הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Roma מנהלים

אי אפשר לדעת, בוודאי לא שם מוכח כמו פלדין אבל נקווה לטוב. בדרך כלל אנחנו פוגעים בזרים בתקופתו של גיא הראל וזה ייאמר לזכותו.

de Middenweg,

לפי מה שאני הבנתי תומאס ובראון לא חזרו בעקבות המחאה בארה"ב ולא בגלל הקורונה. ללא ספק אתם אנחנו נעמיד קבוצה טובה אבל אני חושב שנגמר עידן 8-7 זרים בסגל ובאירופה זה יורגש. בוא נגיד שקשה לראות את הקבוצה מחתימה את הולנד ושלווין מאק במהלך העונה ובטח זרים כמו פלדין שהוא שם גדול באירופה.

נמרוד לוי ובר טימור עזבו, נשארנו עם אדם אריאל שהצטרף, זלמנסון ובלאט המאוס. זה לא מספיק טוב וזה מה שהפיל אותנו השנה לא מעט במיוחד שקטש לא בדיוק מקרין ביטחון לישראלים חוץ מהבן המועדף(גם אותו ראוי לציין שלא הולך אז הוא משבית בספסל).

הייתי משקיע הרבה מאוד בשביל לראות מתאזרח ברמת הג'ייק כהן, טיוס, בנקס או אלכסנדר בקבוצה.

2. כינוי כי הכח זהו כח

ג'ייקובן בראון וטיישון תומאס חוזרים לירושלים מהלך ענקי של ירושלים, לא פחות. צריכים שם עוד שני זרים ע"ח הולנד וטרי.
    בנוסף עדי כהן סבן בדרך לחתום בקבוצה, מהלך לא פחות מהזוי לשני הצדדים חבל שככה הלכה לא העונה יחמם ספסל כמו שצריך שם.
    נהריה בהחתמה די מרשימה מצרפת את ג'רון בלוסוגיים, שחקן די איכותי בעמדות הפורוורד בעל עבר בקליבלנד.
    טישמן האריך חוזה בראשון, צפוי שהתחילה לעבוד ביחד עם ההחתמה של גולן גוט.
    לא התייחסתי יותר מדי לנמרוד לוי בנס ציונה, לדעתי צעד לא רע שלו הוא חוזר למאמן שבשיטה שלו הוא הכי מצליח ובא לידי ביטוי אני לא חושב שהוא חומר שמתאים למכבי תל אביב והפועל ירושלים, לכל שאר הקבוצות מתחת הוא יהיה מצויין.
    הפועל באר שבע בדרך להחתים שחקן מהליגה השוויצרית אין לי מושג אם הוא יהיה מתאזרח או זר אבל קוראים לו נתן יורקוביץ'
    כארם משעור וזיו בן צבי ככל הנראה בדרך להפועל חיפה, גם בן שימול הוא אפשרות לקבוצה.
    ג'ונדי ממשיך במכבי ללפחות עוד שנתיים, אחלה של המשכיות בשביל מכבי.

ולהחתמה הכי גדולה של היום, רוברט רות'בארט חותם במכבי רמת גן הוא עבר בדיקות רפואיות מקיפות ונמצא כשיר
    החתמה ענקית וללא ספק הצהרת כוונות!!

3. yakov_y YNWA

לא יודע מה יותר בלתי נתפס, הקריירה של רות׳בארט או סדרת הפציעות שלו בשנתיים וחצי האחרונות.

איך אני מגיע למנהלת הליגה ?
    רוצה לשאול ולדרוש את ריענון הסגלים לעונה החדשה, כבר אמצע אוגוסט, יאללה.
    אנשים פה מכורים מגיל צעיר לשטות הזאת.

4. כינוי כי הכח זהו כח

תשאל אותם בפייסבוק, הם עונים מהר בדרך כלל אני יודע מניסיון.
    שאלתי אותם גם עכשיו, באופן כללי אני משתדל לעדכן על בסיס החתמה שאני רואה (ואני עוקב באדיקות אחרי שתי הליגות) את הרשימה שאני עושה בעמוד הקודם

yakov_y אוהב/ת את זה.
  5. Telkiyski Member

רשמית ג'קובן בראון נשאר בירושלים.
    יוצא שרק פלדין עוזב מבין הבכירים.

אגב, שלושתם ישחקו בטורניר הסיום של ליגת האלופות שחוזר?

6. yakov_y YNWA

פלדיין כבר לא יישחק.
    החוזה של פלדיין 450 אלף, תומאס 330 אלף ובראון באיזור.
    דווקא את פלדיין שיחררו על חוזה, אני בטוח שאפשר להסתדר בסכומים האלה, מוזר.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Roma
    אתה למעשה יודע למה השניים לא חזרו? היו אלה באמת בעיות משפחתיות או שמה חוסר הרצון להיות בסגר? (דבר ששחקני מכבי גם לא בדיוק הצטיינו בו...). מצד אחד ברור לי שלאור צמצום התקציב הצמד חוזר, אבל אתה לא כועס עליהם? אני באמת חושב שאיתם, וללא פארגו, הייתם לוקחים דאבל. מכבי הייתה למעשה מפורקת בעיקר בגלל הפציעות. אם נשאר בעונה הקרובה בריאים ומשבר הקורונה לאט לאט תעלם אני חושב שהקבוצה שלך פספסה הזדמנות נהדרת לעשות היסטוריה. גם היום אני אומר ללא בעיה שהייתי נגד חזרת הליגה, אבל בסופו של דבר אתם באמת פספסתם הזדמנות.

לגבי העונה הבאה.פארגו יישאר? ללא פלדין הקבוצה שלך על הנייר תהיה יותר חלשה, אבל לדעתי לא בהרבה. בליגת הגמדים שלנו טיישון תומאס יכול להיות שובר שיוויון. שוב, כעיקרון מאד קשה לחזות מה יקרה בשנה הקרובה, אבל עם חזרתם של בראון ותומאס ירושלים שוב התחזקה.

לגבי הישראלים אני מסכים. שם יש לכם בעיה.

8. Telkiyski Member

התכוונתי לג'קובן, בריימו ותומאס. הם אמורים לחזור לטורניר הסיום של ליגת האלופות?
    ירושלים עברו את פרישטרי והם לפני רבע גמר נגד בורגוס. לפחות בנקודה הזו זה נעצר אז...

9. כינוי כי הכח זהו כח

ג'ו אלכסנדר בנהריה, בחיי שלא ראיתי את זה בא

10. Roma מנהלים

לפי מה שאני הבנתי הם לא חזרו בגלל סיבות אישיות בעקבות המחאה הגדולה.

למה שאני אכעס? בתקופת הקורונה ואם נוסיף את המחאה החשובה שלהם בתור אפרו אמריקאים שכל המשפחה שלהם נמצאת בארצות הברית גם אני הייתי רוצה להיות לצד המשפחה שלי ולא בהכרח היה הראש שלי היה בכדורסל.
    חשוב לציין, הם הגיעו לארץ וחזרו לארה"ב שאני מאמין שנבע מלחץ מהמשפחה. הם רצו לעזור לקבוצה לעשות היסטוריה וזה לא הסתדר.
    לגבי בראון זה נכון בוודאות, לא יודע לגבי תומאס, בראון אם אין לו "שקט" בראש הוא לא יצליח ואני מאמין שזה היה המצב. פארגו היה מחליף מצוין בניגוד לטרי שלא הצליח לכסות 10% מהתרומה של תומאס.

עדי כהן סבן גם חוזר הביתה. ללא ספק ירידה ברמת הישראלים אבל אולי זאת החלטה נכונה כי דקות הם לא יקבלו בכל מצב.

לוקט מועמד לחזור.
    הכל ייפול על עמדת ה-SF. אם נצליח להביא שחקן ברמה של לוקט או הולנד אני יהיה מרוצה.

המחליף של פלדין כבר נמצא, טריק פיליפ.

פספוס גדול שאלכסנדר לא חתם אצלו בתור ישראלי.

11. Telkiyski Member

רג'י אפשואו שהיה בחיפה אחרי הקורונה חתם בהפועל.
    שווה משהו?

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

עוד מתאזרח שב הבייתה. ריצ'ארד הוואל חתם בחולון.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

13. כינוי כי הכח זהו כח

ממה שראיתי אותו, שחקן מאוד איכותי.
    גם הגארד שהפועל במשא ומתן אבל הבעיה היא שהוא לא קלעי גדול והוא מצטרף לקו האחורי שלא מסוגל לקלוע באחוזים נורמלים משלוש שכולל את שוכמן, מדר, רז אדם ובר טימור.
    אם רוצים להרחיק קצת גם אליעד טל שהוא אחלה כישרון שככל הנראה אם יהיה משהו מפתיע ישחק כחריג גיל בנוער ויחמם ספסל בבוגרים גם הוא לא קלעי יציב מספיק

14. yakov_y YNWA

מי לדעתך המועמדת לעלייה בלאומית ומה דעתך על נתניה ?
    לא מכיר כמעט אף אחד מהסגל הקיים.

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

כריס ג'ונס רשמית במכבי.

מצב נושא:
הנושא נעול.