מכבי נתניה 2017/18: למה שהפעם נאמין לך?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

״בוקר טוב לכל הכתבים/הסוכנים/יצרני הידיעות/האוהדים ההיסטרים/האחרים על כדור הארץ),מכבי נתניה לא מנסה "לשווק" שחקנים לשוק הבינלאומי ובטח ובטח לא לישראלי,מכיוון שהכנות היא לחם חוקנו, השבתי לשואלים רבים(ובכנות),שלא נעצור התקדמות כלכלית ומקצועית של שחקנים, במידה והמועדון יקבל הצעה שלא ניתן לסרב לה.
    כמובן שלא "נפרק" את הקבוצה ונחליף חצי סגל, בפרק זמן קצר.
    מכבי נתניה תתקדם מקצועית מעונה לעונה ועל כל עזיבה, יהיה חיזוק כפול ולטווח ארוך על פי דרישת הצוות המקצועי.

נכון לרגע זה(ומאז סגירת חלון העברות בינואר), לא התקבלה שום הצעה על שום שחקן ולא נוהל משא ומתן עם שום סוכן או מועדון. כל הידיעות שפורסמו, על אחריות המפרסם וערכם, כערך הצ'ק של אליהו אליהו או הרווח התפעולי מינואר 16.
    בואו, נהנה מהמשך העונה ונשאיר את "החמוצים", לחלון הזמנים שמיועד להם.״

זו התגובה של אייל סגל לפני שבוע בערך בהקשר לענייני הסגל בעונה הבאה.

את המשפט שעל כל עזיבה יבוא חיזוק כפול ציטטו למחרת באחד האתרים אגב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. עידן444 Member

בקיצור, סלובו על הקווים 90 דקות ויש אליפות בפער:)

abcd אוהב/ת את זה.
  3. henry1 Member

יש שני שחקנים ששווה "להתאבד" עליהם בעונה הבאה והשארתם בקבוצה תהווה הצהרת כוונות והישג תדמיתי וכמובן מקצועי.

הויבץ, ורגוץ, אולסק, גלזר, אביב וערן כמובן, כולם טובים/מצויינים, כולם תורמים, כל אחד בתפקידו, אבל יש שני שחקנים שהם ההבדל בין קבוצה טובה לקבוצה טובה מאוד שעם חיזוק קטן ונכון יכולה לרוץ עוד יותר למעלה, ואני כמובן מתכוון לדיא ועלי. דיא מביא את המספרים, את ההברקה כשהכל תקוע, יודע ללכת אחד על אחד ולתת את הגול מרבע מצב. השנה הוא פרץ סוף סוף, ולמרות האגואיסטיות המעצבנת לעיתים, הוא מהשחקנים שבכל פעם שהכדור אצלו יש ציפייה למשהו מיוחד.

עלי, לפני הפציעה, הוא נכס. אין לו מספרים מטורפים, לא בבישולים ולא בשערים, אבל הנוכחות שלו במרכז השדה לעיתים היא פנומנלית. שחקן חכם, נמרץ, מחלץ כדורים נהדר, דריבל מצוין והוא עוד ילד...

אם יהיה נס והם ישארו בקבוצה, בתוספת של חלוץ איכותי, מגן שמאלי ועוד שחקן או שניים לסגל הרחב, יהיה יותר מעניין בשנה הבאה.

4. סמואל אטו Member

אני מסכים איתך, אבל חושב שגם ערן לוי נמצא באותו מעמד כמו השניים.
    הוא בסיטואציה אחרת בגלל הגיל אז יותר קל להשאיר אותו, אבל מבחינת יכולת הוא חשוב כמו מוחמד וסבע לדעתי.

5. henry1 Member

צודק, מבחינת יכולת ותרומה אין ספק בכלל. גם באופן אישי תמיד הייתי ותמיד אהיה בעדו. אבל לגביו אני לא מודאג כי הוא יישאר. השניים האחרים בספק אז ציינתי אותם.

6. עידן444 Member

לגבי עלי מוחמד ודיא סבע, חייב להגיד את דעתי בעניינם. כמובן יכול להיות שאני טועה אבל אני לא רואה אותם משתלבים בקבוצות מה LEVEL הגבוה באירופה. אולי זו טעות חשיבה אצלי- אבל המימדים הפיזיים שלהם וחוסר היציבות במשחק(בעיקר אצל עלי) גורמים לי לחשוב שהם יותר בכיוון ה LEVEL הבינוני-נמוך(.
    הסיטואציה היא קריטית עבור דיא שלטעמי כבר לא יכול להסתפק ב"תחנת ביניים". זה או שסוכן טוב מסדר לו מעבר בהמון כסף לסין, או לקבוצת צמרת בבלגיה\הולנד\סקוטלנד(סלטיק?), מועדון קטן בספרד, בינוני בגרמניה\צרפת או שעדיף לו להישאר בארץ ואז נשאלת שאלה האם מועדונים בארץ יציעו על דיא סבע סכומים שיספקו את אייל סגל- ואני בספק אם זה יקרה(מכבי ת"א הכי ראלית)- ודיא יכול למצוא עצמו בנתניה עוד עונה ולעבור בקיץ הבא- אולי אחרי עוד עונה גדולה יותר דלתות יפתחו באירופה, קבוצות עשירות בארץ יהיו יותר משוכנעות שנכון לפתוח את הכיס רחב לגביו.
    אני מקווה שקבוצות בארץ לא ישחקו מלוכלך ואני חושב שכן קיים כבוד הדדי בין מכבי נתניה למכבי ת"א ברמת המועדונים, ובין שחר ואלונה לסגל ברמה האישית- כדי לא לבוא מהדלת האחורית, להציע לסבע 400 אלף דולר לעונה- שמצידו יבוא לסגל לעשות פרצופים, לבקש ללכת, ולגרום לסגל לבוא בנחיתות למומ. אני מקווה שמערכת היחסים והכבוד ההדדי בין סבע לבין המועדון ואייל סגל לא יביאו אותנו למקומות האלה- גם אם יהיה משחק מלוכלך מול סבע וסוכנו לפני שמדברים עם נתניה.
    בעניין עלי מוחמד, בשל גילו, אני לגמרי רואה אותו עושה תחנת ביניים. אולי קבוצה פחות גדולה בבלגיה. אולי הולנד. אולי תואם מסלול קאיודה דרך אוסטריה. צרפת נראית לי מאוד טבעית עבורו- אולי אפילו קבוצה קטנה\בינונית. בסך הכל עלי מוחמד בחור צעיר. לדעתי פחות מושך את תשומת הלב של הקבוצות העשירות בארץ(אלא אם יתן פליאוף ענק- נכון לכרגע מאז החזרה מהפציעה הוא נראה מאוד מהוסס)- אולי מכבי חיפה תטרוף את הקלפים עם הצעה שאי אפשר לסרב לה.
    יהיה מעניין בעניינם של השניים האלה. יהיה מעניין בגזרת דן גלזר. יהיה מעניין לדעתי גם לראות מה קורה עם הויבך שלדעתי בעונה הבאה יהיה הרבה יותר טוב אחרי שנת ההתאקלמות הזו(יש דיבורים על מימוש האופציה איתו לעונה הבאה).

אם כל החבורה הזו נשארת, לדעתי נתניה צריכה להבין שיש לה הזדמנות לעשות משהו גדול בעונה הבאה. לנסות לגייס את כל מי שאפשר- מבחינת ספונסרים, תורמים("האוליגרכים" שסגל מדבר עליהם), ובאופן טבעי אני מניח שגם הקהל יתגייס- ואפשר יהיה לבנות קבוצה מאוד חזקה שיכולה לכוון גבוה יותר מהעונה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/3/18
    henry1 אוהב/ת את זה.
  7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי מה שהבנתי מאוהדים שלנו שדיברו עם סבע בינואר, הוא מכוון לארצות הברית. לפי מה שהוא אמר היו כבר שתי קבוצות שדיברו איתו על מעבר בחוזה מאוד משודרג יחסית למה שהוא מרוויח בנתניה...

8. עידן444 Member

עזבו הכל-
    ערן לוי בנבחרת ישראל!
    שאפו לאלון חזן!
    מגיע לערן!

9. abcd Member

מישהו הסביר בפייסבוק שלנו בפירוט למה זה לא יקרה, אין לי כח לחפש את ההודעה אבל העיקרון הוא זה:
    ב-MLS יש רף משכורות נמוך ולכל קבוצה מותר לחרוג בשכר של שלושה שחקנים בלבד והסיכוי שסבע יקבל את המעמד הזה הוא קלוש. הוא יוכל אולי למצוא שם קבוצה אבל לא ירויח יותר ממה שאצלנו.
    אני לא זוכר מה קורה שם בליגה האחרת (בכוונה לא כתבתי השניה כי זה לא המצב) אבל אני מתאר לעצמי שהיא פחות נוצצת מכל הבחינות

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  10. Melikson24 Member

מראיונות איתו, אפשר להרגיש שדיא רוצה לעזוב את נתניה ולהתקדם הלאה.
    אם לא חו"ל, רואה אותו חוזר אלינו.

Sir Alex Ferguson ו-EO11 אוהבים את זה.
  11. עידן444 Member

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
  12. oFiRzZz Member

זה לא היה ברור למישהו שהוא רוצה להתקדם? זה כאילו הפתעה או משהו ששחקן ירצה להתקדם מקצועית?
    לא רואה אותו עובר לאף קבוצה בארץ אלא אם כן הבעלים של אותה קבוצה יהיה מוכן לשפוך המון המון
    כסף עליו, ואני לא רואה את זה קורה.

13. Melikson24 Member

באופן אישי אני כן רואה את זה קורה ולא בהכרח בהרבה כסף.

סתם שליפה מהראש, דיל של קורהוט + אלקרינוואי בהשאלה עם אופציה וסכום כסף מסוים.
    עסקה שתוציא את כל הצדדים מאושרים.

14. oFiRzZz Member

לא חושב שיקרה, אלא אם כן הסכום כסף הזה הוא המון המון כסף .. הקהל לא יאכל את זה אם זה יהיה עם סכום
    נמוך, ובכל מקרה אני לא רואה סרט שנשחק עם שלושה שחקנים זרים מתוך רביעיית הגנה אחת.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  15. abcd Member

איבדתי אותך ב״בהשאלה״

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.