מכבי נתניה 2017/18: למה שהפעם נאמין לך?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

בכל ההתבטאויות שלו דראפיץ נתן הרגשה שהגביע הוא קוץ בתחת.
    אני לא אומר שהוא ויתר עליו מראש או זילזל.
    אבל ברור לי שהליגה חשובה לו יותר, גם אם הוא לא נאבק על האליפות. מבחינתו פליאוף עליון זה משמעותי וכמו אליפות.
    גביע זה לא משהו שאפשר לבנות עליו בכל מקרה.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי, שיתוף של סבע אתמול או של עוד כמה שחקנים היה עולה לכם בפלייאוף העליון? שיתוף X או Y במשחק אחד זה ההבדל בין הגעה לפלייאוף העליון לאי הגעה?
    אולי בדיוק להפך? אולי הרכב חזק יותר שהיה מנצח היה מחזיר לכם את הביטחון שאיבדתם ברצף התוצאות הרע שלכם לאחרונה והיה מחזיר אותכם למסלול?

גלץ אוהב/ת את זה.
  3. Telkiyski Member

לא חושב שדראפיץ' חשב שהוא ינצח את אשדוד בחוץ כ"כ בקלות בלי סבע, כששבוע שעבר הוא בקושי עשה מולם תיקו בבית איתו.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  4. עידן444 Member

דיא סבע הוא ההבדל בין לנצח באשדוד ללהפסיד באשדוד?
    אתה מבין שכל הדיון הזה מסתכם פחות או יותר בדיא סבע שמתלונן על עייפות וחולשה ונשמר לדקות ההכרעה(ודווקא כשנכנס המשחק הוכרע דווקא נגדנו).
    אולי היה נכון לתת לו לנוח יותר במשחקי ליגה וכאן אני מבין לליבו של אבירם ומתחבר למה שהוא כותב על חלוקת עומסים אחרת.
    אבל מצד שני מי יכול היה להניח שגם ערן לוי יחלה, וגם ריביירו יפצע.
    אייל סגל בפוסט הבוקר כתב שהוא לא מתערב מקצועית אבל העביר את המסר בדרכו לגבי החשיבות הגדולה שהוא מייחס לגביע. הצוות המקצועי אמר לו שיעלה ההרכב החזק ביותר העומד לרשותם, וכנראה שבאמת דיא לא היה כשיר ל 90 דקות ואז נשאלת שאלה- האם אתה שומר את הגוקר לסוף או פותח איתו? לא פעם ראיתי ביקורות שעדיף לשמור לסוף. זה מה שנעשה.

gilad16 אוהב/ת את זה.
  5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש הבדל בינינו בדרך שבה אנו רואים את הנושא. אתה מתייחס לנושא, כביכול, מהרגע שבו הצוות המקצועי היה צריך לבחור הרכב למשחק הזה. אני מתייחס לנושא, כביכול, מהשנייה שמכבי נתניה ידעה שבתאריך ה-24/01/2018 היא צריכה לפגוש את מ.ס. אשדוד בשלב שמינית גמר גביע המדינה.
    עבור רוב האוהדים (למען ההגינות אציין שלא עשיתי מחקר בנושא ושאלתי את כלל אוהדי מכבי נתניה, אבל כן מרושם חד-משמעי שמקבלים מגלישה בפייסבוק), גביע המדינה חשוב מאין-כמוהו, משמעותית יותר מעוד משחק ליגה על 3 נקודות.

אם לבחור משחק שדיא סבע צריך להיעדר ממנו, אז נגד מכבי פ"ת בליגה ולא במשחק שאין ממנו דרך חזרה, כשהמשחק הבא מתקיים חמישה ימים לאחר מכן.
    אם דני עמוס הוא השוער הבכיר בעיניי הצוות המקצועי, אז אני לא מצליח למצוא שום סיבה שבגינה גולן אלקסלסי מקבל את אפודת השוער, למעט שמבחינת הצוות המקצועי זה לא נורא אם נודח מהגביע.

6. עידן444 Member

הצדקתי את העניין הזה של חלוקת עומסים.
    אם דיא עייף- יכול היה לנוח נגד מכבי פ"ת. אולי החיסרון של ערן לוי גרם לכך שזה לא יקרה.
    אני באמת לא יודע.

7. גלץ Member

ההדחה הזאת הייתה רשומה עוד מההתקפי לב נגד חדרה. מישהו צריך לקנות לשחקנים של נתניה ביצים כי נראה שאלו אוזלות להם בחודשיים ומשהו האחרונים.

8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, למכבי נתניה יש 3,300 מנויים. לא רק שלא יפליא אותי אם לא כולם יגיעו, אני גם משוכנע שלא יימכרו יותר מ-700 כרטיסים. האוהדים שבורים וחשים נבגדים.
    משחק שבימים כתיקונם היה אמור למלא את האצטדיון באוהדים של מכבי נתניה, כעת האצטדיון אולי יתמלא בזכות אוהדי ביתר ירושלים.

9. עידן444 Member

אלה שבוכים הכי הרבה זה אלה שבאים ראשונים.

10. yakov_y YNWA

קייטה (אשדוד), צעירי (בני יהודה ? מושאל בסה״כ) וקוסטה (אחי נצרת ?) עוזבים, דין מימוני מגיע (צריך רק לעבור בדיקות רפואיות).

הייתה כתבה על כך שבין אייל סגל לדראפיץ׳ יש חילוקי דעות בנוגע לרכש, אייל סגל בתגובה חריפה טען מהר מאוד שזה שקר.
    לפי ספורט 1, קורהוט הוצע בהשאלה וסירבנו.
    בנוסף, מכת פציעות לא קטנה עוברת על הקבוצה, ורגוץ׳, קייטה ומוחמד פצועים, גם גיא גרוס עדיין פצוע.

נערך לאחרונה ב: ‏27/1/18
  11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בינתיים האתר הרשמי דיווח רק על כך שבן צעירי ועדי קונסטנטינוס רשאים לחפש לעצמם קבוצה. על אלחסן קייטה עוד אין התייחסות.

עם כמה שאני לא מחזיק מבן צעירי, אבל אני באמת לא מצליח להבין איך קובי מור מועדף על פניו. עדי קונסטנטינוס אמנם לא קיבל הרבה הזדמנויות, אבל באלה שקיבל לא הותיר שום חותם, אם כי במקרה שלו אני חושב שהוא עוד יכול להתפתח ולהיות שחקן ליגת העל מן השורה.

12. עידן444 Member

מה שהעיתונאים עושים לנו זו פשוט חבלה!
    אין מילה אחרת לקרוא לזה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה שלאחר המשחק מחר שון גולדברג יעבור אליכם.
    פייטר והכל אבל אין לו הרבה כדורגל.

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הזוי שלא לקחתם את קורוהט, בקלות מהמגינים הטובים בליגה וגם שכר זול מאוד.
    מוזר שקייטה עוזב, מה בדיוק קרה בינכם לבינו?

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אפשר להבין את נתניה. לשאול שחקנים מצביע על מעמדות (שידוע לכולם בכל אופן שיש). מכבי נתניה לא רוצה להיות יותר במקום שמשביחה שחקנים של קבוצות גדולות.
    תקנו אותי אם אני טועה, אין לנתניה מושאלים משמעותיים.

אם טעיתי, הודעה זו לא רלוונטית.

מצב נושא:
הנושא נעול.