מכבי נתניה 2017/18: למה שהפעם נאמין לך?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

אחמד חילו הוא גנב דעת מטונף.

2. Drama2 הסמל מעל הכל

הוא צריך להיות יותר חילו ופחות ביטר.

סטגדיש

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה דגשים לאחר המשחק נגד הפועל חדרה:

א. להיות מודחת שנה שנייה ברציפות כבר בסיבוב הראשון, בטח נגד שתי יריבות נחותות, זה משהו שמכבי נתניה לא הייתה יכולה להרשות לעצמה (את שתי ההדחות בשנתיים קודם לכן, נגד מכבי אחי נצרת וסקציה נס ציונה, אני לא מחשיב מאחר ואז הקבוצה לא הייתה בידיו של אייל סגל). טוב שהקבוצה הצליחה להתעלות על עצמה ברגעים המכריעים ושהיא ממשיכה לשלב הבא.

ב. ליאנדרו ריביירו נתן יופי של משחק וחבל שהוא נפצע. אני מקווה שזה לא יוציא אותו מהקצב ועוד יותר אני מקווה שבצוות המקצועי לא חושבים על השאלה (כפי שאוהדים רבים, אולי גם כאן באייסוקר, חושבים שצריך), כי יש לו איכויות מסוימות שכמעט ואין לשחקנים אחרים בסגל.

ג. עסאם עיישה היה בסדר גמור וזו אולי הבשורה המשמעותית מהמשחק הזה. הלוואי שלצוות המקצועי יהיה אומץ להרכיב אותו נגד מכבי ת"א. לא כל הפעולות הצליחו לו, אבל אחרי הרבה זמן למכבי נתניה היה מגן שמאלי שרוצה את הכדור ולא מתחבא וגם יוצא ללחוץ גבוה כשהוא חושב שזה יכול להניב משהו.

נערך לאחרונה ב: ‏7/1/18
    עידן444 אוהב/ת את זה.
  4. עידן444 Member

״הסדין האדום שלי-

יותר ממכבי חיפה, הרבה יותר מבית"ר ירושלים (באר שבע בכלל לא ראויה להיכנס לרשימה הזאת), מכבי תל אביב היא הסדין האדום שלי. נכון, גם הפועל תל אביב מעוררת אצלי הרבה אנטגוניזם, אבל שם זה בעיקר סלידה מה "דווקאיות" של הקהל והתקשורת שמלווה אותה, ממרכז הפועל שידע לסדר להם תארים, מכבי תל אביב זה סיפור אחר.
    לא משנה כמה דרסנו את הליגה (בימים הגדולים), איתם זה תמיד היה קשה. בין 75 ל 82 לא ניצחנו אותם ולו פעם אחת לרפואה (עד השישיה המפורסמת). גם שהם ספרו 13 שנים בלי אליפות הם נשארו שחצנים, גם כשהם לא היוו פאקטור במאבק האליפות, הם המשיכו להסתובב בהרגשה שהם מספר אחת. הבית של שחקנים מהמלוכלכים ביותר שידע הכדורגל הישראלי (חי קרייס ומנשה שמעונוב שהודיעו לשלום תקווה שהם הולכים לשבור לו את הרגל כמה דקות לפני שהם עשו זאת וזכו בקושי לכרטיס צהוב), המקום בו כל שחקן שסיים נוער סומן ככוכב הבא של הכדורגל הישראלי (למרות שלא יצא ממנו כלום) ובעיקר הגישה הזאת שאומרת "אנחנו ראשונים בהכל" גם כשזה נגמר בכישלון. הראשונים להביא שחקן אנגלי (שבילה חודש על החוף וחזר עם הזנב בין הרגליים), הראשונים שהלכו על צוות אימון שכלל 7 מאמנים בראשות גיורא שפיגל (אי שם ב 1987 וזה נגמר במקום אחד מעל הקו האדום). בינינו, כל המיליונים שגולדהאר שופך עליהם מסתכמים בע\רי אימון (שאחרי שנה הגיעו לשאר קבוצות הליגה) ובערן זהבי אחד.
    ניצחון עליהם חשוב לי יותר מניצחון על כל קבוצה אחרת (כן, אני יודע שניצחון הוא ניצחון והוא שווה בדיוק שלוש נקודות). הפסד כואב לי יותר מהפסד ליגה אחר.
    תקראו לזה טראומות ילדות, תקראו לזה קנאה, תקראו לזה "לחיות בעבר". בשבילי-ניצחון מחר יהווה את נקודת השיא של העונה הזאת (בהנחה שהיא לא תיגמר עם תואר).
    בבקשה תנצחו
    שרון״

שרון הוא אוהד ותיק ותמיד כשאוהדי ב״ש חושבים ששונאים אותם בנתניה ושאוהדי נתניה מעדיפים את מכבי ת״א על ב״ש במאבק של השנים האחרונות אני מצד אחד מבין(כי אצל הצעירים זה קצת שונה) ומצד שני מגחך.
    רוח הדברים של שרון זו רוח הדברים שאני מכיר וגדלתי עליה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אבי סנדור ו-Maccabi Diamond אוהבים את זה.
  5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגובה שראויה להיות בדיון המחזור לא?

6. גלץ Member

למה המשחק של נתניה לא היום? לא יכול לחכות כבר.

7. עידן444 Member

הודעת מועדון:

מועדון הכדורגל מכבי נתניה חרט על דגלו את המלחמה בתופעת הספסרות.
    למועדון נודע היום על אוהדים אשר השתמשו בזכותם כמנויי המועדון אשר ניסו למכור כרטיסים למשחק הליגה נגד מכבי תל אביב במחיר גבוה מהמחיר הנקוב על הכרטיס. המועדון החרים לאותם האוהדים את המנוי עד לסיום עונת המשחקים הקרובה.
    נמשיך לפעול ביד קשה, ככל שהחוק מתיר, להלחם בתופעת הספסרות.

@Drama2, תן איזו מילה טובה להתנהלות.

Drama2, Sir Alex Ferguson ו-לירן אוהבים את זה.
  8. yakov_y YNWA

עם כל הכבוד לדיא סבע, ברנקו ורגוץ׳ ועלי מוחמד הם השחקנים הכי חשובים וטובים (ובעלי הפוטנציאל הגדול ביותר) במכבי נתניה.

מכבי נתניה מגיעה עייפה אחרי הארכה נגד הפועל חדרה, בתקופה אומנם קצרה אבל רעה, בטח בצד ההגנתי, בלי שתי שחקני מפתח, 2 זרים בהרכב בלבד ומתוכם זר אחד בתקופה רעה.
    מנגד, מכבי ת״א מגיעה בסגל יחסית מלא, מארחת את המשחק, לא עייפה ממשחק הגביע ובפורמה אדירה, 10 משחקים בכל המסגרות בלי הפסד מתוכם 5 ניצחונות רצופים, 5 שערי ספיגה בתקופה הזאת ו-18/24 הנק׳ האחרונות בליגה.

בנוסף, 18 משחקי ליגה האחרונים הניבו שערים בין הקבוצות, ה-0:0 האחרון היה ב-2008.
    ניצחון חוץ האחרון שלנם עליהם היה ב-3:0 עם דג׳אני ב-2011, הייתי במשחק, מהמשחקים שלא אשכח כל החיים.
    והכי חשוב, בקרוב יימלאו 6 שנים לניצחון האחרון שלנו על הכבשה השחורה שלנו, מכבי ת״א, 3-0 עם הסללום המטורף של אחמד סבע (יעביר מזל לדוד ?).

לסיכום,
    איפה קונים תיקו ?!

9. עידן444 Member

בבוקר שלמחרת ועדיין קשה להרגע.
    אתה מתכונן למשחק. משחק חשוב שיש לך צאנס להתקרב עוד קצת למעלה. מלכתחילה מגיע בהרכב חסר. מתחיל את המשחק טוב. לא מאפשר למכבי ת״א לעשות יותר מידי. ושופט רחבה בהינף יד גומר אותך.
    לי לא היה ספק שבסוף השער יגיע. 10 שחקנים שלנו מלחמו כמו אריות והיה ברור שהעייפות תתחיל לדבר.
    הכי קל להגיד שההוא היה חלש, וההוא היה מתחת לרמתו אבל באמת קשה לשפוט שחקנים שנותנים הכל על הדשא. לפחות כך אני. בגלל זה אף פעם לא הבנתי למה הקהל שלנו שנא את אוקוצ׳ה שהיה ״משאיר דם״ על המגרש כל משחק.
    אני לא יודע אם להתבצר היה נכון יותר ומשיג יותר. לא שזה באמת מעניין שג׳ורדי קרויף החמיא וסיפר שזה הכדורגל שהוא חונך עליו.
    אמנם קייטה זה לא נוואקמה אבל אם דראפיץ׳ היה רואה איך בכר ניהל את המשחק נגד מכבי ת״א ומנסה ליישם עם הפעלה נכונה של קייטה- גם אם זה לא היה נגמר אותו דבר- אני די בטוח שהיינו מקשים עליהם יותר.
    אבל באמת שאין לי טענות, אלא רק מילים חמות לקבוצה שלנו ולקהל שלנו שבכל גול רק שר יותר חזק. אולי מהערב המשיח(מסריח) הזה יצא משהו טוב.

ואסיים בציטוט מהפוסט של אייל סגל הבוקר:

״אתמול בערב,הרווחנו חבורה של לוחמים ש"יהרגו" על הדשא בשביל השם והסמל.
    אתמול בערב,הרווחנו אותנו האוהדים,שהגענו בגלל האהבה ונשארו בגללה עד הרגע האחרון,בלי קשר לשעה/לפקקים/יום הלימודים או העבודה שלמחרת/נשארנו שם גם שהיה ברור שהתוצאות לא יבשרו את האביב,אך ההתנהלות של כולם בהחלט מבשרת.
    אתמול בערב והיום בבוקר אני גאה בכם חברי האוהדים שנתתם את כלכולכם,לטובת המכנה המשותף של כולנו,מכבי נתניה האחת והיחידה.
    אמרו עוד לפני,שמה שלא הורג,מחשל.
    ולא שהיינו צרכים את "הארועים בדקה ה12",היינו חייבים אותם!
    והיום יותר מתמיד,אנחנו גוף אחד(בלי קשר לכמויות ביציע)וככאלו,אנחנו חייבים להשאר כדי להרחיק לכת!

תודה רבה לאלו שהיו במגרש ובעיקר....
    תודה רבה לכם אחי האוהדים!
    לא נביט אחורה בזעם לדקה ה12,נביט קדימה בתקווה לשבת הקרובה.
    יאלללה נתניה!״

Maccabi Diamond, Sir Alex Ferguson ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  10. Drama2 הסמל מעל הכל

כל הכבוד,
    בין אדם לחיברו אין ספק שאתם "משחקים אותה".

אבל אני עדיין מחכה ל"בשורה" אמיתית, דהיינו בנושא האבטחה והמשטרה*, וחברת הכרטיסים.

*בנושא של המשטרה, קראתי את הכתבה על כך שאייל סגל/מכבי נתניה לא רוצים לשלם על כל השיטור שהיה במשחק כלשהו, אלא רק על 75 שוטרים או 75%. ואני עדיין באמונה שלמה כי היה גורם אשר "הרים את החשבון" (כנראה העירייה אם האגו שיחק תפקיד או המועדון בעצמו).
    מי שחושב כי המשטרה "תספוג" עלויות של 25 שוטרים או 25%, אינו מכיר את מערך הכוח המדובר.

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

שונא לכתוב באייסוקר על דברים שהם מעבר לנושאים שקשורים לכדורגל, אבל באמת שאין שום דבר לקחת מהמשחק נגד מכבי ת"א.
    שמח לדעת שבמכבי נתניה משחקים שחקנים שאפשר "לצאת אתם למלחמה". הם גרמו לי להיות גאה בהם לאורך כל המשחק.

12. yakov_y YNWA

לפי אתר ״one״ החלטנו להחתים את האמריקאי/יהודי, ג׳ייק רוזנסקי.

Maccabi Diamond, Sir Alex Ferguson ו-עידן444 אוהבים את זה.
  13. עידן444 Member

מועדון הכדורגל מכבי "קשרי תעופה" נתניה מימש את אופציית הארכת החוזה עם קפטן הקבוצה, ערן לוי, אשר ימשיך במועדון לפחות עד סיום עונת 2018/2019.
    לוי: "שמח להישאר במקום שהוא לא סתם מועדון אלא בית אמיתי. רוצה להודות לצוות המקצועי, להנהלה ולקהל הענקי של המועדון על האמון. מקווה להמשיך לעשות את הטוב ביותר על המגרש ומחוצה לו".

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
  14. עידן444 Member

השחקן היהודי, ג'ייק רוזנסקי, חתם אמש במועדון.
    האמריקאי בן ה- 21, אשר שיחק במכללת מרילנד, חתם במועדון עד לסיום העונה, עם אופצייה לשנתיים נוספות.

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
  15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

חשבתי שאני טועה ואתם לא צריכים חיזוק להתקפה :)

מצב נושא:
הנושא נעול.