מכבי נתניה 2017/18: למה שהפעם נאמין לך?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

מאיפה הבאת את זה?

2. Drama2 הסמל מעל הכל

בור רציני בהגנה, הוחלף מיד לאחר שעשה טעות (כדי שחגי ישחק בצד שמאל וזה נוראי) ע"י מאמנים שמבינים עניין (וככאלה אם היו בונים על השחקן היו נותנים לו לגמור 90 דק' גם אם הוא עשה טעות רצינית) - כך כביכול נראת הדרך החוצה.

ועכשיו קראתי את הציטוט שהביאו מפי אייל, ולהגיד את האמת, אני לא יודע אילו עמדות נוספות בלטו בחוסר היכולת.

3. עידן444 Member

אתה טועה.
    מי שטעה פה זה סלובו שהשאיר שחקן פצוע על המגרש 10 דקות יותר מידי.
    קובי מור יצא בגלל פציעה 10 דקות מאוחר מידי.
    סלובו גם הודה בטעות ממה ששמעתי.

Drama2 אוהב/ת את זה.
  4. Drama2 הסמל מעל הכל

מקווה שאתה צודק, נחזור לכאן בינואר :)

5. עידן444 Member

זה שקובי מור יצא בגלל פציעה זה ודאי.
    אין לי מושג לאן נעלם בן צעירי אבל הוא אמור להיות המגן הראשון. לא שצעירי עילוי בינתיים אבל הוא ממש לא גרוע. הוא שיחק בב״ש, שיחק מול רעננה ב 0-3. ונראה לי שנגד עכו. לא רואה סיבה לקבור אותו.
    קובי מור כמגן מחליף זה בסדר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. oFiRzZz Member

גם אני חשבתי על זה, וזה שלא דווחנו על פציעה או משהו כזה מעידה על כך שזה עניין מקצועי.
    כנראה שגם הצוות המקצועי הבין שזה לא זה סופית. אני גם כמו חושב כמו דרמה שבינואר
    יגיע מגן שמאלי זר, וריביירו שגם ככה יושב בקצה הספסל במחזורים האחרונים יושאל.

7. henry1 Member

מתחילת השנה לא שיחקנו פעם אחת בהרכב שאמור להיות האופטימלי שלנו.
    מבחינתי ההרכב האופטימלי והטוב ביותר הוא שקובי מור לא בהרכב וצעירי במקומו (יותר גרוע ממור זה לא יכול להיות), ויקי בצד ימין ושני הבלמים הרגילים.

אחריהם: גלזר, אביב, עלי, סבע, לוי וקייטה.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  8. עידן444 Member

דווח שהוא נפצע לפני המשחק נגד מכבי ת״א. הוא תורגל בהרכב עד שנפצע.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רואה שעוד לא דיברו כאן על ההתפתחות בנושא דיא סבע.

כמה שעות לפני המשחק נגד ביתר ירושלים (אלא מה?), הצהיר אריק איזקוביץ' שהוא רוכש את כרטיס השחקן של דיא סבע בעלות של 1.2 מיליון ש"ח. אייל סגל הוציא הודעה בו במקום שלאריק איזקוביץ' אין יכולת משפטית לעשות כן.
    הבורר דחה על הסף את ה"רכישה" של אריק איזקוביץ' ומאז האחרון מתחיל להישמע פייסני משהו ואפילו התבטא באחד המקומונים ואמר שישמח לשתף פעולה עם אייל סגל כדי שדיא סבע ימשיך להיות שחקן של מכבי נתניה.

אם יש צדק, הפוסק יקבע סכום רכישה נמוך, מאחר והשנה וחצי האחרונות לא אמורות לשחק תפקיד בקביעת שוויו של דיא סבע ולפני השנה וחצי האחרונות אף קבוצה בליגת העל לא הייתה מוכנה לשים עליו סכום כסף גבוה.

אני מקווה שאייל סגל לא יוותר בנושא הזה. הצדק אתו ועם מכבי נתניה. כמו כן, מקווה שהבורר יעשה את עבודתו נאמנה.

עידן444 ו-גלץ אוהבים את זה.
  10. גלץ Member

חברים מחר משחק שחייב לנצח נגד ק"ש.
    ניצחון ומגיעים ל14 נקודות כמו למכבי תל אביב ובאר שבע שישחקו ביניהן.
    הפסד ואפשר לרדת למקום 9-10.
    כמובן שצריך לקחת בפורפורציות גם אם לא יילך אבל יש הזדמנות לבסס את המקום שלנו בצמרת. מסכים איתכם אם תגידו לי שהמקום בטבלה לא חשוב כרגע אבל זה ייתן לקבוצה ביטחון אדיר.

ערן לוי חייב לחזור לעצמו ולעלות את הרמה ממה שסיפק נגד ביתר, דיא סבע חייב לעשות מה שהוא יודע ולא לנסות יותר מדי. שמירה הדוקה על גוזלן חובה, לא להירדם בדקות האחרונות כמו נגד ביתר.
    עריכה: ערן לוי פצוע ולא ישחק כנראה

נערך לאחרונה ב: ‏20/10/17
  11. עידן444 Member

למיטב הבנתי ערן לוי שיחק כשהוא לא בשיא הקשירות. לא יודע למה וזה מתחיל להמאס ואם כך היה מגיע לנו שחטפנו.
    אני חושב שערן לא ישחק מחר בגלל אותה פציעה.

גלץ אוהב/ת את זה.
  12. yakov_y YNWA

סיכום קצר מהמשחק נגד ק״ש:
    דני עמוס - חסר עבודה היום, דבר אחד בטוח, זה לא שוער איכותי שמביא נקודות ובטח שלא שקט לי או לחבריו בקבוצה.
    ויקי כחלון - נהדר התקפית, המגן הכי טוב שלנו, כושר גופני מעולה, בנוי די טוב, מאוד מהיר, אין תלונות התקפית, רק שיישתפר באחד על אחד בהגנה והפריע לי שהיה מלוכלך מעט היום עם היריבה.
    ורגוץ׳ - מפתיע כל פעם מחדש, לא זוכר שום טעות שלו.
    הוייבך - אין מילים.
    צעירי - אין מילים 2, הפעם בצד השלילי. מעניין אותי אם זיהיתי נכון מהיציע הכי רחוק בשער שספגנו שהוא שבר את קו הנבדל או שאני מדמיין ?!
    אולסק - סביר מאוד, לא הוסיף היום אקסטרה בשני הצדדים במגרש, פרווה.
    מוחמד - ציון 10, הגנתית, התקפית, עוד בישול למספרים אבל מה עם שערים ?
    אברהם - משחק מעולה, בעיקר בצד ההגנתי אבל לא להאמין שאין לו רגל שמאל וברגע שהוא מקבל את הכדור זאת תנועה ימינה וזהו. היה מאוד מלוכלך היום עם שחקני היריבה.
    סבע - מצוין כהרגלו, מאכזב אותי שהוא מאוד עצלן במשחק הלחץ ואי הפרגון שלו מפריעה גם כן, ״גול פה גול שם״.
    קוגבנייה - אכזבה גדולה.
    קייטה - משחק כמעט מושלם, עלי מוחמד גנב לו את ההגנה, מאזן שער פר דקות אדיר, לרכוש כבר היום את כרטיס השחקן.

אין טעם להתייחס לשחקנים המחליפים.

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
  13. oFiRzZz Member

אם הויבך לא היה אצלנו, ורגוץ' היה מקבל פה מעמד של כוכב. מודה שגם לי היו חששות להאם הוא
    יתאים לליגת העל, אבל תענוג - שקט, רגוע, עושה עבודה מצוינת. לא זוכר צמד בלמים כאלה אצלנו
    ממרין-פרנסמן.
    בנוגע לויקי, נראה שהעונש החינוכי שקיבל עזר לו, חייב לפתוח בהרכב.

Bilev ו-Maccabi Diamond אוהבים את זה.
  14. DRORIKO Member

אגב מי הביא את עלי מוחמד לבית"ר רמלה? מגיע לו הרבה ריספקט על זה (כמובן שגם לדרפיץ' שהביא אותו לנתניה וקידם אותו עוד יותר) זה שחקן שדי הגיע משום מקום, אמנם היה במחלקת נוער של בורדו אבל בבוגרים עבר לבורדו ב' ומשם חזר חזרה לניג׳ר

נערך לאחרונה ב: ‏22/10/17
  15. עידן444 Member

היה לנו דיון על זה בלאומית עונה שעברה.
    קרייזי בלו טען שזה פטריסיו סייג הביא אותו לבית״ר רמלה אבל הוא טעה. זה היה סלובו.
    והרבה קרדיט מגיע גם לאבי ציוני.

לעלי מוחמד יש חסרונות כקשר אמצע. הוא לא מספיק חזק כקשר אחורי והוא לא מאיים על השער כקשר קדמי(למרות שהוא מבשל). בקלות יכול להתפס כסתם שחקן ולפחות פעם אחת הוא היה בהתרשמות במכבי חיפה. בכלל סיפור חייו ככדורגלן מסתכם בהרבה כמעטים. כאילו למתרשמים היה חסר איזה פסיק כדי להגיד- כן, זה מה שאנחנו מחפשים...
    לסלובו ושי לא היה חסר הפסיק הזה.

אם הוא גם היה מאיים על השער הוא היה השחקן box to box הכי טוב שראיתי בנתניה(אולי בארץ) by far. וגם בלי זה הוא אדיר.
    כשיוצאים למתפרצת, ואני רואה שהרבה כאן מחמיאים למשחק המעבר שלנו, אתה רוצה שהכדור ילך או לערן לוי או לעלי מוחמד. הראשון יוציא בנגיעה כדור חכם, והשני פשוט יטוס עם הכדור קדימה עם מהירות וכוח מתפרץ נהדרים! לטעמי השחקן הכי חשוב במערך. הוא גם מאוד נייד ומכסה שטחים די גדולים.
    כתבתי את זה בעבר, לא יודע אם כאן- שזה לפעמים מרגיש שהוא כמו שני שחקנים.

Maccabi Diamond, yakov_y, oFiRzZz ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.