מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

שי צודק. זה לא כושר ולא כלום. הביטחון העצמי של הקבוצה הזו כל כך שווה לתחת והלחץ גם ככה עצום לאור כל השינויים שעברה שזהות היריבה בכלל לא משנה. שימו לב שזה סימפטום שחוזר על עצמו גם בליגה. איזה כושר גופני צריך בשביל לזיין את אשדוד 25 הפרש?

Sent from my D2303 using Tapatalk

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  2. Telkiyski Member

הסגל של מכבי פשוט בינוני. לא יודע מי אחראי לגניבת דעת של הקיץ אבל למעט גאודלוק אני לא יודע אם יש בסגל הזה שחקן אחד שאפילו פנאתינייקוס (קבוצה של מקומות 5-7 כזה) לוקחת.

3. DRORIKO Member

מה הפלא כשהמאמן כושר זה מישהו בלי שום רקורד שהגיע כי הוא הבן של (ואני לא אכנס לשמועות לגבי הסיבה למינוי)

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מי שאחראי אלו כל הדירקטוריון. חייב לציין שבתחילת הקיץ זה היה נראה מבטיח והיו דברים שהשתבשו בדרך אבל בסיום הבניה שוב היה אפשר לזהות חוסר התאמה וחוסר איזון בסגל ומבחינתי הדבר בכי גרוע זה ששוב המאמן לא היה חלק מהבנייה. אני אפילו הייתי אומר שהסגל לא בינוני אלא פשוט חלש. בינוני לליגה הישראלית אבל מאוד חלש לאירופה, גם ליורוקאפ. וכן, חוץ מגאודלוק גם אני הייתי י זורק את כולם אם זה היה מתאפשר.

Sent from my D2303 using Tapatalk

5. Telkiyski Member

אמרת הרגע - הבן של.
    אההה הבנתי תוך כדי. שרון תשתוק ורגב ידריך בטח.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  6. Roma מנהלים

לפני העונה, רוב קבוצות הדרג השני ביורוליג, בקיצור לא ריאל\צסק"א\פנר\אולמפיאקוס, היו לוקחות את זיברס, מילר , ווימס וגאודלוק. זה שהקבוצה לא התחברה ויש ליקויים ברורים כמו רכז שחסר ומכן הכל התפרק כמו דומינו לא חייב להשליך על השחקנים עצמם.

סה"כ יש חומר שחקנים טוב, אך לא מחובר ומתואם עם חוסר בולט ברכז. אני מאמין שרכז דומיננטי היה יכול לשפר את העונה הזאת פלאים.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  7. סיונרה Member

קשה לי להאמין שאי אפשר היה לצפות את האופי המחורבן של ווימס, ראד וצירבאס לפני שהביאו אותם. זה פשוט לא משהו שחושבים עליו. מי שעושה את ההחלטות האלו במכבי כנראה מחבר את ממוצעי הנקודות של כולם וחושב שזה מה שמכבי אמורה לקלוע.

8. DRORIKO Member

פיני גרשון אמר באחת התכניות של חמישיות שכשהוא בונה קבוצה הוא קודם כל מביא רכז וסנטר ועליהם הוא מלביש את כל השאר.

de Middenweg ו-idans10 אוהבים את זה.
  9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

תגידו, זה אמיתי?

"בנושא אחר, כרגע יש רוב בהנהלה שגורס כי ניקולה וויצ'יץ' צריך לבנות את הקבוצה לעונה הבאה מא' ועד ת', ללא התערבות הבעלים. המנהל המקצועי כבר החל לתכנן את העונה הבאה, כאשר בקרוב הוא יקבל תקציב מדויק, שבו הוא יצטרך לעמוד והוא יעשה בו מה שירצה. יחתוך, יחתים ויאריך חוזה למי שהוא רואה לנכון. כמובן שיש מי שסקפטי לגביי המהלך, ותוהה האם באמת הבעלים יזוזו הצידה ויתנו לוויצ'יץ' לבנות לבד את הקבוצה, אבל יש מי שטוען שרוב הבעלים אם לא כולם הבינו שזה הצעד המתבקש".

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  10. DRORIKO Member

בוא נדבר דוגרי, אם ויצ׳יץ׳ לא היה כוכב במכבי היו ממנים אותו למנהל מקצועי? זה הרי ברור שלא, במועדונים תקינים כוכבי עבר לכל היותר ממונים לתפקיד יצוגי(כמו נדבד ביובה) לא לתפקיד מקצועי מבלי שבודקים את הרזומה שלהם. אנחנו הרי זוכרים את מקרה נמני במכבי.

11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הרבה דווקא מקשרים אותו לכך שבגלל פנאן הוא הפסיד מלא כספים ולכן מכבי סוג של "מפצים אותו". אני פחות מאמין לשמועות הללו, אבל עם האנשים שמושכים שם בחוטים, אני כבר לא יודע במה להאמין.

12. DRORIKO Member

לא חושב, כמו שסידרו ג׳ובים לגור ודריק מסדרים גם לו

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע, אני נוטה לחשוב שזה לא יקרה. קשה לשנות דפוסי התנהגות בטח אצל אנשים בגיל מבוגר. כרגע אני לא מאמין שזאת תהיה המציאות, אבל שיהיה.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אם זה לא יקרה אז אנחנו נשארים במצב הנוכחי שהוא לא יותר טוב. כך או כך הקבוצה הזו בדרך לאבדון. היו לנו את כל האפשרויות להמשיך ולשלוט בליגה עוד הרבה שנים ולקבע מצבנו בצמרת של אירופה. קל הרבה יותר להרוס בשניה עבודה של 50 שנה מאשר לשמור עליה.

15. DRORIKO Member