הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הסיפור עם הביטחון של זוסמן?
    אני לא במקום שאני יכול לזהות פרוספקטים, והייתי מופתע מאוד למשל כשוייל ביינום הצליח ב nba אחרי שראיתי אותו במכבי, לכן אשאל אתכם;
    יש לו סיכוי להגיע לשם?

2. Jefecito Member

סיכוי יש לו, למשל כספי אף פעם לא היה שחקן מוביל והוא השתלב מעולה בNBA.
    בנבא מסתכלים בעיקר על העתיד ועתיד יש לו. הקטע המנטלי יהיה פה שובר שיוויון אצלו.

3. Roma מנהלים

הוא ייבחר בסיבוב שני לקראת הסוף אם ייבחר על פי כל התחזיות והוא יצטרך להרשים בליגת קיץ, מחנות אימונים וכדומה. עומרי כספי נבחר בסיבוב הראשון בבחירה ה-23 וזה כבר הרבה יותר מזוסמן.

מסכים שזוסמן חייב להיות יותר יוזם וקשוח במשחק שלו. יש לו את היכולות.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Roma
    אותי מצחיק שהמגבלות של הליגה כבר לא עובדות אז מכבי לקחה אליפות ב"ליגת פלסטיק". הכדורסל הישראלי על הפנים הרבה בגלל שהחוק הרוסי לא משפר את השחקן המקומי. היום למשל ראיתי את טישמן ובלייזר מקבלים מינימום חצי שעה. בינינו, הם שווים את זה? טישמן כמעט זורק מקו העונשין שני איירבולים מביכים...איפה היה שגב, ההוא שכל כך כעס שהוא לא מקבל הזדמנויות במכבי? שיחק היום בקושי חמש דקות...

כבר כתבתי לך בעבר שמאד חרא לי שאלון הפסיק את עבודתו בקבוצה שלך. אולי הוא לא ממש הצליח לבסס את ירושלים ליד מכבי, אבל העונה שוב חזרתם ללוזריות הלא מחמיאה לכם. בינינו, סדרות יעלה את המתח, אבל הפתעות כבר בקושי יהיו. בפיינל פור הפתעה מאד אפשרית, ראייה, מכבי לקחה ככה את הגביע האירופאי האחרון שלה. עם סדרות סביר להניח ששתי הקבוצות שלנו יתמודדו כל עונה על האליפות. אז "ליגת הפלסטיק" תשאר...מבחינתי צריכים קודם כל למצוא פתרונות איך משפרים את השחקן הישראלי. ולא, לא רק מבחינה כלכלית אלא בעיקר מקצועית. לשמחתי זוסמן עשה העונה צעדים נהדרים קדימה, אבל איפה כל החבר'ה שכל כך היללו במשך שנה אחרי שהעתודה הפכה לאלופת אירופה? על זה אני מדבר...

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/19
    Roma אוהב/ת את זה.
  5. Telkiyski Member

אפרופו אנביאיי.
    מישהו יכול להסביר לי איך שחקן שעוד שנתיים לפי הערכות הולך להיות שחקן אנביאיי די טוב, לא מספיק טוב היום (כביכול שנתיים לפני שהוא שחקן טוב באנביאיי) למשחק נגד נהריה, רישון ואילת?

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זוסמן צריך עוד שנה שנתיים לשחק במכבי. להפוך לשחקן מרכזי אמיתי. מבחינתי הוא יכול להבחר לדראפט בכל מקום שירצו, אבל הוא לא מוכן לליגה הטובה בעולם.

7. yakov_y YNWA

1. מה יאניס עשה חיובי לדעתך ? לחץ את לונג ? לא ראיתי שום שיטה במכבי ת״א.
    2. לדעתי הסדרות בפלייאוף יהיו בעתיד, הפיינל פור עדיין נמשך.
    3. אחרי מה שעשו לך אתה עוד רוצה שהשחקנים הישראלים לא ייהרסו לך ?

אני אמרתי שסגל הישראלים של הפועל ומכבי ת״א שווה.
    אני הכי לא מסכים בעולם עם מה שרשמת, ג׳ון דיבר׳ הוא שחקן הגנה טוב אבל בגלל הגובה הוא חיסרון הגנתי גדול, בגלל זה הוא משחק מעט והייתה על יאניס ביקורת, ג׳ון דיבר׳ בעייתי בהגנה.
    ג׳ייק כהן חור בהגנה, כל משחק פרשן אחר אומר את זה, ברור כשמש לדעתי.
    דני אבדיה נכון להיום, חיסרון בהגנה בצורה לא נורמלית, חלש פיזית, חסר ניסיון, אני זוכר משחק שלו נגד נס ציונה שחגגו עליו, בעתיד אולי יישתפר בתחום הזה, הוא רק בן 18.

-----
    בסגל של ראשון לציון היו 2 ילדים בני 16.
    אחד מהם הלך בסיום הרבע השלישי להשתתף בתחרות הקלעי של המדינה, הוא גם זכה, גדול.

עוד עונה כושלת של מכבי ת״א, כמה זמן לא זכו שם בדאבל אמיתי ?
    ניקולה וחבריו ימשיכו לבנות סגל כושל, מוותרים על אלכס טיוס, ההבדל בשנים שטיוס שיחק שם לשנים שלא שיחק הם הבדל עצום, תראו במספרים התארים.
    מוותרים על שחקנים שלא צריך, משאירים שחקנים שלא צריך להשאיר, מביאים רכש לא מספיק טוב, כרגיל.

8. yakov_y YNWA

אל תשאל איך ג׳ו אינגלס תפר כאן את הליגה, עומרי כספי גם.
    יכול לתת לך אלף דוגמאות.

חצי עונה מרשים של זוסמן, חצי שני מאכזב.
    בעיקרון הכל תלוי בקליעה, השאר פחות משמעותי, אם יהיה קלעי טוב יגיע לשם ואם לא אז לא, לדעתי הוא ממש לא מתאים אבל לכו תדעו, קיץ אחד יעבוד על הקליעה ולכו תידעו.

גולן גוט חתיכת קלעי, מישהו זוכר איך היה בתחילת הקריירה ? נראה ילד מפוחד בהפועל ת״א, כנ״ל תמיר בלאט.

היתרונות של זוסמן: גיל, סייז, יכול לשחק בכמה עמדות, שחקן הגנה מעולה, קליעה סבירה (33 אחוז קריירה), אופי טוב לדעתי שמאמנים אוהבים.
    החיסרונות: טכניקה ומשחק התקפה בינוני מינוס מינוס, לא מספיק אגריסיבי, לא בא לידי ביטוי, נעלם במשחק ההתקפה.

בעיקרון החיסרונות זה עניין מנטלי, גם הקליעה זה קצת מנטלי.

עריכה:
    יתרון משמעותי ששכחתי.
    מדובר בילד בן 21 עוד מעט שיהיה לו מספיק פעמיים להבחר בדראפט או להשאר באיזור הזה, אבל הוא משחק בבוגרים מגיל 17, 4 עונות בוגרים עם כמות משחקים גדולה, נראה נהדר ביורוליג (בגלבוע לדוגמא זוסמן היה בולט יותר), שחקן שמגיעים למאני טיים.
    יתרונות גדולים מאוד.

אני רואה את היוונים של היווניות, שחקני הגנה נטו, כנ״ל הספרדים, יובל זוסמן שחקן יורוליג ראוי בזכות משחק ההגנה שלו, כל השאר בונוס.

יובל זוסמן גם השחקן המצטיין של אליפות אירופה עד גיל 20 !

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/19
    Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  9. Telkiyski Member

מה קשור ג'ו אינגלס?
    וג'ו אינגלס גם היה שחקן "יורוליג" באופן קבוע.

בכלל התכוונתי לאבדיה.

10. yakov_y YNWA

ג׳ו אינגלס היה שחקן של 5.5 נק׳ בממוצע למשחק ביורוליג ב-4 עונות.
    דני אבדיה לא התקדם מספיק, ביחד עם ים מדר ושאר הכישרונות יש להם צ׳אנס גדול מאוד להרשים באליפות אירופה.
    אגב, חנוכי אומנם בקושי שיחק כי היה פצוע אבל בקצת ששיחק הרשים הרבה יותר מים מדר ודני אבדיה, בוא נראה מה יהיה עוד מעט באליפות אירופה.

11. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה עם אבדיה באמת? הוא חי?

12. Telkiyski Member

קיבל 50 שניות בסיום.

אחר כך כשהם ימכרו מנויים ישימו אותו על הפוסטר

13. גלצ Member

אגב העתודה ניצחה אתמול 13 הפרש את בולגריה נבחרת מדרג ב. ים מדר קלע 18 נקודות, אבדיה לא שיחק. צ'אצאשוילי נפצע, שחקן חשוב בשלד הנבחרת. חבל.

14. Roma מנהלים

1. יאניס בחר את השחקנים הכי טובים שלו שישחקו ולא פגע בקבוצה בגלל אינטרס אישי. יאניס שלט במשחק, ניהל את הרוטציה מצוין ולחץ את ראשון לציון הקצרה. בקיצור הוא עשה פעולות בשביל שהקבוצה שלו תנצח ולא קפא ואין טעם להרחיב אפילו על הטעויות של קטש. 15 מהלכים של חילוף לקוי בהגנה וסימפסון סיים עם גארד על הגב וקלע בקלות ועודד לא מגיב, זה לא מאמן זה ליצן. לא לוחץ את טישמן ולונג ועוד מלא דברים שמחזירים אותי למשחק המסתכל על זה ואין לי כוח לזה.

2. סיכמו על סדרות. נחכה לראות אם ארגון השחקנים ימחא שוב או יקבל את הגזרה(4 זרים על הפרקט).

3. אני לא רוצה אני דורש, הרסו לי את העונה בליגה ובליגת האלופות שלפחות את העונה הבאה לא יהרסו. למרות שכרגע נראה שזה חתום שעודד ובלאט ממשיכים איתנו. אלא אם כן בלאט יימצא קבוצה באירופה? תרשה לי לצחוק.

נ.ב. דני אבדיה לא נרשם אצלי ברשימת הישראלים של מכבי, הוא לא משחק. זה לא רלוונטי שהוא חור בהגנה. רשמתי 4 ישראלים שהם הטופ של הטופ והם מקבלים את כל הדקות.

ג'ק כהן לא שומר גדול אבל הוא לא חור בהגנה, בחילופים היא בעייתי אבל כמעט ואין ישראלים גבוהים שיכולים לשמור גארדים זרזים ואם כן הם נמצאים במכבי(טיוס).
    דיבר' בקבוצה שיודעת לשמור ולשחק את ההגנה לא יהיה בעיה הגנתית. אנחנו מדברים פאקינג על הליגה הישראלית שלא יודעים מזה סייז וגובה והשוואה היא לישראלים אחרים מהליגה אז בוא ניכנס לפרופורציות, אני לא משווה אותו לרודריגס, וילדוזה, ג'רלס או בובי דיקסון.

לגבי מכבי וניקולה, אם ימשיכו עם היווני והחלק הראוי מהסגל: טיוס, דיבר', זוסמן, כהן בישראלים ו-וולבקין, בלאק בזרים יכולים לעשות עונה יפה באירופה, אין מה לעשות הפערים גדלים ובליגה החדשה של היורוליג מכבי שווה מקום 6-10 בלבד. אני רק רואה את השמות שבדרך לברצלונה(דייויס סיכם, הייגינס ואברינס בדרך) ושאר האימפריות ומבין שהפערים עצומים.

יוותרו על טיוס בשביל יהושפט בלבד לפי דעתי, יהושפט ימכור יותר מנויים, מכה ליריבה(עלק יריבה) וזול הרבה יותר.

גלצ ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  15. Telkiyski Member

מצחיק אותי התלונות על זה שאורי אלון עזב.

בטח שיעזוב, בשביל מה להשקיע כשאתה ידוע שלזירה היוקרתית ביותר אין לך סיכוי להגיע?
    בשביל מה שישקיע? בשביל אליפות חסרת משמעות פה בישראל? בשביל ה"יורוקאפ" הזה?
    הרי ליורוליג הוא ידע שאין לו סיכוי להגיע (מעניין למה באמת), אז למה שישקיע?

אה וכן, "סדרות יעלו את המתח".
    כן בטח.

ראיתי את הסדרות של מכבי וירושלים השנה, היה מאוד מותח.

מצב נושא:
הנושא נעול.