מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מה לעזאזל...? :ph34r:

2. VAR Member

מה? אתם מזלזלים בליגה אחי
    למי אכפת תכלס

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

רוצה דוגרי אחי? כל עוד הליגה משוחקת כמו שהיא, על הזין שלי הליגה ומצידי שנפסיד עשר שנים אליפות בפער של 20 פור. איך אני איתך? הדרבי מעניין לי את התחת, רק שהכושר הביזיוני הזה משפיע על ימי חמישי מסתבר, אתה יודע , המפעל שבאמת מעניין אותנו...

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליאור, אחרי 'מיליון' תארי אליפות הליגה אכן לא מעניין, לא אותי לפחות. בשבילי הלחם והחמאה זה אירופה, לא הליגה הישראלית. למשחק עצמו. יש בעיות קשות בקבוצה ולדעתי גודס בדרך החוצה. לבחור אין את זה בטח לא עכשיו. מאז שגרשון צעק בפסק זמן השחקנים לפחות עובדים בהגנה. לדעתי פארגו בבעיה רצינית, הוא נמצא במצב שהוא רואה שחבריו לא פוגעים כשהם לגמרי חופשיים. לא פלא שאתה אז הולך לבד.

לגבי החצי השני, בלי סלים קלים שחקני מכבי לא יקבלו את הביטחון שהם צריכים בשביל לחזור למשחק. קורה שלא קולעים שלשה בחצי אחד, אבל בסיטואציה הזאת ברור שהקבוצה נמצאת במשבר עמוק.

נערך לאחרונה ב: ‏10/11/14
  5. VAR Member

אתם מכירים את האוהדים האלה של אלופת אירופה שמדברים על 10 נקודות במחצית שקלעה קבוצה קטנה בספרד נגד ברצלונה? :sm_icon_cool:

ובואו נפסיק להעמיד פנים, חברלעך. את זה אתם יכולים למכור לי אולי אחרי הפסדים לחולון ונס ציונה. אולי אפילו אחרי הפסד נגדנו. לא אחרי 30 הפרש במלחה ו-18 (18 תרתי משמע) במחצית בדרבי שאתם מארחים ועוד כשאתם מתים לתקוע ליריבה העירונית שלכם על אירועי השבוע שעבר. If it's 20 make it 30, if it's 30 make it 40 הלו לאן זה נעלם???

ל-א ק-ו-נ-ה.

ולעניינינו, הפער היה צריך להיות סביב ה27 אם לא עודף פרגון בהתקפה של הפועל והחטאות מהעונשין (לימונד 0 מ-2?). יש מצב שזו המחצית החלשה ביותר בהיסטוריה של הוד רוממותה בצהוב, דווקא בדרבי? והפועל, Holy hell, זו אותה הקבוצה שחטפה 24 הפרש ברוממה? :huh:

נערך לאחרונה ב: ‏10/11/14
    שי אוהב/ת את זה.
  6. Civil Anti Madridista

כל מטאטא יורה אצל קטש, יש שיגידו שעדיף להיות בפיגור מזערי מול מכבי מאשר ביתרון דו ספרתי

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

Civil, האדומים לא היו רחוקים לנצח בירושלים. בסה"כ מדובר בקבוצה טובה.

8. yon2303 Member

לדעתי זה המחשק שמסמן למכבי שהיינס לא מתאים וחייבים להחליף אותו וחייבים ולהביא עוד סנטר

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ליאור, אתה לא חייב לקנות ואני לא חייב לך הסברים. לא התלהבתי כשזיינו את הפועל 54 הפרש לפני עשור ולא בהרבה משחקים שפתחנו להם ולירושלים את התחת. להגיד לך שזה כיף להפסיד? לא אבל גם לא נורא.הבעיה זו הצורה ולא התוצאה הסופית כי בזכותכם אנחנו יכולים לזלזל בליגה שנה שלמה ולהתחיל לשחק במאי. ואתה מדבר על הרחמים של הפועל כאילו שמכבי בערב שגרתי מבחינתה בנוקיה עם 7% לשלוש. ולעניינינו, זה דווקא אולי הדבר הכי טוב שיכול לקרות לנו, ככה יבינו שדצמבר כרגיל יהיה חודש של חילופים מה שלא היה קורה אם היינו מנצחים בחאווה.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצד אחד גייטס יכניס גם כדורים כשיזרוק מחוץ להיכל, ומצד שני מכבי מחטיאים זריקות חופשיות ומתחת לסל. משחק כזה יהיה לאדומים רק פעם בשנה. בסופו של דבר אם כבר להפסיד אז ככה, עידן כבר פוגע בול בקטע הזה.

מבחינתי הדייסה הזאת התבשלה כבר כשגודס מונה למאמן. אחרי זה ההנהלה הביאה את גרשון והחגיגה התחילה. בעיניי גודס הולך הערב הביתה ופיני יקח את המושכות לידיים. עצוב לי בשביל גיא, אבל אולי בעתיד יחזור לקבוצה כשיהיה לו יותר ניסיון כמאמן רציני.

11. zivmay Member

אין ספק שלמרות ההשפלות האחרונות, זה המשחק הגרוע של מכבי. בזיון שלא ראיתי שנים. 20 הפרש מתחילת המשחק, מול קבוצה בלי תקציב ובנוקיה.
    אם היה לי אחוזים במכבי, הייתי מחליף את כל הקבוצה. אפילו הקדנציה הקמרה של ברינבוים הייתה יותר טובה.

EuropeGuy ו-idans10 אוהבים את זה.
  12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

היינס, מאריץ', או לינהארט זה כרגע לא ממש הבעיה. לדעתי יש קרע עמוק בין השחקנים המובילים וגודס פשוט חסר אונים. ההנהלה צריכה עכשיו בזמן מאד קצר לנקות את כל הבלאגן שיש ואני לא מקנא במזרחי ופדרמן.

idans10 אוהב/ת את זה.
  13. Civil Anti Madridista

סעיפי ההסכם כשפיני חתם היו שהגורל שלו ושל גודס קשורים זה בזה. לא שאני מאמין בזה, אבל זה לפחות מה שכתוב על הנייר.
    התגובה של גודס מסמלת אולי יותר מכל איך שהקבוצה שלו נראית. הפועל פשוט שוחטת אותם (ועוד בנוקיה), תוך כדי שהיא לא יורדת מהגז של 20 הפרש ובמכבי סופרים את השניות שהסיוט הזה כבר יסתיים.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כך שגרשון גם יעזוב. ברצינות, אין שום איש מעל למועדון. זה אולי מצחיק לראות את החגיגות האליפות של הפועל ת"א (מגיע ברכות לשחקניהם), אבל משהו חייב להשתנות בקבוצה שלי. משהו פה לא עובד. נקודה. לקבל תבוסות מירושלים ולהפועל ת"א תוך שבוע ובאמצע להפסיד לצדוויטה זה אומר דרשני בטח כששניים מתוך שלושת המשחקים בבית!

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ועם כל זה, ולמרות הביזיון, צריך גם לדעת להפסיד ואני חייב לפרגן כאן להפועל על משחק טוב מאוד שלה שבו היא היתה ב-3 דרגות טובה מאיתנו לאורך כל המשחק. זה כנראה משחק הגארבג' טיים היחיד נגד מכבי שאני ראיתי אי פעם. אז באמת שאפו לאדומים, כשמגיע אז מגיע. ובלי קשר, לא אהבתי את הבוז לשחקנים, עד כמה שזה מעצבן.