מכבי חיפה 2021/2022 - אליפות שנייה ברציפות !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏6/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

ג'אבר? ג'אבר הפתעה נעימה. לא יודע איזה משחקים אתה רואה.
    בהנתן העובדה שהצב הספרדי משחק ממילא, אז יש את מוחמד על הבלטה של לביא. אם רק לביא יהיה חסר זה עוד לא כזה קריטי.
    אם הרבה פציעות קטנות ימשכו והכושר לא יאפשר לשחק בקצב גבוה זו בעיה חמורה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינתי לביא יחזור בעונה הבאה. לחלוטין נמאס לי מהחובבנות הזאת. יכול לקרות ששחקן חוזר מוקדם מדי מפציעה, אבל יש גבול לכל תעלול. אני כבר מחכה ליום שאבו פאני יהיה "כשיר". אגב, סטריין גם כבר חודשים לא כשיר. עוד סיפור מוצלח שלנו. בכל מקרה כרגע נראה שמבחינה מקצועית קישור ללא לביא ואבו פאני עלול לגמור לנו את העונה הזאת. ביחד עם העובדה שאין לנו חלוץ והגנה כמו מסננת תסריט פסימי מאד ריאלי.

3. oranfu Member

היתה פה איזה טענה שצריך להוכיח?

וזאת היתה בעיטה מתוך הרחבה.

למה ג'אבר לא רמה?
    נראה לא רע בכלל עד עכשיו. עובד קשה, מבשל, מצטרף טוב להתקפה, נלחם.

מה שקורה עם לביא זה ביזיון, כמו כל המערך הפיזיולוגי אצלנו.
    זה 4 חודשים של פציעה ומי יודע אם באמת יחזור עוד חודשיים או שאחרי החודשיים האלה יתווספו עוד חודשיים.

4. קשר שמאלי Member

הייתה טענה שהוא חסר מזל, כאילו הוא עושה דברים נכון והכדור לא רוצה להיכנס לו. הוא לא עושה אפילו פוזה של חלוץ

5. oranfu Member

זאת היתה פעולה טובה באמת, הוא פשוט סיים לא טוב.

בלי קשר לאיך הוא משחק באופן כללי.

6. G.B7 ירוק עולה

יש פה טענות על הצוות הרפואי בהקשר של נטע לביא, שיכול להיות שהן סופר מוצדקות, אבל יכול להיות שהפציעה שעבר קצת מתעתעת.
    שבר בשוקית זאת האבחנה הראשונית שפורסמה ואם זה המצב אז תוך 6 שבועות פלוס מינוס העצם הייתה אמורה להתחדש בצורה טובה מאוד ויאללה לחזור לכושר. אבל יש המון סיבוכים שיכולים לקרות בדרך למשל שבר תוך מפרקי, פגיעה עצבית של השרירים שמניעים את כף הרגל, פגיעה בכלי דם ועוד ועוד ואז המצב הזה לא פשוט בכלל כמו סתם שבר. וגם אם זה סתם שבר יש מצבים שהריפוי של העצם פשוט לא טוב (לא אמור לקרות לצעירים ובריאים אבל זה דבר שקיים בהחלט).
    אם הוא התאמן ועוד יותר עלה לשחק אז סביר להניח שהוא היה ללא כאבים ורצו להחזיר אותו בהדרגה, כנראה שמשהו באינטסיביות של המשחק ובמיוחד אמרו שהוא קיבל באותו אזור מכה במהלך המשחק אז האזור הרבה יותר רגיש, ולכן החליטו עכשיו לא לקחת סיכונים ולתת לו מנוחה מוחלטת.
    אני רוצה להאמין שהוא עבר אצל לפחות אורתופד מומחה אחד שנתן לו את האישור לחזור לשחק (מעבר לצוות הרפואי של המועדון).

הידע שלי מגיע מזה שאני סטודנט לפיזיותרפיה בשנה ג', יש לי עוד המון ללמוד אבל בכללי זה לא בהכרח שחור או לבן, גם אם הרופא ומאמן הכושר של ריאל מדריד היה מטפל בו לא בהכרח המצב היה שונה .

נערך לאחרונה ב: ‏19/10/21
  7. alexshw Member

oranfu ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  8. Butragueño מנהלים

מה שמעלה את החשש לגבי יום חמישי, כאשר אבו פאני אמור להיות בסגל.
    היה אמור להיות בחוץ ל-6 שבועות וזה הפך ל-4 וחצי.

אבו פאני נפצע ב-18.9, לפני חודש ויום, אמור להיות בסגל ב-21.10.

9. G.B7 ירוק עולה

הוא כמעט בוודאות עלה לא כשיר, עצם לא אמורה להישבר בקלות בעקבות מכה קטנה.
    אבל לא בהכרח זה אשמת בצוות הרפואי, עובדים לפי פרוטוקולים מסודרים (זמן ההחלמה, ודרך הטיפול). ברוב המוחלט של המקרים הפרוטוקלים טובים ותופסים לפי סוג הפציעה, יש לצערנו יוצאי דופן שאי אפשר לחזות מראש.
    תהליך בניית העצם כנראה הסתיים אבל העצם לא הייתה מספיק חזקה מכאנית, ודרך אגב הדרך הכי טובה לחזק אותה זה להתאמן (לגבי משחק משהו אחר), יש עוד 2 מצבים שבהם אין איחוי של השבר או שהאיחוי פשוט לא תקין.

לא הייתי חורץ את דינם של הצוות הרפואי, לפחות מהידוע לנו כרגע.
    מה שכן יש המון חוסר מזל, המון.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבו פאני וסטריין עומדים לחזור, אבל עכשיו ארד נפצע באימון. משום מה אני מרגיש שאחרי נתניה נקבל ידיעה שהשלישייה יהיה בחוץ לתקופה ארוכה. אני לחלוטין לא סומך על הצוות הרפואי שלנו.

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא זוכר אם כתבתי את זה באייסוקר או לא. במקרה הכי גרוע, תצטרכו לקרוא את זה שוב.

בעוונותיי הרבים, אני מאזין לפרקים של "ציון 3" (לפחות עד שיימאס לי מהם סופית). כמה ימים אחרי שנטע לביא נפצע, הזכירו שם שהאוהד של מכבי חיפה (לא זוכר את השם שלו, העונה הוא התחלף בנציג ירוק אחר בשם אורן) כתב להם בקבוצת הוואטספ שאין מה לבנות על נטע לביא לעונה הזו ושסביר להניח שבמהלכה הוא יעשה כמה ניסיונות לחזור ולשחק, שייכשלו.

ככל שהזמן עובר, התחזית שהוא נתן מתקיימת. מעניין האם מדובר בסתם ניחוש מוצלח או שהוא ידע לנתח נכון יותר את הפציעה של נטע לביא מאשר הצוות הרפואי של מכבי חיפה.

12. Butragueño מנהלים

באופן כללי שבר בשוקית זה בעיה מתעתעת. כי אתה אף פעם לא יודע מתי אתה מחלים לחלוטין. אומרים לקחת זמן מנוחה, סוג של magic number, ולחזור בהדרגה. אז במקרה של נטע לביא, הוא חזר פעמיים בהדרגה, בפעם הראשונה (פיינורד) הוא הרגיש קצת את האיזור, אז המשיך לנוח 3 שבועות. בפעם השניה, נגד הפועל ירושלים, זה כבר העלה סימפטומים של התנפחות. אז מה שצריך לעשות זה לחכות שוב, זמן כפול (בין 2 ל-3 חודשים).

oranfu ו-G.B7 אוהבים את זה.
  13. G.B7 ירוק עולה

צודק בכל מילה.
    ובנוסף יכול להיות שהשבר כבר החלים לגמרי אבל העצם החדשה לא הייתה מספיק חזקה ולכן בגלל חבלה קטנה, היא נשברה בקלות.

14. alexshw Member

15. alexshw Member

נערך לאחרונה ב: ‏27/10/21
    oranfu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.