מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. Telkiyski Member

הייתה פה ריצת 43-8 של פאו.
    יש מצב שמדובר בשיא שלילי.

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אולי, יכול להיות. או שפשוט אפשר לקרוא לזה "עוד יום בעונה של מכבי 16\17".

אגב, כמובן, השחקן היחיד הנורמלי שהביאו והיה טוב (סימפסון) שוחרר. שלא תחשבו לרגע שהמטומטמים האלה ישאירו שחקן טוב חלילה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מזל שהלינק היחיד הטוב שהיה לי נתקע. אמרתי משחק אחרון וזה, לא ראינו הרבה זמן את הקבוצה, יאללה נעשה קלוז'ר. נתקע הלינק ב-26-20 למכבי ואז לא פתחתי עוד. אחרי שעתיים אמרתי נבדוק מה קרה....פשוט בדיחה.

שישבו בקיץ (על הזין שלי הליגה בארץ, הלוואי ויעופו ברבע גמר) ויחשבו טוב טוב איך נראו השלוש השנים האחרונות. ביורוליג הישרן, הם יכלו לרמות את האוהדים עם קבוצות הלוליוליג ועדיין להיות במרחק נגיעה מהצלבה. ביורוליג החדש, זיינו אותנו חזק חזק ולמעשה גמרו לנו את הסיפור עוד לפני השנה האזרחית החדשה.

מעניין בכמה אחוזים הולך לעלות המנוי לשנה הבאה אחרי תצוגת השיא שראינו מהקבוצה השנה. חבל שאנחו עם של חלשי אופי, אחרת יד אליהו היה רבע מלא בשנה הבאה.

4. Telkiyski Member

אני מניח שבזמן הקרוב הם יורו לגלדסטון להתחיל להריץ את הספין שכספי חותם במכבי בעונה הבאה.
    ישראלי, על תקן כוכב גדול ומנהיג מהאנביאיי. זה יעזור למנויים.

נשמע קלאסי.
    אני אופתע אם זה לא יקרה.

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

כן גם שאראס אני מאמין יהיה השם שינסו למכור. שאראס וכספי - עכשיו נראה מי יחדש.
    יש לי תחושת בטן שהפעם זה לא יעבור בשתיקה. לא משנה את מי יזרקו על האוהדים עכשיו (גם לברון ג'יימס) לא תהיה נהירה לחידוש המנוי. לטעמי השנה הייתה קו שבר. הצליחו לעבוד על האוהדים עם שמות כמו ווימס וגאודלוק, אבל יש גבול.

אני מהמר על פאניקה והגעה לספטמבר שמשהו כמו 6000 מנויים בלבד חידשו. אגב, זה ממש לא רע למכבי. דריקס בזמנו אמר שאחת מהבעיות של מכבי בקהל היא שאנשים תמיד חידשו את המנויים - ולא מעט אוהדים שורפים שנתנו את הגרון בגיל 20 הפכו קצת מדושנים בגיל 35 עם הילדים הקטנים. וזה לגיטמי והבעיה של מכבי זה שהאוהדים האלה משלמים ממיטב כספם - מהצד השני אין דם חדש בהיכל.

הייתי בכמה משחקים של מכבי העונה. בכל משחק יורוליג יש טקס לאוהד כזה או אחר. אנשים לא מבינים כמה אנשים שהולכים אחרי הקבוצה 30-35 שנה יש בהיכל. כמה קהל מגיל 50+ יושבים שם כל חמישי. זה מצד אחד טקסים מאוד מרגשים וטובים וכיף לראות את האנשים האלה מקבלים הכרה (בדרך כלל מפנים אלים זרקור ג'ימצי נותן להם איזה שעון והקהל מוחא כפיים) - מצד שני אין צעירים בהיכל, אין דם חדש, הכל נמצא למעלה ב7 ו11 וזה ממש מעט.

אולי שנה כזו, שמכבי תמשיך עם המחירים שלה ופתאום 3000-4000 איש לא יחדשו את המנוי, ויפנו את המנוי שלהם לחדשים גם אם לא בשנה הבאה וגם אם בשנה הבאה נפתח את היורוליג עם 7000-8000 בהיכל ולא עשר - לא קרה כלום. בטווח הארוך זה לא רע בכלל.

6. DRORIKO Member

פיני עכשיו ביציע מספר שארז אדלשטיין רצה את האוול בתחילת העונה. עד כאן הכל בסדר,אפשר להתווכח אם הוא כן התאים למכבי או לא. אבל קבלו את השוס הגדול. לפי פיני, הסיבה שזה נפל היא שבגלל ששמעון רצה אותו שאר החברים התנגדו. תגידו לי זה מכבי תל אביב או שזה מפלגת העבודה?

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני שאני הולך לישון. הרשו לי עוד טיפה להנות מניצחונה של אייאקס הערב, אבל לי יש הרגשה שמכבי פישלה פה ובגדול. האוול ישחק בירושלים על תקן ישראלי. לא רק זה, אפשר לחשוב שיש במכבי שפע של שחקני פנים. לא יודע, אבל לי לחלוטין נמאס מההנהלה. הגיע הזמן לניקוי אורוות רציני.

8. yakov_y YNWA

ניקולה או ליובין, מי יאמן אותכם במשחק הבא ? אבי אבן גם אופצייה בעצם.

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מקווה מאוד שמכבי תקבל 0-3 או 1-3 ברבע הגמר, עם יתרון ביתיות.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלוהים ישמור. כל הסבון סביב בגאצקיס רק מראה עד כמה הנהלת מכבי איבדה את העשתונות. הם באמת חושבים שלפטר את הלטבי יעשה טוב לשחקנים הליצנים האלה? ברצינות, הם עדיין לא מבינים שמדובר באוסף גרוע של שחקנים? אין לנו זר ברמה הרצויה אז מה הם רוצים? זה לא שיש לנו קבוצה ברמה של צסק"א והמאמן לא מצליח להזיז להם את התחת. ברצינות, שמעון, דיוויד והחברים פשוט לא מצליחים להבין שהעונה הזאת אבודה. שאולי כדאי לשים את האגו בצד ולתקן את הדברים בקיץ. הבעיה היא לא כסף, בטח לא בליגה שלנו, אלא של ניהול. הבעיות מתחילות ומסתיימות בתפקוד ההנהלה, במצב שאני מגדיר קטסטרופה. אין שום סדר במועדון ולכן הניהול כל כך לוקה בחסר. אנחנו חיים בשנת 2017, לא 1980 או תשעים.

11. yakov_y YNWA

אני לא מחזיק מהלטבי אבל רבאק איך אפשר להאשים מאמן שיש לו רק שחקן אחד בעמדה מספר 1 ו-2 ?
    איך אפשר להאשים מאמן שרצה לפי השמועות להשאיר את סימפסון והחליטו לוותר עליו ?
    4 מאמנים עברו שם העונה, אף אחד לא שם לב שלא מוסרים לאייברסון אף פעם ? חשבתי שזה בגלל גאודולוק ו-ווימס אבל טעיתי, גועל נפש של חבורת שחקנים.

איזה בלוף הגל מקל הזה.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מהפעמים הממש בודדות שמאוד מאוד כיף לי להגיד "אמרתי לכם" על היצור מקל. מי שמכיר אותי בפורום הזה יודע שתמיד טענתי שהוא פח ותמיד קיוויתי שלא יגיע אלינו. אז נכון שהוא לא האשם הבלעדי אבל הוא ממש לא שחקן למועדון שפעם התיימר להיות אחד הגדולים באירופה. NBA עלק...

13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אחרי שהגיע יום שמעולם לא חשבתי שיגיע, שבו הקבוצה מעניינת לי את קצה הביצה הימנית בהתנהלותה הנוכחית, החליטו האוהדים שכנראה באמת הגיעו מים עד נפש. נראה כמה הם יהיו רציניים, הימור שלי שהם לא יהיו. רק חרם בלי אף מנוי, רק זה מה שיעבוד, אבל לצערי אנחנו עם של חלשי אופי.

מכבי תל אביב: האוהדים נגד ההנהלה - וואלה! ספורט

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט דרוש ניקיון יסודי וטוב בהנהלה. הדג מסריח מהראש, לא? אם שמעון ודייויד לא מבינים את זה אנחנו נמשיך גם בעונה הבאה לשקוע. מבחינתי זה כל הסיפור.

15. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

ראיתי את הרבע האחרון אתמול, בושה כזו לא ראיתי במשחק כדורסל.