מכבי חיפה 2020/21 - אלופת המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

אבל אני אמור להאמין שיש תקציב ענק של 80 מיליון...

alexshw אוהב/ת את זה.
  2. Raulito Madridista

אין ספק שהסגל נחלש בהשוואה לאשתקד, אפילו היה איזה סינטיהו סלליך שבפלייאוף העליון התעורר וזה יפה גם אם מדובר בגארבץ'-טיים, ואני בטוח שברק בכר לא רצה להישאר יתום - היה ברור שירדן שועה יילך אבל לגבי מוחמד עוואד הם לא נערכו לזה וחבל. אם דוניו הגיע ולא מחזיקים ממנו זה מחדל לא פחות גדול. כרגע מכבי חיפה של מרקו בלבול הייתה הרבה יותר מרשימה. כבר נכתב כאן על דרור שמשון שאימן בכל מקום אפשרי (אם כי אני זוכר שבהפועל תל אביב התקופה היפה שלנו הייתה עם רון ציבלין, במסע באירופה ב-2002, וב-2012-13 הייתה לנו מכת פציעות שריר מטורפת) אבל זה מעבר לכך. חבל שפותחים עונה עם מחשבה של 'נתחזק בינואר' ולשרוד עד אז ולא הצליחו לנצל את הגמגום המתמשך של מכבי ת"א. מכבי חיפה הייתה טובה נגד רוסטוב, מחצית נגד באר שבע ומחצית נגד מכבי וזהו.

3. oranfu Member

לא נערכו לעזיבה של עוואד למרות שזה היה ידוע חודשים מראש.

באוקטובר אומרים "נתחזק בינואר".
    בינואר אומרים שקשה להתחזק בינואר אז נתחזק בקיץ.
    סוג של רקורסיה.

4. alexshw Member

מכבי חיפה מתחזקת משמעותית בינואר כשהיא כבר התרסקה בליגה.
    היא לא תתחזק אם צריך לתת פוש למאבק על אליפות. אפשר בקלות לבדוק את זה.
    שחר עושה את זה בכוונה. במקרה הראשון משבחים אותו שהנה הוא עושה הכל כדי להציל את הקבוצה ומכבה את השריפה. במקרה השני הוא לא יתן לאף אחד לזכות בקרדיט על הצלחה אמיתית.

לא מבין למה בכר נכנס לזה.

5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם בכר לא מנצח את בית"ר..לא מקנא בו,התקשורת בחיפה כבר הוציאה את הסכינים,והמקורבים מרקו חיכו בפינה להזכיר שוויתרו עליו מוקדם יותר.

רודריגס היה די ידוע שהוא לא מה שאנחנו צרכים,ולמרות שהפתיע במשחקים הראשונים. ההגנה החלבית שלנו נושאת לקשר אחורי שידע לחפות עליהם.
    מצד אחד אי אפשר לעלות עם 3 קשרים הגנתיים כמו שהוא עשה במשחקים האחרונים,צריך לוותר על אחד מהם לטובת אשכנזי/להעביר את שרי למרכז.
    נטע שחקן טוב,אבל הוא לא אחד שעושה את ההבדל,ואין לו תחרות אמיתית.

6. Raulito Madridista

לגבי ההגנה או איך שנגדיר זאת "משחק ההגנה", אמנם רודריגס תופס בלטה מיותרת אבל אבו פאני כן שחקן שלוחץ ומחלץ כדורים ולכן אני מאוד מופתע שלא רואים שיפור והקבוצה סופגת בכמות מטורפת - שכמובן תתאזן בהמשך. עוואד לטעמי רצה להיות חלוץ ראשון וזה לא מתאפשר עם רוקאביצה, מה לעשות. הוא אחלה כגיבוי אבל לא מעבר. אני לא רואה שינוי דרסטי מבחינת הרכש פרט לאולי שיפור בצד שמאל שיגיע עם חדות של טוואטחה. בינתיים הייתי אומר את זה שמגיע לבכר לאכול את הדייסה שהוא בישל, ואם הוא היה בובה בבניית הסגל אז חבל, הוא הגיע כמאמן הבכיר בארץ, מה גם שהוא די עקשן. בקיצור העונה זה היה אליפות או לעולם לא אבל זה עדיין פתוח.

7. oranfu Member

אשכנזי לא שחקן כדורגל. עדיף כבר לתת למאור לוי לשחק.

אבו פאני על הכיפאק. לטעמי השחקן הטוב שלנו מתחילת העונה. אבל חסר שחקן במרכז הקישור, אי אפשר להתעלם מזה (אלא אם אתם בכר).

Sturridge ו-EuropeGuy אוהבים את זה.
  8. Raulito Madridista

לא חושב שיש שחקן ממכבי חיפה שמצטרף מהאמצע ומאיים על השער, דולב חזיזה מסוגל אבל הוא לעתים דבוק לכנף - זה הטיעון של יובל אשכנזי כביכול, הוא לא רק שחקן של כדור לרגל. לגבי האיזון שחסר למכבי חיפה - אם אתה מסתכל על העונה שעברה זה שיפור כי אז היה את נטע לביא בלבד (העונה הוא פתח לא טוב מספיק). וגם אם יש לך גולם כמו רודריגס המערך הוא עדיין יותר מאוזן כביכול מאשר אצל בלבול ששיחק עם קשר אחורי אחד וזה לא הורגש נגד אף יריבה חוץ ממכבי ת"א או אולי בהפסד לבית"ר ירושלים בטדי. לדעתי הכי חשוב שבכר יספסל איזה שחקן בכיר ואולי ככה ינסה לזעזע.

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אפשר להמשיך להגיד שאשכנזי לא שחקן וכאלה, אני גם מסכים שהוא הכל חוץ מקשר אחורי או קשר אמצע שמתקל, אבל כן קשר שמצטרף מהקו השני ותורם התקפית. אי אפשר לבטל את זה שהיה לו בעונה שעברה 9 שערים ו 5 בישולים, אלה מספרים שהגיעו מול קבוצות קטנות כשהיינו צריכים עוד שחקן שיפרוץ בונקר ויעשה משהו שונה. כרגע אין לנו אף שחקן כזה למעט שרי ורואקביצה. הכל מבוסס רק עליהם.

10. oranfu Member

אולי אם ניתן לשרי לשחק בתפקיד הזה במקום לזרוק אותו לאגפים - נראה ממנו פעולות כאלה.

אין כלום עם רודריגז, זה קונוס באמצע המגרש. בהתחשב בזה שמדובר בשחקן שראו אותו כבר בארץ ובעמדה שברור לחלוטין מה אנחנו צריכים בה - יש מצב שזאת ההחתמה הכי עלובה שראיתי במכבי חיפה מזה הרבה מאוד שנים.

11. DRORIKO Member

12. alexshw Member

אוהדי מכבי חיפה תמיד יודעים מה מקור הבעיות. הריטואל הוא קבוע.
    עדיין לא ברור לי למה בכר נכנס לכל העסק הזה.

13. DRORIKO Member

צריך כסף לג'ל

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוץ מהקטע של האהדה והגשמת החלום שלו, הוא בא לקבוצה שבמקרה הרע תסיים במקום השני והוא יקבל עוד עונה למקצה שיפורים כי הוא ברק בכר. ובמקרה הטוב יקח אליפות ויהפוך לאליל. אתה חושב שהייתה לו אופציה טובה יותר ביד?

15. alexshw Member

לא כל חלום צריך להגשים. אני יודע שמכבי חיפה מקום עבודה נוראי.

מצב נושא:
הנושא נעול.