מכבי נתניה 2018/19: האם את מסוגלת להתמיד?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏16/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. abcd Member

4-2 (מצטער, זה חזק ממני)

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק, אוגו כבש את השני (משחק שאני מדחיק, המשחק שסימל את תקופת אלישע אצלנו ושאחריו הבנתי סופית שצריך להחליף אותו).

abcd אוהב/ת את זה.
  3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כיף להיזכר בתקופה שרוני לוי אימן כאן. המאמן הכי טוב מאז לותר מתיאוס.

4. Melikson24 Member

סגל ממשיך להיות דרמה קווין ומעלה פוסט תחזיקו אותי.
    וזה למה לבעלים אסור להיות ברשתות החברתיות, במיוחד פייסבוק. הרי ממה שאני מתרשם רוב הקהל של נתניה אחלה ולא עושה בלאגן, נגד מכבי ת"א הקהל שר גם אחרי ה-4-0, אז מה הביג דיל?

גלץ ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אייל סגל לא באמת לוקח ללב. יש לו דרך וחזון והוא ילך אחריהם באש ובמים. כל התכנים שהוא מעלה לפייסבוק נועדו להסית את כל האש אליו.

לא חושב שהייתי נוהג אותו הדבר, אבל מכבד את דרכו.

6. Raulito Madridista

לעניות דעתי אייל סגל לא קרוב לעזוב. רוצים להיזכר בבעלים אחרים של קבוצות שהם כביכול 'אוהדים'(רמז: אמיר כבירי או משהו כזה, הניסנובים). כל אחד מדי פעם מתפלק לו וצריך את ה-'תחזיקו אותי'. בעלים שבקשר עם הקהל זה נכס ואני לא זוכר אף החלטה שגויה באמת שלו.

אמנם ערן לוי במכבי נתניה הוא כבר היסטוריה ואני מניח שאוהדים פה כן הקדישו כמה דקות לקרוא את הראיון שלו ב-'ידיעות אחרונות' עם הכותרת הדרמטית 'אני מרוסק'. את המספרים הכל-כך שונים בין העונה בנתניה לבין בית"ר - מיותר להוסיף אפילו. וזה מתבקש: 'אמרנו לך'. היה יכול לפרוש כמו מלך במכבי נתניה, אבל 'הערן לוי' שוב ברח לו. כשזה קורה בתור ילד או בגיל 25-26 זה עוד מובן, בעוד אחת מהקבוצות בקריירה. אבל כשזה קורה במכבי נתניה, הבית שלך, שנתנה לך גם כן כל-כך הרבה מכל הבחינות - זה אסור שזה יקרה, יש לזה מחיר. והיעד הבא זה קבוצה פח מהליגה פה ואולי אפילו ליגה לאומית(רק בדבר אחד אני מסכים איתו - ללוזון היה אסור להפיל עליו את התיק ולהתבטא בצורה כזו, זה היה מגעיל). הערה אחרונה בנושא: הושעה מבית"ר, מעניין כמה שחקנים חטפו השעיות אחרי ראיונות לצנציפר(אני ישר נזכר בנבחרת).

אגב, איך מוטי ברשצקי? כביכול זו העמדה הכי עמוסה שלנו בסגל אבל למי שעקב אחרי הפוסטים שלי - חששתי מעזיבתו. כל השחקנים שלנו כביכול מהירים עם ראש בקיר - עאבד, זקרי, עגייב, גם גנדה לא ממש שונה - וברשצקי היה קצת יותר שקול ומחושב, יודע למסור, יכול לשחק באמצע..

גלץ אוהב/ת את זה.
  7. abcd Member

אפשר לדבר עמודים שלמים על ערן אבל "אמרנו לך" די מתאר הכל. בספר הטעויות שהוא עשה בקריירה העזיבה בקיץ תקבל פרק מרכזי.

בקשר לברשצקי, אני חושב שאין לו מספיק כישרון/מהירות/פיזיות בשביל לפצות על המימדים שלו. לא יכול להיות שחקן שבונים עליו בקבוצת מרכז טבלה+. הוא נותן הכל ואין לי מילה רעה עליו מעבר לזה שהוא פשוט לא מספיק טוב. הייתי רוצה לשים את האופי שלו בקניקובסקי שעדיין נראה מבוהל וחסר ביטחון ואולי נקבל משהו ממה שהבטיחו לנו.

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
  8. עידן444 Member

כשמביטים על התשובה של סלובו לשאלה בנושא באציריי והצהוב(אגב, השאלה היתה למה לא ביקשת ממנו שיקבל צהוב שני כדי שישחק בגביע) קל להבין שהדיון בנושא הוא בכלל לא מקצועי. זה דיון על תפיסת העולם של סלובו.
    אם הוא היה בא אחרי המשחק ואומר "אופס, לא שמנו לב" זה היה דבר אחד... אבל ברור שזה לא העניין והכי טוב ומדוייק כתב זה ששאל את השאלה ולמעשה גרם לפורום לגעוש-

השאלה שלי בנושא בצ'יראי והתשובה של סלובו הדליקו את הפורום הזה מאז אתמול.
    קודם כל תרגעו. הגזמתם לגמרי.
    סלובו הוא עדיין אחד המאמנים הטובים בליגה. מדהים איך אתם סוגדים לערן לוי למרות אלף פאשלות אבל את סלובו, שהוא האחראי העיקרי להצלחה בשנים האחרונות, שלחתם לשחיטה.
    לגבי המקרה של אתמול :
    מי שרוצה לשלוח שחקן לקבל אדום (או צהוב שני) מכוון, הוא כנראה על סמים. זה גועל נפש, היו קורעים את נתניה בתקשורת - אתם לא ה"חכמים" היחידים בעולם והיו קולטים שזה מה שקורה. ובנוסף - וואלה, מה לעשות, זה באמת לא ספורטיבי.
    זה היה פוגע בתדמית הנקיה של מכבי נתניה ושל דראפיץ' בפרט, וזה הרה-אסון יותר מכל חיסרון של שחקן בגביע.
    ועוד משהו... סיכוי טוב שעל דבר כזה לא רק שבצ'יראי היה מורחק לכמה משחקים, אלא שכל המועדון היה נענש.
    לגבי זה שלא הוציא את בצ'יראי במחצית השניה : כאן זו טענה יותר הגיונית. יש שתי אפשרויות : או שהוא טעה, חלם, שגה בשיקול הדעת - ומה לעשות, הוא בנאדם. גם יורגן קלופ טועה.
    ואפשרות שניה היא שהוא באמת "לא עושה חישובים כאלה בחיים", כמו שהוא אמר, לא מתעסק בפנקסנות אלא במשחק הנוכחי בלבד. זו גישה שגם אם אני לא מסכים אותה, אני יכול לכבד אותה. לא חושב שמאמן שכ"כ מצליח פה צריך להישלח לשחיטה בגלל זה.

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפורום (הפייסבוק) געש תוך כדי משחק. ממש לא היה צריך לחכות לאותו כתב שישאל את סלובודן דרפיץ' לגבי הנושא. התשובה של סלובודן דרפיץ' רק הגבירה את הכעס, אבל זה לא שהכעס לא היה שם מלכתחילה.

זה היה ניהול סגל גרוע ביותר, שמתחבר ליכולת ניהול המשחק הלוקה בחסר שלו.

10. עידן444 Member

לא.
    זו אמונה אמיתית שהדברים האלה שוליים ושבאציריי יכול להגיע למשחק גביע מול ב"ש ולהיות הכי חלש במגרש כמו נגד הפועל ת"א ולעומת זאת קוגבנייה, מלאדה או ברשצקי יכולים לשחק במקומו ולנצח את המשחק.
    אין כאן בקבוצה הזו מסי. אפילו לא ערן לוי ודיא סבע.
    זה הכוח שלה.
    ניצחת את ב"ש כשהחל מדקה 30 היית בלי חילופים ומי שיצאו אלה כל העוגנים כביכול- ורגוץ, אברהם ואותו באציריי בזה אחר זה. אז באמת תסלח לי ולסלובו שחושבים שאם באציריי ובלי באציריי הסיכויים במשחק נתון לנצח את ב"ש לא כאלה שונים. ומה שצריך לקרות קורה והכל לטובה. זו גישה מאוד בריאה לחיים שנותנת לסלובודן דראפיץ' יתרון על רוב המאמנים בארץ. זה מעבר לכדורגל.

ואגב, זה לא כזה הזוי לצפות משחקן התקפה שרוצה מאוד לשחק בגביע- להמנע מכרטיס צהוב...
    מילא היינו מדברים על בלם או קשר אחורי...

נערך לאחרונה ב: ‏9/1/19
  11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי נתניה הולכת לעלות למשחק שאין ממנו דרך חזרה (למרות שיכלה בקלות למנוע את זה) בלי השחקן שדרכו מובקעים כל השערים שלה בחודש האחרון, אבל לא נורא, העיקר שהקארמה טובה.

yakov_y ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עם אבירם בנושא הזה, אפשר לעשות את זה בלי שזה יראה מכוון (בתקופת בכר שני שחקנים אצלנו קיבלו צהוב חמישי מכוון כדי להפסיד משחק גביע מול קבוצה מליגה נמוכה ולא את מכבי בחוץ), עדיף להיות חכם מאשר צודק.

13. עידן444 Member

האפשרות היחידה היתה להוציא אותו קודם.

על זה גם אני התלוננתי ברגע הצהוב. למה לא הוציא אותו קודם.

אבל מכאן ועד להיכנס להיבטים מקצועיים של ניהול סגל ולהרחיק לכת כפי שהלכו עם זה... המרחק גדול.

גם יש קצת הבדל בין לקבל צהוב בכוונה לבין לקבל צהוב שני בכוונה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

14. עידן444 Member

אגב, אבירם מאלה שטוענים שבאופן סיסטמטי הגביע לא מעניין את סלובו כמו הליגה אז אני בכלל לא מבין למה הטענות שלו מקצועיות בכלל.

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד נקודה שלא הזכרתי קודם לכן: רוצה להחמיא למי שצריך על כך שמכבי נתניה עלתה למשחק מול מכבי ת"א בתלבושת שחורה-צהובה ולא בחרה בפתרון הקל של התלבושת הלבנה. תמיד ארצה שהקבוצה שלי תשחק בצבעי המועדון. לי הדברים האלה עושים את זה.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.