מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. Roma מנהלים

הגיע(חזר מפציעה), קווינסי מילר.

אין יותר מדי אופציות בשוק, אולי יגיע סנטר במקום ציברס בהמשך אבל אין יותר אפשריות והבעיה היא יותר שקשה ל"היפטר" מחלק מהסגל הקיים.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

האמת שלא ממש ראיתי את שלושת המשחקים האחרונים של ריאל כדי לדעת איך הוא היה בהם, אבל הוא תמיד זכור אצלי כי מכונה משומנת.
    כשהוא בזון הוא יכול לשחוט קבוצות.

3. yakov_y YNWA

רנדלוף, קארול ופרננדס עלו היום הספסל.
    לא מדבר על שחקני סגל טוב, על כוכבים כמוהם שעולים מהספסל, מטורף, קו קדמי בכלל משוגע, אין מילים לתאר.

4. Roma מנהלים

הוא כבר שחט קבוצות גם העונה וימשיך לשחוט. רק שיגיע לירושלים לסיום קריירה ואהיה מאושר.

5. yakov_y YNWA

תפר את מכבי תל אביב בסיבוב הקודם, קלע יותר נקודות מאשר ששיחק דקות.
    הקלע הכי טוב באירופה בלי מתחרים.

6. Roma מנהלים

יש פה אחד בצהוב שהוא לא רע, גאודלוק שמו, לא בטוח שנופל מקארול. כמובן שזה סוג שונה של קלעים, קארול ללא ספק הכי טוב בקאץ' אנד שוט.

הוא קלעי מטורף אבל שומר בינוני, אינו ריבאונדר ושחקן בעל מסירה ממוצעת פלוס ולא מהטובים באירופה בתחום הזה ולכן הוא לא כוכב מהדרג הראשון כמו שאתה מתאר אותו. כך לפחות דעתי. קארול זה שחקן קלאסי להרכב שני.

לדעתי ננדו דה קולו החבילה השלמה, הבחור עם 50% ל-3, קארול "רק" עם 37.3% אבל הוא כמובן זורק יותר.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגענו לימים שאני מרוצה מהפסד מכובד ביורוליג...שמע עידן, בגאצקיס לא מאמן גדול, אבל אין לו רכז ברמה הנחוצה. למרות שאוחיון נתן כמה דקות טובות הבחור בעיה מבחינה התקפית. זה שהמאמן מאוהב בווימס שלא מתפקד זה כבר משהו אחר, אבל ברצינות, חשבת שאתמול נהיה במשחק עד הדקה האחרונה? אני לא.

העונה האירופאית גם ככה גמורה כי אנחנו לא ננצח ברצף קבוצות מהרמה הראשונה. מה שנשאר זה להיות מעודד מהקטע שלא התפרקנו אתמול. ואני יודע שריאל לא היתה בשיאה, אבל גם ככה אין לנו רקורד משובח אצלם בבית.

אני לא אומר שיהיה טוב, אבל אם מכבי מסוגלת למנוע מקיצוניות נוראית שכזאת במשחק אז אולי נראה באירופה עוד מספר ניצחונות יפים. בארץ זה יהיה כנראה עניין של מוטיבציה, דבר שרואים גם בירושלים.

נראה מה יהיה בשבועות הקרובים.

8. zivmay Member

קשה לי להבין למה הוא לא משתמש באוחיון ומקל כרכזים בדקות קריטיות. הקבוצה הזו זועקת לסדר בזמנים מסויימים. אם מקל היה משחק אתמול 15 דק, מכבי הייתה לוקחת את המשחק וגאודלוק היה מסיים עם 30 נק.

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זה מביך כמה שהזרים לא סופרים את הישראלים פרט לדווין.

10. yakov_y YNWA

לא קשור לישראלים, אני שואל את עצמי איך לא שמתי לב לזה שיש פה אגואיסטיים בקבוצה ?!
    גאודולוק וראד לא יודעים שמותר למסור וחושבים רק על עצמם, גם סוני ווימס אוהב מאוד את הכדור.
    אייברסון לא מקבל אף פעם כדורים, כנ״ל צ׳ירבס, לא מפעילים אותם והם לא ישראלים.

פוינט גארד הגנתי שחושב על מסירה לפני קליעה וסנטר הגנתי על חשבון אוחיון וצ׳ירבס היו משנים עונה לקבוצה הזאת.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכנסתי לשידור רק לפני כמה דקות. ראיתי בעיקר בהתקפה את גאודלוק. נראה מה יהיה ברבע האחרון. לפי מה שראיתי הסרבים לא נכנעים בקלות. מה שכן, לקבל 48 דקות בשלוש רבעים, מתי זה קרה לאחרונה העונה?

נ.ב - אפשר לקבל 4 נק' על זריקה...? גאודלוק אחושרמוטה!

נערך לאחרונה ב: ‏19/1/17
  12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסיבה שהמשחק עדיין שקול: מכבי איבדה 15 כדורים, הסרבים רק 6.
    והנה מכבי הולכת שוב לירות בעצמה. הגנה נוראית ובהתקפה הסרבים מגינים כמו שצריך.

13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

קבוצה כושלת

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

קבוצה כושלת, הנהלה כושלת.
    זה מה שקורה כשאתה צריך לנצח עם זריקות מהחצי. כבר ראו את זה דקות רבות לפני הסוף. מכבי הובילה בעיקר בגלל ההברקות של גאודלוק. כשהזריקות לא נכנסו הפסדנו. הכוכב האדום ידע מי ינצח למכבי את המשחק והם ברגעים המכריעים סגרו את הסל. מכבי? הגנה חובבנית. פשוט מצחיק לראות איך הסרבים חגגו עלינו. פיק אנד רול פשוט פירק פעם אחרי פעם את הלוזרים בצהוב.

בסופו של דבר הסרבים ניצחו בצדק, בטח בדקות שאני הסתכלתי. טיפ לשמעון ודיוויד. תנקו קודם כל את הזבל שלכם בהנהלה, ותחתימו בקיץ סנטר ועושה משחק רציני. תוסיף להם את גאודלוק ומכבי לא מפסיד כאלה משחקים.

15. DRORIKO Member

מגיע למכבי, גם כי יש לה הנהלה עם הרס עצמי וגם כי ברגע שהחליטה לשדר את המשחקים בספורט 5 לייב היא ניתקה את עצמה סופית מהציבור הישראלי, וזאת קבוצה שפעם התיימרה להיות הקבוצה של המדינה. פאק מכבי, אני עם עיר הקודש.