מכבי נתניה 2018/19: האם את מסוגלת להתמיד?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏16/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oFiRzZz Member

ברור לי, חיכית עם העקיצה הזאת כמה זמן בשביל כאילו להכניס פה לכמה משתמשים.
    הבעיה שאין פה שום דמיון. הלוואי ולא היינו מביאים את הבררה וחוסכים את הכסף.

2. עידן444 Member

משה מנסה לחכות את עידן שמנסה לחכות את @Telkiyski.
    כולנו Telkiyski :)

ואם לדבר לעניין- שווי עסקה של 2.2 מיליון אירו(מעניין אם עדיין חושבים שזו אותה עסקה שסירבו לה בתחילת הקיץ...).
    חסכון חוזה ענק של דיא. ויתור של דיא על חלקו בכרטיס(למעשה לא בדיוק ויתר אבל זה התגלגל למכירה עתידית ולא מעניין אותנו).
    עסקה שרק אידיוט מוותר עליה.
    אבל העיתוי רע.
    השחרור של ערן לוי לפני כן הופך את המהלך הזה לצרה מקצועית לא פשוטה.

וזה הרגע בו סלובו וברדה צריכים להוכיח שהם באמת מאמנים מהטופ של הכדורגל הישראלי כמו שהבעלים שלהם חושב עליהם.

מכבי נתניה הביטי אל השמיים- אין גדולה ממך

נערך לאחרונה ב: ‏17/9/18
    Drama2 ו-Maccabi Diamond אוהבים את זה.
  3. Telkiyski Member

עוד מ"הפועל ברקת" עליתי עלייך :D

עידן444 אוהב/ת את זה.
  4. עידן444 Member

אתה בלתי נסבל אבל לפעמים מעלה לי חיוך...
    מה יותר טוב מזה? :)

oFiRzZz, EuropeGuy, Drama2 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עסקה של 2.5 מיליון יורו? באיזה עולם?
    אנחנו דרשנו 300 אלף יורו על מלמד כל הקיץ אבל אף אחד (כולל אותכם את מכבי פתח תקווה ובית"ר) לא היה מוכן לשלם את הסכום וגם לא קרוב לזה.
    ואני גם לא בטוח שמדובר ב-2 מיליון יורו מבחינת התשלום בנוסף למלמד, בשבוע האחרון נזרק לאוויר 1.4 וגם 1.6 וגם 1.8 ועכשיו 2, יש טווח מחירים אבל גם פערים בין הסכומים ככה שצריך לחכות לדווח רשמי כדי לדעת.
    בכל מקרה, קצת מאכזב פרופיל השחקנים שמקושר אליכם, ברשצקי הוא עוד הימור מתקבל על הדעת, השאלה עם אופציה לשחקן שהראה ניצוצות בעבר, כל יתר השמות לא יודע עד כמה הם שידרוג על הקיים אצלכם, לעבור ממוגרבי לסתיו פיניש וסגס תאמבי, בוא נגיד שיש פער באיכות ואני עדין בדברים שלי.
    אחרי העזיבה של ערן לוי ודיא סבע אתם צריכים שם מוכח עם סימן קריאה אחריו (מוגרבי שנותן מספרים קבועים כבר שנים הוא בדיוק כזה) גם מלמד הוא הימור לא קטן אחרי שנה עם מעט כדורגל ובלי אפילו עונה אחת עם דאבל כיבושים בהיסטוריה שלו.

6. South Boy Member

הצלחת העסקה הזאת מבחינת נתניה תקום ותיפול על התחליפים של דיא, המספרים אולי יעניקו ביטחון כלכלי אבל מקצועית זה יכול להיות הרסני אם מי שבא להחליף את דיא לא יאפיל עליו אפילו בקצת.

7. קשר שמאלי Member

2.2 מיליון יורו על שחקן ישראלי בן 26 עם עונה אחת טובה בליגת העל ו-2 הופעות בנבחרת

גלץ ו-Nigel de Jong אוהבים את זה.
  8. עידן444 Member

סבבה.
    קנינו שחקן ב 1.3 מיליון ש"ח.(גם זה הרבה יותר ממה שהוא היה שווה בנקודת הזמן ההיא אבל לך תבין את החוק הדפוק בארץ... אם לאייל סגל היה את הניסיון והקשרים של אבי לוזון גם את ה 1.3 מיליון ש"ח הוא לא היה משלם...)
    מכרנו שנה אחרי ב 8 מיליון ש"ח פלוס חלוץ שרובכם מעריכים.

איזה פראיירים יצאנו.

9. סמואל אטו Member

חחחחחחחחחחחחחחחחחח
    חיכיתי לזה.

אני מחכה למישנו שיכתוב שזו עסקה גרועה לנתניה ואז נראה איך הערך של מלמד עולה לחצי מיליון.

yakov_y ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמובן שלא חייב שחקן אחד או אפילו שניים שיתנו את המספרים שנתן סבע, אבל ברשצקי, קניקובסקי, מלמד, הם הימורים שיכולים להשתלם בגדול אבל מעל לכולם יש עדין סימן שאלה (גם מעל גוזלן וקוגבנייה יש סימן שאלה, גם מעל החלוץ החדש שלא מכירים אותו עדין), וזה יכול להיות בעיה עבור נתניה. הייתי בטוח שמוגרבי יגיע, גם אם נתניה יצטרכו לשלם קצת יותר ממה שחשבו בהתחלה, בגלל שמוגרבי כבר היה בנתניה ומכיר את המועדון ויותר מזה הוא שחקן של מספרים קבועים בליגה שאין בה הרבה שחקנים עם מספרים קבועים.
    זוכר שבשנה שעברה בליגת החלומות ערן לוי ודיא סבע היו הבחירות הראשונות שלי עוד לפני שהעונה התחילה כי הם שחקנים של מספרים. השנה זה היה בין היתר מוגרבי (שהוחלף המחזור בקאניוק כי חשבתי שאולי לא ישחק בגלל כל הסיפור סביבו), אני מסתכל על נתניה כרגע, ולא רואה מנייה בטוחה. יכול להיות שבסוף אחד מההימורים יתברר כבינגו, אבל הייתי מצפה מנתנה, בטח עם הכסף מהעיסקה, שתפעל לצמצם סיכונים כמה שאפשר ושתצרף לפחות שחקן אחד עם מספרים מוכחים לקבוצה...

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עשיתם אחלה אקזיט (גם במקרה שהמחיר בפועל יהיה הכי נמוך מאלה שפורסמו - 1.4 + מלמד), כמו שקבוצות קטנות שמשביחות שחקנים לקבוצות גדולות עושות, רק שסגל לא יבוא ויספר אחרי זה שאו שסבע ישחק באירופה או בנתניה...

12. South Boy Member

לצרף 'דג שמן' עם קבלות זה עסק יקר היום, בטח בשביל נתניה שכל הליגה יודעת שהיא קיבלה עכשיו חבילה של כסף ותדרוש נתח יפה ממנו עבור שחקן מוכח. לא בטוח שנתניה מוכנה להיכנס להרפתקאות האלה כי זה נוגד את אופן הפעולה שלהם.
    הביאו זר די מעניין דווקא, בוא נראה מה הוא שווה. האמת שגם אני ציפיתי לשחקן מוביל שישכיח במעט את סבע, אפילו איזה זר טוב סטייל ההברקות של איזי, בוא נראה מה יצא מזה.

גלץ ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  13. yakov_y YNWA

איפה אייל סגל אמר את זה ?
    זאת השאיפה שלו והוא אמר את זה אבל יש המשך למשפט השקרי הזה, נדודי שינה מצלצל מוכר ?

נניח וגם אמר את זה, מה עדיף שיישאר עם ראש מקובע ?

עסקה באמת גדולה למרות שהיא כואבת וגומרת אותנו מקצועית, הבעיה שלי היא עם הקיץ העלוב, הביאו שחקנים משלימים ולא נחוצים ועכשיו הם מקבלים במה גדולה יותר, נניח: יניב בריק ושובל גוזלן.

גלץ אוהב/ת את זה.
  14. Drama2 הסמל מעל הכל

מכבי נתניה עומדת מאחורי הפועל ב"ש עם קיץ מזעזע מקצועית.

ברשצקי הוא רכש טוב אבל צריך שיהיו לו 9 שחקני שדה סביבו שיעשו מה שהוא לא עושה. אני לא חושב שיתנו לו כבוד זהה שקיבלו ערן לוי ודיא סבע. מקווה שאני טועה
    אני לא רואה מי מבין שחקני הקישור יזין את מלמד, שצפוי לעמוד בפני עוד עונה של 7-9 גולים כמו שהיה במכבי.

פיניש זה רכש בינוני לחלוטין, את תאמבי אני לא מכיר כ"כ טוב אבל אם כבר מבין השחקנים של סכנין דווקא הייתי "מהמר" על הקשר הצעיר שמשחק גם בנבחרת הצעירה. הוא חומר גלם יותר טוב ועם תקרה יותר גבוהה.

מבחינת הזרים, רק אחד חתם. לפחות הצליחו לשמור את ורגוץ'-הוייבך-מוחמד, הם הכי חשובים. בשורות לא קיימות בגזרה הזו.

מקווה שיהיה לנתניה מה למכור העונה, זה לא נראה להיט כרגע.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  15. עידן444 Member

ממש לא כמו קבוצות שמשביחות לקבוצות גדולות.
    כמו קבוצות שמבינות שכשמציעים להן הצעה שכדאי להן לקבל- בין אם קוראים לה מכבי נתניה, בית״ר, ליברפול, ארסנל ואפילו ברצלונה- צריך לבצע את זה. בטח כשהשחקן, ועוד שחקן ישראלי שלרוב מקצוענות ומחוייבות היא לא הצד החזק שלו, עושה קולות קיץ שלם שהוא רוצה להמשיך הלאה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

MatanH8, Maccabi Diamond ו-Drama2 אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.