשכמובן המאמן הישראלי הכי טוב כרגע פנוי.

אני מעריך שבכר יחתום בסופו של דבר, אבל במצב אחר בלבול היה ממשיך. הדבר קשור בעיקר לאיש אחד, ברק בכר...

EsheD ו-oranfu אוהבים את זה.
  8. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

בכר לא קוסם, טעה לא מעט בשנה וחצי האחרונות, אבל מה שהוא שכח, המבולבל לא ילמד לעולם.
    מי שתומך בכלום ושום דבר הזה שנקרא מרקו בלבול הוא לוזר שמסתפק במועט.

אין הבטחה שאם בכר יגיע נזכה באליפות, גם אין הבטחה שנאבק עד הסוף, אבל עם הכלום ושום דבר לא נגיע רחוק. עדיף לחתוך.

oranfu ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת רציתי להאמין שהערב נוכל לנצח. באמת האמנתי. במקום ניצחון מלא הקרבה קיבלנו עוד הפסד מינימלי (לפחות על לוח התוצאות) עם הרגשה שבעוד מיליון שנה לא ננצח. מכבי ת"א קבוצה כל כך בינונית שזה מדהים. היא עולה ליתרון משום מקום בגלל שתי טעויות שלנו. במצב הזה השחקנים נכנסים לפאניקה והיריבה שלנו עושה איתנו חסד שלא מבקיעה עוד מספר פעמים. אחרי ההפסקה אנחנו מעברים את הכדור מימין לשמאל, אחורה וקדימה, אבל אין ביכולתנו להכניע את הבונקר הצהוב. זה פשוט מביך ובעיקר משפיל. דברים כאלה יכולים פעם לקרות, אבל לא במשך כל כך הרבה דקות העונה מול אותה קבוצה. חוץ מאותה חצי שני במשחק השני מכבי ת"א פשוט צחקה לנו בפנים. ולא, לא עם יכולת מרהיבה אלא פשוט עם יכולת הגנתית ומשמעתית טקטית שנתן להם העונה את הצלחת. אני פשוט מסרב להאמין שמכבי ת"א קבוצה שאי אפשר לנצח. ביירן נמצאת בגרמניה בכושר אדיר, קבוצה מלהיבה. היא מפרקת כל קבוצה. מכבי ת"א? בדיוק. אנחנו הסגנים שלה ונמצאים 18 נקה מאחוריה. מדגיש, 18 נק'.

אני חש מושפל דבר שיכול גם לחזור עם בכר. הרבה יהיה תלוי בשחר וביכולת שלו לחזק את הקבוצה כי בעיקר בקישור וההגנה צריכות שינוי לטובה. זה לדעתי לא רק להפרד מסיינסבורי, אבל לשקול את תפקידו של ארד. הוא לדעתי לא כל כך טוב כמו שחושבים. בהילוך החוזר הוא נראה נורא בשער שספקנו. הוא צריך להעיף את סבוריט שם מהמקום. ראינו בתמונה אחת איך שחקן הגנה מחו"ל נראה ואיך אחד מישראל אפילו לא יודע להשתמש בגוף שלו.

אני באמת האמנתי אחרי צהריים ולצערי כולם שוב ירדו מהדשא עם המכנסיים למטה.

10. G.B7 ירוק עולה

עם מכבי ת"א כל כך בינונית
    אז מה נגיד על כל שאר הקבוצות... חלשות להחריד.

ארד עם משחק גרוע מאוד, כל עוד הכדור לא על הדשא והוא קצת בגובה הוא בבעיה גדולה.

את כל ה4 משחקים פתחנו בפחד כאילו אנחנו קבוצה בליגה לאומית, מכבי ת"א עושה את שלה שמה גול ואז הם הולכים אחורה ואנחנו קצת מתעוררים אבל זה לא הספיק בשום מצב.

לא יודע אם בלבול אשם בהכנה המנטלית למשחק? לא יודע אם האשמה היא על השחקנים שעולים בהיסטריה? אולי גם וגם
    ואולי אנחנו פשוט הרבה פחות טובים.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תעתיק מושלם לסיטואציה בבאר שבע. אלישע לא נכשל, לקח אותנו לסגנות שהייתה הישג גדול מבחינתנו, אבל התקרה הייתה ברורה, ההתרפסות הבולטת והמיותרת ממכבי ת"א הייתה ברורה, אלונה עשתה צעד גדול שסיימה התקשרות עם מאמן שבסך הכל הצליח.

בלבול לא היה לוקח אליפות העונה אבל עשה כמעט את המקסימום, התקרה ברורה, הצעד צריך להיעשות.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

וזה בדיוק שמפריע לי כבר שנים. היו משחקים שהיה ברור שהם יותר טובים מאיתנו. העונה זה לא היה אמור להגמר ככה. לצערי יש לנו בעיה מנטלית קשה. ללא קהל זה קשה, אבל בשום משחק אנחנו פתחנו עם רצון להביס אותם. לא צריך באמוק ללכת קדימה, אבל כן אפשר לתת מיד כמה מטרים אקסטרה. שלא לדבר אולי להוציא את היריבה משלוותה. בהולנד יש קבוצות שמדי עונה מקשות על אייאקס בגלל שהן יודעות אחלה להוציא אותנו מהשלווה. לא צריך לשבור רגליים, אבל שחקני מכבי חיפה נראים כבר שנים כאילו מכבי ת"א היא עוד יריבה.

מכבי ת"א לקחה אליפות בדרך שלקחנו כמו עם אלישע. כדורגל משעמם הגנתי כשבסוף היריבה כבר עושה את אותה טעות אופיינית לה. לדעתי ההתקפה שלנו שווה להתקפה שלהם, אבל הקישור וההגנה לחלוטין לא באותה הרמה. זו בעיה קשה. שוב, מי אני, אבל לדעתי הפערים ניתנים לגישור. מילא אם מכבי ת"א היתה מפרקת כל יריבה 5-0. לי יש תקווה, אבל השאלה היא אם שחר עוד מאמין? אני אומר שלא...

13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אגב, מאוד מקווה שבכר ראה את המשחק הזה והבין שאת צוות מאמני הכושר אסור להחליף בעד שום ישראלי.
    אם אחרי שאנחנו עם 0 רוטציות מגיעים למצב שאנחנו בכושר טוב יותר מהשחקנים של מכבי.. זה נטו רק בגלל הצוות האנגלי. אוי ואבוי אם יוחלף.

oranfu, EsheD ו-G.B7 אוהבים את זה.
  14. G.B7 ירוק עולה

על השלווה הזו כתבתי כבר כמה פעמים וזה מעצבן בטירוף. מה יהיה עונה הבאה נראה

לגבי קלארק עבודה מעולה אין ספק בכלל, לשחק כל כך הרבה משחקים בתקופה קצרה כל כך ולהיראות לא עייפים בכלל זה מדהים.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@G.B7
    קלארק צריך להשאר, על זה אין שום ויכוח. אין לי מושג למה בכר בכלל ירצה להביא מאמן כושר אחר. מילא עוזרים, אבל האנגלי בהחלט הוכיח שהוא יכול לתרום. בכל זאת אני רוצה להדגיש שהגיע הזמן שבארץ לא יבכו מעומס שכזה. בקבוצות הצמרת באירופה גם משחקים בני אדם. אם מסי ורונאלדו יכולים שנים לשחק כל כמה ימים אז גם הבטלנים בארץ. עניין של רצון ומנטליות....

rivaldo אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.