מכבי נתניה 2017/18: למה שהפעם נאמין לך?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מה עם עלי מוחמד? חזר?

2. yakov_y YNWA

לא, יחזור נגדכם ככל הנראה.

3. עידן444 Member

כמות הפעמים ששמטנו יתרון העונה מביכה.
    ההגנה ככל שהעונה מתקדמת הולכת אחורה.
    אם לפני כמה שבועות טענתי שההגנה שלנו לא חלשה והתפארתי בסטטיסטיקה של 7 משחקים ללא ספיגה- בשבועות האחרונים זה השתנה לחלוטין.

זה לא שההתקפה טובה או שהמשחק שוטף ורק ההגנה בעיה... ממש לא... בקיצור תקופה לא טובה אבל איכשהו מצליחים לא להפסיד(מלבד אותו ביזיון שיפוט נגד מכבי תא) שזה דווקא מעודד...

לאט לאט הופכים למלכי התיקו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏22/1/18
    Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
  4. עידן444 Member

השחקן עלי מוחמד חתם היום על הסכם חדש ל- 3 שנים נוספות במועדון באמצעות סוכנו אבי ציוני.
    לאחר החתימה, השחקן מסר לאתר הרשמי ״שמח להישאר במקום שנתן לי את הבמה וקידם אותי. מודה לסלובו, שי והצוות הניהולי על האמון ומבטיח לחזור במהרה לכר הדשא ולשמח את האוהדים הנפלאים שלנו"

אוי כמה שהוא חסר לנו...
    בשעה טובה!

oFiRzZz ו-Maccabi Diamond אוהבים את זה.
  5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא אומר בהכרח שהוא יהיה שחקן של מכבי נתניה בעונה הבאה (הוא לא צריך להישאר בישראל מעבר לעונה הזו), אבל זו בשורה שהוציאה ממני הרבה שמחה וחיוכים.
    החתימה הזו היא בעיקר הדרך של עלי מוחמד להגיד תודה למכבי נתניה.

https://img.wcdn.co.il/f_auto,w_700,t_18/2/4/5/9/2459572-46.Xxx

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יכול להבין את סדר העדיפויות של אייל סגל. הוא רואה שמכבי ת"א, הפועל ב"ש וביתר ירושלים רצות צמוד-צמוד בצמרת הליגה ומבין שאם רק יצליח להשתחל לפלייאוף העליון, הוא אפילו לא יצטרך שהקהל של מכבי נתניה יגיע למשחקי הבית, אלא יספיק לו שקהלי החוץ יבואו במספרים גדולים.

מכבי נתניה לא זכתה בתואר מאז 1983. מכבי נתניה בדרך לסגור 35 שנים ללא זכייה בשום תואר משמעותי.
    אוהד מכבי נתניה שהוא יליד 1983 והוא בן 35 כבר מתחיל להפנים שיש סיכוי שהוא ימות מבלי לראות את הקבוצה שלו זוכה בתואר.

יכול להיות שמכבי נתניה הייתה מפסידה גם אם היא הייתה עולה עם הכלים הטובים ביותר שעומדים לרשותה וייתכן מאוד שבשלבים המאוחרים יותר האתגרים היו הופכים להיות קשים יותר, אבל עצוב לי מאוד לראות שמכבי נתניה הקריבה את הסיכוי שלה לזכות בתואר לטובת ניסיון להידחק לפלייאוף העליון.

אסכם במשפט שפתחתי אתו: מבין את אייל סגל, אבל הלב שלי כואב עכשיו.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזכיר לי את ההרכב שלנו מול קריית שמונה בשמינית שנה שעברה כשהודחנו. גם היו לנו לא מעט פצועים וגם בכר החליט לתת מנוחה לשחקנים כמו נואקמה וזה יותר מידי.
    אם כבר יש לנתניה רשימת פצועים לא קצרה, ובמילא מתבצעת רוטציה ושחקני ספסל מקבלים דקות, אז אין מקום לספסל שחקן כמו סבע למשל...

8. עידן444 Member

לא יודע מה מצבו הפיזי של סבע.
    לא יודע מה מצבו של ערן לוי.
    לא יודע מה מצבו הפיזי של חגי גולדנברג(שהפך להיות יחד עם ורגוץ שנפצע המון שחקן ההגנה הטוב ביותר שלנו ואולי השחקן בכושר הכי טוב בקבוצה עד כמה שזה הזוי ומוכיח כמה כולם בתקופה רעה).
    ולא חושב שההחלטה ללכת בגביע עם אלקסלסי היא רעה כל כך.

אני מניח שאם זה היה גמר גביע או משחק קריטי בליגה- הם כנראה היו עולים בהרכב.
    לא התאבדנו על המשחק היום. גם אשדוד לא. כאילו המאמנים אמרו לעצמם- הליגה חשובה לנו יותר. נשחק ומה שיהיה יהיה.

סלובו, בין אם החליט נכון או לא(ניצחון על בית״ר ביום שני ומניח שהוא ירגיש שהוא עשה את הדבר הנכון), צריך להתמודד עם קהל כועס מאוד שאפילו הוציא מפרופורציות כמה מגדולי הפרופורציונלים...
    ואיפה אני הייתי היום אם אתם שואלים? החלטתי לא לסוע לאשדוד כי הפכנו מפונקים שלא בא להם לראות משחק תחת מטריה. אז יצאתי מתל אביב הביתה ושיחת טלפון הוציאה אותי מריכוז... עד כדי כך שאפילו לא שאלתי את עצמי מה עושים אוהדי מכבי חיפה ומכבי ת״א על הרכבת הזו שהרי המשחק, לא בנתניה. ופתאום אני קולט שהגעתי לנתניה ממש מהר אבל איזה קטע... הרכבת הזו גם לא ממש הולכת לעצור... מביט מולי ורואה ״התחנה הבאה- חיפה חוף כרמל״. תופס את הראש ומבין שאכלתי אותה... במקום להגיע הביתה ב 18:30, הגעתי הביתה ב 20:00... ראיתי את המשחק בטלפון רק בזכות משהי נחמדה שהשאילה לי מטען... והגעתי במחצית...
    איזה יום מחורבן!
    ודווקא ארסנל מעלה חיוך בסופו- הרי במצבנו, גם להגיע לגמר גביע הליגה זה אחלה.

9. DRORIKO Member

אחרי שאפילו את הטופ 4 לקחו לכם, גביע הליגה זה הדבר היחיד שאתם יכולים להאחז בו. ולחשוב שרק לפני 15 שנה קראו לכם הבלתי מנוצחים.

10. Telkiyski Member

למה אומרים שההרכב של נתניה היה מזלזל? רק בגלל שסבע היה בחוץ?

11. עידן444 Member

כן. בעיקר.
    מה שאומר שהוא לא היה מזלזל.
    הוא היה בעיקר מאולץ.
    אפשר היה להתאבד על המשחק הזה...
    האם זה היה עוזר?
    האם זה היה נכון?
    ממש לא בטוח.

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגישה בגביע המדינה הייתה מזלזלת לכל אורך הדרך והיה אפשר להבחין בכך כבר במשחק נגד הפועל חדרה.

הכעס (שלי) הוא כלפי הצוות המקצועי על תכנון שגוי (שוב, לטעמי) של חלוקת הכוחות של השחקנים. גביע המדינה היה צריך להיות במוקד העניינים ולא הניסיונות להגיע לפלייאוף העליון.
    בעונה שעברה בני סכנין סיימה בפלייאוף העליון, מה זה באמת נתן לה? מי מהאוהדים שלה יזכור את זה בעוד עשר או עשרים שנים? לעומת זאת, גם בעוד חמישים שנים אוהדי בני יהודה יזכרו שהם הניפו את גביע המדינה. הם גם ידקלמו מתוך שינה את סדר הבועטים בפנדלים ומי כבש או החמיץ.

oFiRzZz, abcd, yakov_y ו-4 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא צריך להתאבד, אבל להשאיר את הכלי ההתקפי הכי גדול שלך על הספסל (דיע סבע) כשאתה במילא עולה בהרכב חסר, זה לוקסוס גדול מידי, בדיוק כמו שהיה אצלנו שנה שעברה כשנואקמה קיבל מנוחה במשחק הגביע מול קריית שמונה.

14. גלץ Member

גם ככה אנחנו נהינו הקבוצה הכי לוזרית בליגה אז גם בגביע נותנים מנוחה לשחקנים מרכזיים?
    יש לי אכזבה גדולה מדראפיץ מצטער

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

פשוט מאוד. דראפיץ חשב שזה יספיק לו, וטעה.

אין לי ספק שגם סגל וגם דראפיץ רצו מאוד את הגביע.

מצב נושא:
הנושא נעול.