הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Roma מנהלים

Telkiyski,

אם ראית סדרה של ירושלים מכבי אז אתה צריך משקפיים. יש מבצעים בקרולינקה למקה או שאתה נגדם גם כי הם מכביסטים?

אורי אלון עזב בעקבות הגידול בחברה שלו, לגיטימי, בלי קשר מאמין שתוך מספר שנים נוספות עם אורי והתקציב הגבוהה יכלנו להיות ביורוליג במסגרת כרטיס חופשי או עלייה מהיורוקאפ במיוחד לאור ההתרחבות של המפעל הבכיר ביבשת. לא היינו רחוקים בעונה עם האיטלקי על הקווים.

מי בוכה על העזיבה שלו? רק אתה. אוהדי ירושלים מזמן השלימו עם זה והבאנו את הקהל הכי גדול לפיינל פור הזה וגם בשנה הבאה נמשיך להתעצם.

----

יש דאבל. קבוצת האוהדים זכתה בטורניר 3X3.

2. Telkiyski Member

תאמין לי שאורי אלון לא היה עוזב אם היו מאפשרים לירושלים להיכנס ל"יורוליג".

תן לי לנחש שאנשים אצלכם בהנהלה פעלו נגד הכניסה של ירושלים ליורוליג, כדי להבטיח שההגמוניה תישאר צהובה.

גם חומסקי רמז לזה בצורה מאוד ברורה בראיון השבוע.

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מי שזוכה ביורוקאפ והחל משנה הבאה גם הסגנית הולכת ליורוליג. אף אחד לא יכול למנוע את זה.

4. Roma מנהלים

אני אוהד ירושלים.

שמעתי את הספינים על מזרחי וההתנגדות לירושלים, וואלה לא רלוונטי בכלל. כל מה שמעניין את הנהלת היורוליג זה כסף ואיך לייצר כמה שיותר, אם היינו ממשיכים במתכונת עם אורי אלון עוד שנתיים שלוש היו מקבלים אותנו גם אם להבלחה חד פעמית. יתרה מכך, אם התאגיד מכבי תל אביב קורס כלכלית היורוליג בועטים אותם מהמפעל ברגע.

חומסקי מה רצית שהוא יגיד? שהוא נכשל ביחד עם יד ימינו גיא הראל? שיתמקד בנזק שהוא וגיא הראל עושים כרגע. ידוע שחומסקי והראל מאוד התנגדו לוואן שואו של אורי אלון ומאוד זעמו על ההחלטות שהיה מנחית להם מטלפון הקווי מבוסטון.

5. Roma מנהלים

*/aaa021*/aaa021*/aaa021

הרצליה עד המוות אוהב/ת את זה.
  6. Telkiyski Member

אתה רואה את התאגיד מכבי תל אביב קורס במתכונת הנוכחית בו מובטחת לו הכנסה "טבעית" של מיליונים מדי עונה, בלי לעשות כלום, רק מעצם זה שהם משוריינים ב"יורוליג"?

7. Roma מנהלים

לא.
    אבל אני לא רואה אותם משמעותיים בהחלטה לאי כניסה של ירושלים למפעל.
    הגיע הזמן שחולון, הפועל ת"א ועוד קבוצות יציבות יהיו שותפות קבע באירופה ויתקדמו בדירוג. לירושלים היה מעמד של קבע ביורוקאפ, נכון זה לא יורוליג אבל זה בדרך לשם והיום אני מאמין שמצטערים על ההחלטה האומללה לעבור לפיב"א תמורת כסף שלא הוכיח את עצמו.

---

דרוקר בחולון, יהיה נחמד אם יביא איזה נדוניה מהזרים של אילת.
    אוהב את מה שקורה בחולון בשנים האחרונות. מצפה לעוד קמפיין אירופאי מכובד ומלחמה על התארים המקומיים.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  8. Telkiyski Member

"יתקדמו בדירוג". כאילו שיש דבר כזה בכדורסל האירופי.

הפועל הנוכחית הלכה לאירופה רק פעם אחת, כשהגיע לנו על סמך הישגים מקומיים.
    גם כשהציעו לנו לעלות לליגת העל למרות שעפנו לבקעה ויתרנו על התענוג וחיכינו לעלות כשיגיע לנו על הפרקט.

אני לא מאמין במתנות האלה שקבוצות אמורות להשתתף במפעלים אירופים ללא קשר למה שהן עושות בזירה המקומית.
    חבל שככה העסק עובד היום.

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/19
  9. Telkiyski Member

אז בעצם כל מי שה"יורוליג" משתינים עליו ורוצה בכל זאת להגיע לשם צריך להיכנס ליורוקאפ ואז לקוות להגיע לגמר (ועד היום לזכות בו)?

איזה יופי.

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

כן. ככה זה בליגה פרטית. הם יקבעו מה שבא להם. אני לא חושב שהם אמורים לתת דין וחשבון למישהו. הקבוצות המשרויינות משקיעות הרבה כסף (כי אין "גוף" שעושה את זה במקומם) כמו לדומגא הסכם זכויות השידור שנחתם בזמנו עם IMG וכל הקבוצות המשרויינות החליט פה אחד להשקיע את הכסף (בערך 4 מיליון דולר כל אחת) חזרה במפעל (פירסום, שיווק, מדיה) כדי שיצליח. כי זה אינטרס שלהם, כדי שמין הסתם הם ירוויחו גם.

זה בדיוק העניין בפרטי. הם אחראים להוצאות, וכן, הם נהנים מההכנסות במידה ויש.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

11. Telkiyski Member

זכותם, רק שזה הורס את הכדורסל כבר שנים על גבי שנים.

מעשיר את העשירים והעניים ימשיכו להיות עניים כי הרי דרך להכניס כסף אין להם.

Roma אוהב/ת את זה.
  12. Roma מנהלים

מסכים איתך בגדול, אין ספק שזה הורס את הכדורסל. בניגוד לכדורגל וחוקי פייר פליי השבורים, מחזקים את המעמדות, אם יבוא משקיע אדיר לקבוצה הוא יכול להביא אותה לטופ הכדורסל, קח את פנרבצ'ה או דרושפאקה לדוגמא.

גם בכדורגל האירופי אנחנו בצעדי ענק לכיוון של ליגה פרטית של המועדונים הגדולים.

13. Telkiyski Member

בכדורגל בכל זאת אם ריאל מדריד תסיים מקום 6 או שיונייטד תסיים מקום 5 - הן לא יהיו בצ'מפיונס.

אני מקווה שבכדורגל לא יהיה יורוליג אבל שמעתי שכבר מדברים על זה

14. Roma מנהלים

ובכדורגל לריאל מדריד מותר לעשות מה שלרומא אסור.
    הכדורגל האירופאי חולה הרבה יותר, התחרות הכי לא הוגנת שיש וזה לא מפעל פרטי, שחיטות בחסות המוסד הרשמי לכדורגל.
    בכדורסל לפחות מדובר במפעל פרטי ככה שקשה לבוא בתלונות לקבוצה מסוימת(מכבי) או לארגון רשמי.

עדיין בכדורסל אם יבוא טייקון ויקנה את הפועל ת"א וטייקון אחר יקנה את הפועל חולון הם יוכלו להשתתף ביורוליג אחרי ש"יתאימו את עצמם" למועדוני העלית(הצלחה מקצועית, אולם, הכנסות וכדומה).
    ירושלים הייתה מאוד קרובה לכך וזה לא נפל על הרצון של שמעון מזרחי או לא.

15. Telkiyski Member

אם מחר קונה טייקון את הפועל תל אביב או חולון זה לא ישנה יותר מדי חוץ מזה שהקבוצות האלה יוכלו לזכות באליפות ישראל (כנראה שגם בסדרות של הטוב מ-19).

אבל לא הרבה מעבר.

כרטיס נוסף לישראל ל"יורוליג" זה לא ייתן.

מצב נושא:
הנושא נעול.