מכבי ת"א 07/08 : מסיימים במקום השישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏6/7/07.

1. Number 8 Member

2. Giallorossi Member

אם הוא אכן יגיע, מישאלוף צפוי להיות אופצייה רביעית בלבד בהגנה, ודקות המשחק שלו יתמעטו באופן משמעותי.
    לדעתי יש למישאלוף מקום בהרכב בשנה הבאה במקום אסוס בקישור האחורי. ממש לא הייתי רוצה לראות הרכב שמורכב מתשעה זרים ומתאזרחים, ורק שני ישראלים (ומתוכם שחקן בית אחד בלבד).

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/08
  3. Mr.Eko Member

זכור לי התפקוד של מישאלוב בתור קשר אחורי ומה אני אגיד... נקווה לטוב יותר. למרות האיטיות של אסוס,הוא עדיף על מישאלוב משום שהוא תורם יותר בחילוץ הכדורים ויותר אגרסיבי בנוסף לכך. את מישאלוב אני מעדיף הרבה יותר בתור בלם ולא הייתי מתנגד לראות אתו נאבק על המקום עם יחיאל ועכשיו כשחיימוביץ' יצטרף ככל הנראה יהיה מאבק בריא על המקום בהרכב הראשון וכל שחקן ירצה להוכיח את עצמו יותר ויותר. חיימוביץ' הוא בלם שלדעתי יש לו עוד הרבה להראות,נחכה ונראה אם הקנייה שלו תשתלם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/7/08
  4. Cup of Tea Liverpool, UK

מתי יפתח דיון העונה החדשה??
    העונה אומנם עוד לא התחילה רשמית, אבל כל שוק המלפפונים כבר בשיאו והכל מוכן לעונה החדשה (טוב, כמעט הכל..).

5. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

קצת סבלנות עוד לא הרגה אף אחד.

6. Cup of Tea Liverpool, UK

7. Giallorossi Member

מחירי המנויים לעונה הקרובה (לאן):

שערים 10-11:
    מבוגר - 1,100 ש"ח
    ילד\חייל\אישה - 810 ש"ח

שערים 2,13:
    מבוגר - 1,800 ש"ח
    אב+בן - 2,500 ש"ח

שער 8:
    מבוגר - 1,150 ש"ח
    ילד\חייל\אישה - 1,050 ש"ח

שער 1:
    תא מוזמנים עליון - 6,500 ש"ח
    תא מוזמנים תחתון - 5,500 ש"ח

*למנויים מעונה שעברה תינתן הנחה של 20% מהמחיר המלא של המנוי ההנחה בתוקף עד ה-15.8.2008. המקומות של מנויי העונה שעברה ישמרו עד ה24.7.

המחירים נשארו בדיוק אותו דבר כמו העונה שעברה (למעט ההנחה כמובן).
    מאוד מאכזב, המחירים של מכבי עדיין הכי גבוהים בליגה.

8. Number 8 Member

מנויים חדשים יהנו עד לראשון באוגוסט מ-10 אחוז הנחה.
    כך שאם אוהד עושה מנוי לשער 11, המנוי יעלה לו 729 ש"ח. אותו דבר על שער 8, המנוי יעלה 900. בסך הכל מחירים סבירים. המחירים בסדר גמור.

נערך לאחרונה ב: ‏8/7/08
  9. Jack Wilshere Member

עידן,

מחירים סבירים? המועדון צריך לשלם לי, ולא להיפך, כדי לצפות במשחקי הקבוצה. קודם שהקבוצה תחבר 2-3 מסירות, ואז אני אשקול אם לקנות כרטיס או מנוי. למה אין הנחה לסטודנטים? נוכלים! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

10. Mr.Eko Member

בושה!!! פשוט בושה המחירים האלה... ואני בטיפשותי עוד ציפיתי להוזלה משמעותית לעומת העונה הקודמת.... ביזיון.

11. Number 8 Member

עבורי, המחירים נראים סבירים. אמנם אני לא עושה מנוי בכל עונה, אך המחירים האלה, פחות או יותר, דומים למחירים בעונות הקודמות. מה שכן, וצריך לתת את כל הקרדיט להנהלה על כך, שהחליטה להעניק עשרים אחוז למנויי העונה שעברה. אותם אוהדים עמדו לצד הקבוצה באחת העונות הכי קשות של המועדון, ורק בעזרת אותם אוהדים, הקבוצה נשארה בליגה. בהחלט מגיע להם.

נערך לאחרונה ב: ‏8/7/08
  12. TopTopaz Member

בכדורסל זה כבר עולה יותר...

13. Emil Member

כדאי לציין גם שההנחה הנוספת לבעלי מנוי תהיה גם בשלוש השנים הקרובות, לפי עוזי שעיה

בכל מקרה עידן, אמנם המחירים דומים לשנים האחרונות, אבל זו בדיוק הבעיה - ציפינו להוזלה כלשהי. זה נשמע לך הגיוני שאוהדי חיפה ובית"ר יכולים לקנות מנוי ב-500 ש"ח לפני הנחות כלשהן, בעוד שהזול ביותר למכבי עולה 810?...
    אותי זה קצת מאכזב, ציפינו שההנהלה החדשה תבוא לקראתנו ותפעל להחזרת הקהל לבלומפילד. עם 810 ש"ח לילד לשער 11 אני לא רואה איך זה להחזיר את הקהל הצהוב למגרש.

ובכל זאת, כמו כל עונה, את המנויים נקנה. אני אישית די בטוח שנגיע לאזור ה-7,000