מכבי נתניה 2018/19: האם את מסוגלת להתמיד?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏16/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוצה להאמין שפירס מוגרבי הוא אחד השחקנים שהקבוצה תלך עליהם בקיץ הקרוב. חבל שהמועדון לא השכיל לצרף אותו כבר בקיץ האחרון. מוטי ברשצקי הוזכר כאן לפני כמה הודעות - אין לי ספק שאם האחרון הוא סימן שאלה בקרב הקהל, אז האחרון הוא סימן קריאה.

2. yakov_y YNWA

למה לחכות לקיץ אם אפשר עכשיו ?
    מוגרבי מסיים חוזה ביוני.

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אפשר להחתים אותו כבר מעכשיו, המועדון צריך לעשות את זה במיידי. הזדמנות גדולה להחתים שחקן שאם הוא חוזר טוב מהפציעה, מכבי נתניה מרוויחה שחקן ליגה מהשורה הראשונה בסכום נמוך.

4. עידן444 Member

@קשר שמאלי זה פחות קשור לשם.
    אז אגיד לך כאן שלאחרונה עלי מוחמד התחיל לשחק לעומק ולא רק לרוחב וזה מקפיץ את רמת המשחק שלו ושל הקבוצה כולה.
    לליגות הבכירות באירופה הוא לא מתאים לדעתי. גג לצרפת. יכול למצוא עצמו נהדר בשוויץ. אולי אפילו בלגיה.
    למרות שאין לדעת. גם אלמוג כהן לא אחד שחשבנו שיכול להתאים לגרמניה.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  5. kufsa Member

חולק עליך עידן. אני באמת מאמין שלעלי מוחמד יש פוטנציל להגיע לליגה בכירה באירופה, אולי לא ישירות מנתניה אבל בוודאי אחרי תחנת מעבר בבלגיה/שוויץ ודומיהם. הפוטנציאל קיים(הרבה יותר מקאיודה לדוגמא), ולדעתי אם יקבל החלטות נכונות הוא כן יכול להגיע לליגה בכירה בסופו של דבר ואולי לא לקבוצת צמרת אבל באופטימיות רבה אפשר להמר שהוא כן יגיע לקבוצת אמצע טבלה ואולי אפילו לקבוצה ששואפת לליגה אירופית מאחת הליגות הבכירות למשל.

oFiRzZz, Maccabi Diamond ו-EuropeGuy אוהבים את זה.
  6. Butragueño מנהלים

אוהדי נתניה, עזרו לי לעשות סדר בבלאגן.
    היו לכם בשני האחרונות שני שחקנים שמאוד התרשמתי מהם, שלדעתי בסוף התברר לי שזה אותו אחד.
    לדעתי אחד מהם הוא ראול גרשומוב, שהיה מגן? אני חושב שמאוד התרשמתי ממנו ואז פתאום הוא נעלם.
    זה אותו אחד שעזב ללמוד בארה"ב? כי היום גיליתי שהוא משחק בכלל באל גארביה.

שאלה בונוס, איפה נעלם אותו ירדן כהן (לא זה שברעננה) שנתן עונה נדירה אצלכם? לפני 6-7 שנים כזה?

7. yakov_y YNWA

אתה לגמרי מתבלבל.
    ראול גורשמוב בקושי שיחק אצלנו, הוא קשר אמצע וגם במעט ששיחק היה מאוד בוסר ולא קיבל בצדק לדעתי למרות שיהיו כאלה שייחלקו עליי.
    גורשמוב הוא טכני, דריבלסט כזה אבל אין לו מעבר לדעתי ושוב לא ראיתי אותו מספיק.

ירדן כהן לא נתן שום עונה אדירה, שחקן מאוד חלש, הוא משחק בכפר קאסם שנמצאת ברבע גמר גביע ומקום 1 אני חושב בליגה א׳, קיצוני שמאלי, רגל ימין טובה, טכני, מהיר אבל כמו גורשמוב אין לו הרבה מה להציע, ראובן עטר לא נתן לו לשחק בזמנו כי הוא לא פיזי ודי בצדק.

יש 2 שחקנים בארה״ב, אחד הוא גיא אבנד, קשר אחורי, עשה שם קריירה נחמדה מאוד לפי נתונים יבשים.
    בנתניה לא שיחק אבל בנוער היה מצוין.

השני זה לני אהרון, עוד לא עזב, בהשאלה בכפר סבא, אומרים שהוא כישרון מטורף, הוא יעזוב בקיץ לאוניברסיטת הרווארד, עושה בשכל, שמעתי אותו בריאיון והוא אמר את הציון שהוא קיבל במבחני הקבלה, אני זוכר ציון מטורף, הבנאדם גאון.

Butragueño אוהב/ת את זה.
  8. oFiRzZz Member

יש גם את עמית שומוביץ שבזמנו עזב לארצות הברית .. אולי התכוון אליו.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Butragueño אוהב/ת את זה.
  9. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לני אהרון אחת הסיבות המרכזיות שעלינו ליגה עונה שעברה. עם איך שהבלמים הישראלים נראים, יש לו מקום בסגל של כל קבוצות ליגת העל.

10. עידן444 Member

ירדן כהן סומן כ״איתי שכטר הבא״ והאמת שהוא היה ממש טוב בתקופה מסויימת בעונה של בנין. ואז נפצע... ואני לא יודע אם זה היה ארוך או שהוא כל פעם היה חוזר ושוב נפצע... ובגדול הוא רוב הזמן היה פצוע... ומשם רק התדרדר...

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אהבתי מאוד את עמית שומוביץ'. הצליח להיות לא רע בעונה חלשה מאוד של שאר הקבוצה. בעיקר זוכר לו לטובה את משחק הפתיחה של האצטדיון החדש, שבו הוא רק חיפש להראות את עצמו, בזמן שהרבה אחרים התחבאו.

הלוואי שהיה היום חלק מהקבוצה.

נערך לאחרונה ב: ‏26/1/19
    kufsa אוהב/ת את זה.
  12. עידן444 Member

בישל את השער הראשון באצטדיון היהלום.

kufsa אוהב/ת את זה.
  13. Butragueño מנהלים

כן!! על שומוביץ' דברתי. שממש תפס את עיניי, ואז שמעתי על איזשהו מעבר לארה"ב כדי לשלב לימודים.
    אז מה קורה איתו היום למעשה?

14. עידן444 Member

ינואר שעבר חזר לארץ והעביר מסרים ברורים שהוא רוצה לשוב אלינו. לא חיפשנו מגן ימני אז זה לא קרה.
    הוא הלך להיבחן בהפועל חיפה ומאז אני לא יודע מה קרה איתו.

15. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז נתניה לוחצת על עזרא לחתום, ואני מאמין שהעסקה תצא לפועל שכן היא טובה לשני הצדדים.
    רק מעניין אותי לדעת מי ישלם על כך מבחינת דקות. אני מקווה שזה לא יהיה קניקובסקי.

מצב נושא:
הנושא נעול.