מכבי תל אביב 2016/17 - אחרי עונה כושלת, ג'ורדי יורד לקווים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏15/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Drama2 הסמל מעל הכל

בנוגע לנג'וקו בוודאות הם לא היו צריכים אישור ממכבי ת"א.
    גם שחקנים כמו קוגבנייה, רומאריק אטו בזמנו ועלי מוחמד - לא בדיוק חומר השחקנים למכבי ת"א, אני בנתיים לא ראיתי את מכבי ת"א מביאה זרים 'תותחים' ושולחת אותם ללאומית.

קבוצות בלאומית חיות מהיד לפה, מה שכן, אני חושב שמחלקת הנוער של בית"ר רמלה כבר הלכה לכיוון חובבני כי אני מטיל ספק רב שמישהו מהנוער שלהם יעלה כל עוד מכבי ת"א שם.
    אבל אם לעיריית רמלה לא אכפת, למה שלמכבי ת"א יהיה אכפת ? הם לא אנשי האתיקה של העולם. "כשר אבל מסריח" זו הדרך להצלחה.

ועם מה שקורה ברמה"ש בזמן האחרון, עדיף להם להיות תחת כנפה של מכבי ת"א. מה שכן, 2 קבוצות באותה ליגה ? לא נשמע לי הגיוני ממש.

2. alexshw Member

הסוכן של קיארטנסון לא מכיר שום פניה של זניט בקשר לשחקן.

3. amn Member

אני לא יודע מאיפה הבאת את זה, ואני גם לא מתיימר לסתור את מה שאתה אומר, אבל ביותר מהעברה אחת בעולם הכדורגל הייתי בקשר עם סוכנים/גורמים במועדונים שנשבעו שלא קורה כלום ובאותו יום יצאה הודעה על החתמה. שלא לדבר על ימים/שבועות לאחר מכן.

גם זה שאדם קידן אמר לפני כמה ימים שלמרות שהוא חושב שעומר אצילי (שמיוצג אצלם בסוכנות) צריך לחזור לארץ בקיץ, אצילי עצמו לא מוכן לשמוע על זה כרגע. יכול להיות שזה נכון, ויכול להיות שזה כלי מו"מ, כדי להעלות את ההצעה.
    במקרה קיארטנסון (ושוב, אין לי מידע לכאן או לכאן) - יכול להיות שהסוכן לא רוצה להסיח את תשומת הלב של השחקן, רוצה לשמור את המגעים על אש קטנה, וכו'.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אם מכבי תל אביב תצליח למכור את קיארטנסון זו תהיה הצלחה עסקית אדירה, וביסוס מעמדה של מכבי תל אביב כמועדון שמצליח להתפתח ולאט לאט לייצר החוצה שחקנים עם רווח כלכלי, שלקבוצות בדרג ב-ג-ד זה דבר חשוב מאוד כדי לשמור על עצמם כמצליחים.

5. DRORIKO Member

כדי לבסס לעצמה מעמד כזה היא צריכה למכור גם את קיארטנסון וגם את ראיקוביץ׳, כי עד עכשיו אין לה שום רקורד בתחום(ולא אלירן עטר לא נחשב)

6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

מאיוקה? קונאטה? ערן פאקינג זהבי שנמכר ברווח של 1400%?

7. DRORIKO Member

אוי חיכיתי שמישהו יזכיר את זהבי. המכירה שלו אמנם הכניסה הרבה כסף למועדון אבל לא תרמה בכלום למעמד שלו באירופה, ועל זה הרי דובר פה

8. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

ומה הרציונל מאחורי הטענה הזו?

9. DRORIKO Member

בסך הכל הגבתי ללירן שדיבר על ביסוס מעמד באירופה

10. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

ערן זהבי, כולל המכירה שלו, תרמו גם לביסוס המעמד באירופה.

11. DRORIKO Member

לגבי השניים הראשונים, אני בקושי זוכר אותם אז נכנסתי לויקיפדיה, אחד עבר ליאנג בויז השולית, השני לקרסנודאר וגם זה כי הרשים באולימפיאדה.

12. DRORIKO Member

די נו ליאור, נראה לך שלמישהו באירופה אכפת ממעבר של שחקן מליגה חלשה לליגה עוד יותר חלשה?

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

דיברתי על רווח כלכלי, כך שערן זהבי בהחלט נכנס למשוואה כאשר העלתי את הנקודה.

מכבי תל אביב אולי דרג ד' באירופה אם לא פחות מזה, זה לא רלוונטי וזה לא שמכירים אותה עכשיו בכל חור, זה פחות מעניין.
    שימו לב מה שרשמתי "ביסוס מעמדה כמועדון שמצליח להתפתח ולאט לאט לייצר החוצה שחקנים עם רווח כלכלי".

לא דיברתי עכשיו על השם של מכבי תל אביב ועל מעמדה כמועדון כלשהו באירופה, כי מועדונים מישראל הם שום דבר באירופה, גם מכבי תל אביב. דיברתי על תחילת הדרך של מועדון שבסוף כן יש לו פוטנציאל להיות מוזכר באירופה, ביסוס מעמד של מועדון שמצלייח לייצר הכנסות אדירות בקנה מידה ישראלי, אלו דברים שמכבי תל אביב מצליחה לעשות נהדר, ואם גם קיארטנסון יכנס לרשימה, כל הכבוד. זה לא מעניין לאיפה השחקנים הנמכרים הולכים ומה יוצא מהם, אני מדבר נטו על הפן הכלכלי שלמעשה ממנף את המועדון והופך אותם חד וחלק למועדון הבכיר בישראל ללא אפשרות לתחרות, חלק בגלל הכסף הגדול של הקנדי, וחלק בזכות הכנסות שהמועדון הזה לומד לייצר לעצמו.

14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

בשורה התחתונה מדובר בשניים שהגיעו בסכומים לא גבוהים ונמכרו ברווח יפה.
    מאיוקה כיכב ביאנג בויז והגיע משם לפרמיירליג (סוטון, יובש על הספסל), קונאטה היום אחד השחקנים הבולטים בליגה השוויצרית וגורר עניין מלא מעט מועדונים בליגות בכירות (בעיקר בונדסליגה למיטב ידיעתי) והוא רק בן 24.

למכבי יש מוניטין חיובי שמשתפר עם הזמן באירופה בזכות עסקאות שכאלה, וזה בולט גם בעניין הדי מוגזם שגורר טב"ח לצורך העניין.

15. DRORIKO Member

קשה לי להאמין ששחקנים שמככבים בליגה השוויצרית,ואפילו לא בבאזל, משפרים יותר מדי את המעמד שלכם, הרי לאותה רשימה אפשר להכניס גם את דאבור, אז מה?

אם יש משהו שמשפר את המעמד שלכם באירופה זה דווקא ההצלחה במסגרות האירופיות, לעשות 3 פעמים ב-4 שנים שלב בתים, מתוכם פעם אחת צ׳מפיונס ופעם אחת 32 בהחלט משדרג אתכם ממעמד של ״דייגים״ למעמד של קבוצה אירופית לגיטימית. אבל עדיין לא יצרתם לעצמכם שם של מקפצה, נניח כמו דינמו זאגרב

מצב נושא:
הנושא נעול.