מכבי תל אביב 2020/21 - מחזיקת הגביע וסגנית האלופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raumdeuter, ‏29/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכל מצב נורמלי אני מסכים איתך, אבל דווקא בעונת קורונה אני חושב שאתה טועה - הלחם והחמאה השנה הוא הליגה האירופאית, לא הליגה. לקבוצה יש 0 הכנסות מכרטיסים ומנויים המרצנדייז ירד בעשרות אחוזים בוודאות, כל ההכנסות יורדות, גם הביטחון מהמדינה הוא לא מכסה קומפלט, ובלי קהל, יש הזדמנות השנה להכנסות מדהימות שרק ליגת האלופות יכולה להשתוות אליהם, ואולי קשה לראות את זה היום אבל הצלחה ממשית באירופה השנה עם ניקוד ובין 15 ל20 מיליון אירו בטוטאל זה בוסט כלכלי ומקצועי של 5 שנים, שאת הפירות והיתרונות שלו יראו בעוד כמה שנים רק. היתרון התחרותי של מכבי לא תראה אותו היום, אתה רואה את האיכות בשחקנים הישראלים וזה לא חוכמה כי מכבי עובדת נכון אבל תמיד אמרתי שאת האקסטרה יביאו הזרים. אז גולדהר בשנים האחרונות בעונות פיננסיות אבל אולי זה מה שיגרום לו לתת בוסט בהשקעה אחרי הקורונה. השנה מכבי הכניסה כבר יותר מ-10 מיליון אירו מאירופה. זה מדהים באמת. ויש עוד בין 2 ל-3 מיליון אירו על הפרק

2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

לא זוכר מתי לא הבנתי מה מנסה לעשות מאמן של מכבי. קורה שאני לא מסכים, אבל בדרך כלל אני פחות או יותר מבין.
    עם דוניס אני לא מבין שום דבר, מרגיש אקראי ומוזר.

3. Raulito Madridista

יש למכבי סיכוי טוב עדיין להעפיל לשלב הבא, אבל: 1) דווקא כשיהיו ציפיות במשחק הבית נגד סיבאספור - היא עלולה לקרוס 2) תיקו בוויאריאל, כמובן שזה היה כמעט בלתי אפשרי - היה יכול לסלול את הדרך.
    דוניס לא מכיר את הקבוצה וגם לא את הליגה, פתאום הוא אומר 'הליגה חשובה' אבל טעה גם בשיטה וגם בהרכבים הן נגד הפועל ב"ש והן נגד מכבי חיפה. לא נגד בני יהודה ומכבי פ"ת זה עבד אבל במשחקים יוקרתיים כאלה ובמצב הטבלה בטח שלא עושים שטויות. מעניין אותי אם במקרה של עוד כמה פאנצ'רים מישהו יזיז אותו מהכיסא. קשה לשפוט שחקנים אחרי תצוגת נפל כזו ובכלל כל משחק הלחץ הקבוצתי לא קיים כרגע. על פשיץ' אני לא אדבר, לדעתי הרננדס לא מהיר מי יודע מה, לא אגרסיבי מי יודע מה וכמובן שקשה למצוא יורש לאמאדור אבל לא יודע עד כמה מכבי פגעה בול.
    אמשיך להגיד שבכל משחק גדול אני רוצה את שכטר על המגרש, גם בגילו המתקדם הוא היה מסוגל להערים על מגן אחד שלהם ותמיד עושה בלאגן. לא גררו ובטח לא בלקמן וגם לא יונתן כהן כ-'9' מזויף.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם זה היה קורה אצלנו או בקבוצה אחרת בישראל (קראתי בזמנו שהוא מרוויח 350 אלף יורו לעונה, כלומר 700 אלף יורו על 18 דקות, 38.8 אלף יורו לכל דקת משחק!).

5. Telkiyski Member

תראה את הניהול ותספר לאסי רחמים איך עושים את זה, שילמד.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. Morientes Member

מה היה קורה אם זה היה קורה אצלכם?

7. The red Member

?????? ?????: ?? ???? ?????? ?? ???? ?????
    כתבת סוכנים? קצת מוזר זהבי כבר רוצה לחזור לארץ אחרי חצי עונה? הוא הרי ירצה להוכיח שהוא מתאים לרמות האלה לא?

8. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

די בולט שזו כתבת סוכן של מיכה והשם של זהבי נכנס כדי ליצור טראפיק ובאזז, אולי אפילו במכוון מצד הסוכן שהם חולקים (יעני אומר שבלי מיכה זהבי לא יחזור גם בעתיד וכו'). שים לב שכתוב הרבה יותר בהרחבה על דור מיכה.

9. Telkiyski Member

ניכר שרז אמיר הכתבלב-אוהד מציב דרישות להנהלה.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוץ מזה שהמעשה של מיכה נעשה בזמן שהוא שחקן מכבי ת"א, מה ההבדל בינו לבין עטר שהיה שחקן מכבי ת"א לאחר ששילם את חובו לחברה? נגד מיכה התיק נסגר ללא כתב אישום, אם רוצים אותו יש מניעה מוסרית שיחזור?

11. alexshw Member

מוסרית מה שמיכה ניסה לעשות נבזי ומביש הרבה יותר, על אף שכלל לא עמד למשפט.
    אבל זה כל אחד שיחליט לעצמו.

12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זה כבר נטחן בשעתו, אני מניח שאת גולדהאר לא מעניין העניין הפלילי, אלא תדמית וקוד חברתי. בחלק של הכדור שבו הוא יושב זה משהו שלא רוצים קשר אליו גם ברמת הלחשושים.

מוסר הוא סובייקטיבי לחלוטין, ומיכה עשה מה שעשה בהסכמה. אם ההסכמה רלוונטית בגיל כזה, שספק אם ידע עליו, זה כבר שאלה אחרת.

13. Butragueño מנהלים

גם אם בתסריט בדיוני מכבי ת"א מחזירה את זהבי בינואר, לדעתי זה לזרוק לפח את כל התוכניות של הצהובים שנים קדימה.
    כל הבנייה הרוחבית שנעשתה שם, יונתן כהן, איילון אלמוג, גולסה - פרץ - גלזר די יזרק לפח. זהבי דורש תכנית משחק אחרת. נשים בצד את הדעות השליליות עליו ("תמסרו רק לי"), הוא דורש תבנית משחק של "קבל ובעט". זה מוציא את היצירתיות מהקבוצה ודוחק את האפקטיביות של שאר השחקנים.

האם שווה להשקיע בזהבי, שככל הנראה יעלה סכום מאוד גבוה, בשביל שנה-שתיים של מחץ אבל לאבד את התוכניות העתידיות עם השחקנים הקיימים?

לגבי מיכה, קשה לי להאמין שיחזור. הוא כבר שנתיים-שלוש בדעיכה, ומכבי ת"א מסתדרת מצויין בלעדיו.

לירן ו-Maccabi Diamond אוהבים את זה.
  14. hbs7 Member

מכבי גם ככה לא משהו בלתכנן קדימה.
    במועדון באמת בריא פרץ או גלזר היו נמכרים כשהמנייה הייתה בשיא.
    למרות מה שהם אוהבים לספר, לא מדובר בעילויים כאלה גדולים שצומחים פה פעם בדור. קארצב היה צריך להיכנס במקום אחד מהם ממזמן לרוטציה.
    כנ"ל לגבי אלמוג שגופות לא מועילות כמו בלקמן ושכטר לוקחים לו דקות. גם אם הוא לא הכי מרשים, זה חלק מהמחיר בשחקן צעיר. זה לא שאלה שעולים במקומו שווים משהו, רק שלהבדיל אצלם זו התקרה.

לגבי מיכה אני גם בספק עד כמה הוא רכש כזה בומבסטי.
    בסוף מדובר על שחקן שכבר השיג פה הכל, ספק כמה אמביציה יש לאחד כזה.
    כבר שנה ומשהו במגמת ירידה ביכולת, לא איביץ' ולא בקפריסין עושים לו חשבון יותר מדי.
    די קלאסי לאחד שיבוא לגזור קופון בזכות השם והמוניטין עם חוזה אחרון של 300-400 ל3-4 שנים ולקפל את הבאסטה.

די עצוב שהכדורגל פה חוזר לאותם שחקנים בני 30 במקום לחפש ולפתח את הבאים בתור.
    יש שחקנים שהם באמת חד-פעמיים ואולי שווים את זה, עם כל הכבוד לאלחמיד, מיכה, טוואטחה ואצילי על אף אחד מהם לא הייתי שם ארגז.
    רק בתנאים כלכליים די נוחים ובהיעדר אלטרנטיבה הייתי שוקל להביא. אלחמיד הוא כנראה הטוב מבין השלושה, אך אצילי כשחקן אגף שמביא מספרים באופן יציב וקבוע גם אם נעלם לפרקים ארוכים הוא משהו שאין ממש לקבוצות פה חוץ מיונתן כהן.

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
  15. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זה בערך כמו להגיד שרונאלדו מעכב את ההתפתחות של שחקני בית ביובנטוס, או את זו של מוראטה בריאן מדריד בעבר. קשקוש. מתייגים את זהבי כפרימדונת על שלא מסתדרת עם אף אחד למרות שהוא תמיד מנהיג בחדר ההלבשה ומודל לחיקוי לשחקנים אחרים. עם זהבי במקום שכטר, לצורך העניין, כנראה שאילון אלמוג עם שני בישולים נגד הפועל חיפה.

מצב נושא:
הנושא נעול.