מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. yakov_y YNWA

במחשבה שנייה, במידה ומילר ואלכסנדר יישארו לא יהיו לי טענות, השכר לגיטימי למרות שלדעתי אפשר להביא טובים יותר אבל אלכסנדר ישראלי ומילר עם פוטנציאל גדול מאוד.

אלכסנדר מרוויח 300k, מילר בסביבות ה-650k.

עריכה:
    תיקון, מילר ייקבל בעונה הבאה 650 אלף, בעונה הנוכחית ייקבל מיליון דולר ואם מכבי ת״א לא מוכנה לשלם, תצטרך לפצות ב-300 אלף דולר.
    קבלו ביטול על מילר ושאלה, האם חוק המתאזרחים נכנס ללתוקף העונה ?

נערך לאחרונה ב: ‏23/6/17
  2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לפי הבנתי כן. אבל טיוס הוא לא מתאזרח אלה ישראלי חדש.

השבוע נחשפתי לבלוף האמיתי עם הוואל. זה אחד מהמהלכים הספורטיבים הגדולים שהיו בספורט. לוקח כל מה שמכבי עשו בהליכה.

ב29 יש ישיבה במנהלת שאמורים לצאת שם הרבה החלטות - כולל כמות זרים, חוק הצעירים ועוד. לחוק הרוסי יש תוקף לעוד עונה.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

3. yakov_y YNWA

1. לא הבנתי את נושא טיוס.
    2. מה הסיפור עם הוואל ? זה שהוא התגרש ?
    3. הרבה חוקים נגמר להם התוקף, מקווה מאוד שלא ייתקפלו שם.
    חוק הצעירים רק הזיק לצעירים וכולם כבר מסכימים על זה, בדיחה.

4. DRORIKO Member

הגודס הזה לא פריאר. בשביל שנה אחת בתור עוזר הוא יכניס לחשבון הבנק 170 אלף דולר

5. Telkiyski Member

נראה לי שזה שכר מינימום שם.

6. DRORIKO Member

ועדיין 170 אלף דולר לעוזר זה המון כסף. אני מקווה שהחיבור בין ספאחיה וגודס באמת יצדיק את זה. בפעם האחרונה שהם עבדו ביחד זה נגמר באליפות ורבע גמר ביורוליג. משום מה העונה הזאת נתפסה בציבור ככשלון,אבל זה בעיקר כי היא הגיעה אחרי תקופת פיני. היום אין אוהד מכבי שלא היה חותם עליה.

7. yakov_y YNWA

בנוסף, משחק אליפות בלתי נשכח, מרחק משחק אחד מפיינל פור יורוליג ואיבוד גביע ראשון אחרי שנים רבות אם אני זוכר נכון.
    אני חושב שזאת גם הייתה העונה הראשונה של גביע הליגה שמכבי תל אביב וויתרה על השתתפות.

אני חייב לציין שאני מאוד אוהב את החזרת האקסים של מכבי תל אביב (ספאחיה, גודס, בורשטיין, טיוס ורייס בדרך בחוזה מצוין).

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

החזרה של רייס זה למשוך מנויים, אני לא הייתי מחזיר אותו, למרות שמיליון דולר עבורו זה סביר אחרי השכר הלא פרופורציונלי בבארסה. אנשים גם שוכחים שהוא היה פח אשפה אצלנו עונה שלמה והתעורר רק החל מהסדרה מול מילאנו. אני פחות חסיד שלו, הבעיה שבמכבי הרגילו אותנו לכל כך הרבה חרא בשלוש השנים האחרונות שרייס נתפס כאן כאיזה לברון. גם את החזרה של טיוס אני לא אוהב, בטח לא בשכר המופרז שהוא יקבל. עוד שחקן שיכול להיות אחלה מחליף ב-5 (לא טוב ב-4 לדעתי) אבל שוב, עוד אחד שמשחק משחקים כשדברים לא הולכים בכיוון שלו. לא מתאים לי אחד כזה בקבוצה. ספאחיה וגודס סימנו אז את תחילת מאמני הבובות במכבי להוציא את עונת שרף וגרשון ואני לא חושב שהם האנשים להוציא את המועדון מהבוץ, אבל שוב, במכבי הרגילו אותנו לעופות מוזרים כמו בגאצקיס, רמי הדר ואבי אבן, אז לפתע ספאחיה וגודס (חסרי העמוד שדרה יש לציין) לפתע נראים כמו אובראדוביץ'. מסקנה: הכל ימשיך לביות חרא ככל הנראה וזה בעיקר בגלל שבהנהלה יושבים אנשים חסרי מודעות עצמית, אם הם מאשימים את בלאט בהאטת קצב המנויים. "הוא פירק אותנו, היה צריך לבוא והבריז ברגע האחרון..." נו באמת.

9. yakov_y YNWA

לתת לרייס חוזה של מיליון דולר זה לא מופרז, אפשר למצוא זול יותר באותו יכולת אבל זה לא שכר מופרז, כנ״ל טיוס באיזור ה-800, אלכסנדר בסדר גמור עם ה-300 אלף דולר, ראד 350, סילי בין 275-400, מילר קיבל העונה 250, עונה נוכחית יקבל מיליון דולר ובעונה הבאה 650 אלף, אייברסון באיזור ה-600 אלף, המחירים של הזריםמלא מופרזים.

אני הייתי משחרר את כולם חוץ מגאודולוק, מביא רק 5 זרים, זר אחד בזול כמו וארגס, אירופאי אחד לפחות זאת חובה וכל זר סופר סטאר בתקרת שכר של עד מיליון דולר, אם ניתן להביא שחקן כמו ארויו בזמנו של 2.5 מיליון דולר מקובל באופן חריג.

העניין הוא הישראלים, אוחיון ופניני בחוץ, לא השפיעו על מכבי תל אביב העונה והשפעה מינימלית מבחינה מקצועית באירופה בתקופתם ולקחו מיליון דולר לעונה ביחד.
    מקל ולנדסברג אפילו סכומים גדולים יותר.
    איתי שגב היה הישראלי הכי טוב ומרוויח גרושים.

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אמרתי שמיליון זה לא מופרז לרייס, אבל טיוס זה מופרז ואייברסון זה מופרז (שוב, ביחס לתרומתו), ראד סביר אבל לא הייתי משאיר וגם את סילי הייתי משחרר. אגב, לעניות דעתי רייס וגאודלוק ביחד זה מתכון לאסון, אין מצב ששניהם נשארים ביחד ועם כן, צפו להרבה בלגן במשחק. עם רייס מגיע בוודאות, הייתי משחרר את כל הקבוצה למעט אלכסנדר ושגב (לא שאני מת עליו ולדעתי הוא גם לא מתאים אבל עדיין עדיף על האחרים) ופשוט בונה מחדש. משלם פיצויים למקל ומחרר. הקבוצה הזו צריכה שנה של ניקוי אורוות יסודי מלמטה כדי לנסות ולהגיע להישגים בעתיד. להמשיך עם הטלאי על טלאי הזה לא יביא אותנו לשום מקום. מוותר על הליגה הישראלית וגם אם צריך להופיע שם, מופיע עם ישראלים צעירים ורעבים בתוספת הזרים. משאיר לירושלים לשלם הון תועפות על אליהו, הלפרין, מקל ואוחיון. אנחנו חייבים להפסיק ולהיות בית התמחוי של הישראלים, בטח אם התרומה אפסית.

11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

יצאה הודעה רשמית, נוון ספחיה מאמן.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מעוניינים להחזיר את ג'ייק כהן.... הלאה, מה קורה עם אינגלס? הוא פנוי? היקמן? אלעד חסין? חוסיין בשוק? יאלללה, יש מנויים שצריך למכור!!

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

תן לי דאלאס קומג'יס אחד ואני עושה מנוי גם ב50 אלף שקל.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

idans10 אוהב/ת את זה.
  14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז ג'ייק כהן יחתום לשנתיים. לדעתי זה רק לליגה. חוץ מזה יש בחו"ל עכשיו גם שמועות על מאט לוג'סקי שגומר חוזה באולימפיאקוס וטיאגו ספליטר. אין לי מושג אם יגיעו, אבל כן ציינו שהצמד עבר הרבה פציעות.

15. DRORIKO Member

הנחתת שחקנים על המאמן לא התחילה אצל ספאחיה. עוד בתקופת רלף מי שהיה מביא את הזרים היו שמעון ושמלוק