מכבי נתניה 2017/18: למה שהפעם נאמין לך?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

והנה עוד ראיון של דראפיץ' לידיעות. זה נראה שהוא וברדה עושים רוטציות לא רק באימון אלא גם בראיונות לתקשורת. שבוע זה שבוע זה

yakov_y אוהב/ת את זה.
  2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קשה לברוח מזה , היחסי ציבור קורצים, אתה גם אוטומטית חושב ודואג על הצעד הבא, יש הצלחה ופרסום ונורא קשה לנסות להתעלם או לברוח מזה. זה טבעי.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

3. DRORIKO Member

לא אם תשאל את המאמן שלכם

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

צודק מיליון אחוז, לכן רשמתי שקשה ללכת נגד זה. לא כולם ברק בכר, מצד שני אפשר להבין אותם שמנסים להכניס את עצמם כמה שיותר לתודעה.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

5. עידן444 Member

מעטים האנשים שמסרבים להתראיין.
    אריק איינשטיין למשל היה סרבן ראיונות מדופלם.
    רצו לראיין אותו כל הזמן ונדיר שהוא הסכים.
    סלובו איש כל כך נחמד, ולהבדיל מבכר גם איש מאוד מעניין שעבר כברת דרך- וזה מוביל לראיונות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. גלץ Member

התקשורת תעשה הכל בשביל להוציא את נתניה מהריכוז ומהמומנטום. שיעזבו כבר את דראפיץ. נודניקים ):

7. oFiRzZz Member

נקודות מקצועיות קצרות -
    1. אלקסלסי נתן אחלה הופעה, האדום פחות מפריע לי למשחק הבא.
    2. עד עכשיו אני לא מבין למה אביב יצא ולא קוגבנייה, אני משער ששאר האוהדים חושבים כמוני.
    3. אולסק וקייטה היו גמורים מדקה 75 (בצדק, רצו המון היום), זה שקוסטה לא התחמם אפילו מעיד
    על כמה הצוות המקצועי לא סומך על הספסל שלו. ריביירו היה חייב להכנס מוקדם יותר למשחק.
    ב5 דקות הוא הגיע/יצר שני מצבים מסוכנים מאוד. המהירות שלו הייתה יכולה להיות גורם מכריע
    בדקות הסיום, בטח שכמו שרשמתי, אולסק וקייטה בקושי נשמו בסוף.
    4. עוד נקודה על אולסק, הוא לא מושלם, אבל בתור שחקן סגל/סותם חורים בקישור הוא נכס. מת עליו.
    5.כמה חבל שערן פצוע, היה תפור על המשחק הזה. בכלל, הוא חסר.

שבוע הבא אחד מהמשחקים המעניינים ביותר העונה, גם לצופה הניטרלי ובטח לנו.

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
  8. abcd Member

5 וחצי שעות מסוף המשחק ואני עדיין לא יודע מה אני חושב על התוצאה הזאת.
    המחצית השניה היתה רכבת הרים, היו דקות שהרגיש לי שאנחנו מפסידים והיו כאלה שהיה נראה שאנחנו מנצחים פה.
    דבר אחד שהייתי משוכנע בו אבל היה זה שאנחנו להזדמנות שלנו נגיע ואז נראה ממה אנחנו עשויים. אז באמת הגענו ואפילו לשני מצבים אבל לצערנו הם נפלו דווקא על אולסק וריביירו.

לפני המשחק נגד קרית שמונה היתה לי פנטזיה על 6 מ-6 שבתוספת לאיבוד נקודות של הפועל חיפה יביא אותנו למשחק מולם שאולי בסיומו אפילו נוביל את הטבלה. קשה לבכות על 4 מ-6 אבל כשהם עושים את שלהם המשחק מולם מאבד טיפה ממה שהוא היה יכול להיות שווה.

אין לי הסבר על החילוף של אביב. אם זה היה ערן על המגרש ולא דידייה עוד הייתי מבין אבל כשהאחרון ממשיך להיראות רע להשאיר דווקא אותו במצב של חיסרון מספרי ולהוציא את השחקן שרץ אולי הכי הרבה על המגרש היה פשוט לא ברור לי.

9. henry1 Member

שוערים מחליפים תמיד מפחדים אותי, מה גם שאנחנו משחקים מול קבוצה התקפה מצוינת בשבוע הבא. לא מכיר את אלקסלסי יותר מידי, אין לי דעה עליו, נקווה שהוא כמו שהאוהדים שלנו אומרים. נתן הצלה טובה במשחק והשמטה מדאיגה.

חילוף לא מובן ודי הזוי. מוציאים שחקן שרץ ועושה הגנה על חשבון שחקן שחזר ממסיבת טבע ולא ישן כל הלילה וכל זה כדי להוציא את אותו שחקן בתחילת המחצית השנייה. אביב אברהם היה עוזר לנו בחלק ההגנתי ויכול היה לתרום גם בהתקפי, הרבה יותר מקוגבניה.

אולסק נתן את הכל אתמול. הוא פשוט היה גמור בסוף המשחק. באמת השקיע את כול כולו. יחד עם זאת, אם ערן לוי כשיר בשבוע הבא, הייתי שם את גלזר על חשבון אולסק. אמנם הנעת הכדור תהיה פחות טובה, אבל אנחנו חייבים את הפיזיות שלו במרכז השדה מול ההתקפה הטובה של הפועל חיפה.

היה חשש אצל אוהדינו שנבנה את הקבוצה סביב ערן לוי. אז לשמחת כולנו זה לא המצב, יש לנו קבוצה טובה גם בלי ערן לוי. עם ערן לוי אנחנו פשוט יכולים להיות יותר טובים. בקבוצה שספסל המחלפים שלה מעלי מוחמד צפונה כמעט ולא קיים, זה לוקסוס בשבילנו לוותר על שחקן של מספרים כמו ערן. אני מקווה מאוד שהוא יהיה כשיר ב - 100% ליום שבת.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  10. גלץ Member

henry1

אלקסלסי היה השחקן הכי טוב של הנבחרת הצעירה בקמפיין הקודם. גם ברמת השרון היה טוב מאוד.
    אל תדאג , יש לך על מי לסמוך

yakov_y אוהב/ת את זה.
  11. גלץ Member

קשה לי להגיד שלא שמחתי לאיד כשדורה פוטר, אחרי שהוא חגג על הקהל הנתנייתי בסיום המשחק נגד עכו :)

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה דגשים לאחר המשחק נגד בני סכנין:

א. משחק הרואי, לא פחות, של הקבוצה. אני מבין שהניצחון של הפועל ב"ש על מכבי ת"א חרף החיסרון המספרי יצר רף ציפיות חדש מקבוצות שמורחק להן שחקן, אבל כשמנתחים את המשחק של מכבי נתניה לעומק, מבינים שהיא הייתה מדהימה. למרות שבמשך קצת יותר מ-55 דקות היא נאלצה להתמודד עם חיסרון מספרי, היא המשיכה להחזיק בכדור יותר והגיעה להרבה יותר מצבים מסוכנים (מקווה שסיימו את מכסת ההחמצות לזמן הקרוב).

ב. כל שחקני הקבוצה התעלו על עצמם מהרגע שמכבי נתניה נותרה בעשרה שחקנים, אבל שניים שבלטו במיוחד הם עלי מוחמד ודן גלזר. כל אחד מהם שיחק כמו שחקן ורבע ובזכות היכולת שלהם זה הרגיש כמו 11 נגד 10.5 ובמצב הזה מכבי נתניה יכלה לבני סכנין ואפילו הייתה טובה ממנה ברוב הדקות.

ג. אני מבין שדיא סבע מרגיש שזו העונה הגדולה שלו ושהוא רוצה לקשט את הרזומה שלו בכמה שיותר כיבושים, אבל אסור שזה יבוא על חשבון הקבוצה. לנסות ולהבקיע מזווית קשה במקום להעביר כדור רוחב במצב נוח מאוד לשני שחקנים שעמדו מול שער ריק - זה חד משמעית נראה על שחקן השם את טובתו האישית מעל לזו של קבוצתו.
    דיא סבע יצטרך לעשות חשיבה (בעיקר מנטלית) מחודשת ולהבין שהוא לא יצליח בלי הקבוצה וכמו שהקבוצה עובדת קשה מאוד כדי לייצר לו מצבי הבקעה, ככה גם הוא צריך לדעת לפרגן לשאר חברי הקבוצה.

ד. ראיתי שהתייחסו לנושא כבר, אך מוכרח להגיד שגם אני לא הבנתי איך אביב אברהם הוחלף ולא דידייה קוגביניה.

oFiRzZz, Bilev, henry1 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  13. henry1 Member

עוד סיבה למה צריך את ערן לידו. בהיעדרו של ערן הוא מרגיש "כמבוגר האחראי", למרות שהוא רחוק מלהיות כזה. צעקה אחת של ערן יכולה לאפס אותו ולגרום לו לחשוב על טובת הקבוצה ולא רק על שלו.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  14. עידן444 Member

15. DRORIKO Member

אגב עומר עדיין חי ובועט בטוויטר

מצב נושא:
הנושא נעול.