מכבי ת"א 07/08 : מסיימים במקום השישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏6/7/07.

1. M_T_A Member

הרכש עד עכשיו בסדר גמור.
    יבריץ' אמור להיות קאלה החדש, קמאנן כמו שנאמר פה חלוץ מעל הרמה של הליגה הישראלית ורק אפשר לקוות שהוא ישבור את קללת החלוצים הזרים במכבי. דודו ביטון חלוץ שמאוד הרשים אותי במשחקי הנבחרת עד גיל 19 לפני חודשיים. אם הוא יעשה את המעבר לליגת העל בצורה חלקה נרוויח פה חלוץ מצוין וסקורר.
    חוץ מזה מכבי בחרה להביא כמה שחקנים אלמוניים כדי להרחיב את הסגל ואין שום דבר רע בזה.
    ברור שהרכש עוד לא מושלם ויש הרבה זמן עד סוף מועד ההעברות, ועכשיו צריך להתרכז בקישור.

ושאלה לסיום, מתי המשחקים מול קבוצת הדייגים האנדורית?

2. Number 8 Member

קודם כל, עומר פרץ לא יעזוב את מכבי. יש לו חוזה ובהזדמנות הכי טובה שיכל לעזוב אחרי שהאוהדים קיללו אותו, למחרת האוהדים עשו איתו סולחה וקריית שמונה החליטה לוותר ממנו. לאחר מכן, עומר פרץ הודיע שהוא נשאר במכבי ת"א.

צריך להבין שכל עוד ויקי פרץ יהיה עוזר מאמן במכבי, עומר פרץ ישחק בתשעים אחוז מהמשחקים. עכשיו, פרץ יכול לשחק בשני תפקידים, חלוץ וקשר ימני. חלוץ הוא לא, ראינו זאת במהלך כל העונה שעברה עם כל הקרדיט שאלי כהן העניק לו. מה שנותר זה קשר ימני, שבתפקיד הזה עומר פרץ עשה לא מעט דברים טובים(יחסית), בניצחון הגדול בדרבי, בניצחון על פ"ת באורווה, זכורים לי עוד מספר משחקים. בעונה החולפת, פרץ שיחק בלא מעט משחקים כחלוץ ולא הצליח לו ודווקא במשחקים ששיחק בימין, הלך לו הרבה יותר טוב, שם פרץ הרבה יותר יעיל ואני מקווה שאלי כהן יבין זאת.
    המשחקים יתקיימו בסדר הבא: המשחק הראשון בתאריך ה- 19/7 באנדורה, משחק הגומלין בתאריך ה- 2/8 בבלומפילד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/7/07
  3. בית"רי מלידה Member

הרכש החדש ( השוער ) הוא מוצלח מאוד. כל מי שחשב שמכבי עשו טעות במכירת קאלה , טעה.

אלי כהן תמיד היה טוב בבחירת הזרים.

4. Don Joan Roman Member

מכבי ת"א עשתה השנה בעיקר רכש שייתן לה עומק בספסל ולדעתי גם רכש חכם עם שחקנים צעירים שילמדו מהנסיון של הותיקים ובעתיד יעזרו למכבי להעמיד קבוצה חזקה בפחות כסף, אני בעד המהלכים שעושה מכבי ת"א עם שחקני הרכש שלה עד כה, נכון לא שמות מפוצצים אבל כולם ללא יוצא מן הכלל שחקנים שיכול לצאת מהם משהו טוב ותורם לעתיד, זה גלביי הרכש הישראלי הצעיר.
    בקשר לרכש הזר: קמאנאן חלוץ מצויין אבל הוא צריך לידו חלוץ מטרה שישלים אותו, אחרת ההחתמה שלו הופכת לפחות יעילה אם כי מאוד מוצדקת.
    מלבד זאת מכבי תיפול או תקום על יכולותיו של השוער כי אם הוא ייתן עונה לא טובה, מכבי תדשדש במרכז הטבלה, אם הוא ייתן עונה טובה או גדולה, מכבי תהפוך לפאקטור בצמרת.

בשנה שעברה מה ששמר אתכם בתמונת הצמרת זה קאלה והעובדה שהצלחתם לנצח משחקים שהייתם גרועים בהם(והיו הרבה כאלו) ולא להפסיד משחקים שאתם הייתם בהם מתחת לכל ביקורת.

אני במקומך לא הייתי ממש מאושר מזה, פרץ תופס מקום של שחקן אחר בסגל וגם לא תורם יתר על המידה.

5. איטלקי באדום Member

לדעתי מכבי צריכה עוד שחקן בעמדת ההגנה (מגן שמאלי ).
    כמו כן גם קשר יצירתי למרכז המגרש וחלוץ נוסף.
    עומרי אפק תפור על עמדת הקשר.

6. Sergio Ramos Member

שחקן לעמדת מגן?,יש לה שתי מגנים מצטיינים,שטרית ושפונגין,על הספסל יש את ייני שיכול לשחק מגן,וגם את מוסא שיחזור מההשעיה על המקרה עם אוהד הפועל.

7. Number 8 Member

מאושר? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx הייתי מאושר כאשר עומר פרץ אמר "תוציאו אותי מהקבוצה הזאת, לא יוצא אתכם למחנה האימונים". ברגע הזה הייתי מאושר, שעומר פרץ החליט לעזוב את מכבי ולעבור לקריית שמונה, אבל מסתבר שהרגע הזה החזיק מעמד עד אתמול שהאוהדים של מכבי עשו סולחה עם פרץ והכריז שהוא נשאר בקבוצה.
    אני אגיד לך יותר מזאת, אותם אוהדים חוליגנים לא סתם נטפלו דווקא לעומר פרץ, הם רצו שיעזוב את הקבוצה. ביציעים במשחקים מקללים אותו ללא הפסקה ואף אחד לא שוכח לו את דברים על מכבי עוד בתקופתו והפועל ואת תנועת הפטיש והמגל.

8. Daniel_Harush Member

בניגוד לכמה מהאנשים פה לפי דעתי אם מכבי ת"א תדע להתחזק עד תחילת העונה בקשר אחורי איכותי זר וקשרים נוספים(בוקסנבוים, רביבו) וחלוץ ישראלי טוב או חלוץ זר אז למכבי ת"א כן יהיה סיכוי למ אבק על האליפות וזאת כמובן רק אם בית"ר תמשיך להתקדם באירופה.
    כי לפי דעתי שנה שעברה שחקנים כמו ז'אן,מישאלוף,שפונגין,שיטרית,שיבחון,דיין וייני קיבלו ניסיון בבוגרים והשנה הם יוכלו להוכיח כמה הם מוכשרים בקח שיביאו את מכבי לצמרת הגבוהה במשך זמן רב...

9. manchiz Member

איזה מצחיקים ONE עם השידורים הישירים שלהם ממחנה האימונים של מכבי ובית"ר.
    זה בעיקרון רעיון נחמד אבל זה לא כל כך מועיל , והשאלה אם מישהו צופה בזה בכלל...

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

רודי חדד, קשרה היהודי בן ה-22 של פאריז סן ז'רמן, קרוב לחתימה בקבוצה. בצרפת מדווח כי מכבי מציעה לחדד, שהושאל בעונה שעברה לולנסיין ויסיים בקיץ הבא את חוזהו בפ.ס.ז, חוזה לשלוש שנים ומוכנה לשלם עבורו כחצי מיליון יורו. חדד, המשחק כקשר התקפי והיה שייך לנבחרת צרפת הצעירה, אמור להגיע לארץ בתחילת השבוע לחתום על החוזה בקבוצה של אלי כהן. כמו כן עשוי חדד להצטרף למחנה האימונים של הקבוצה בהולנד לאחר החתימה.

11. Sergio Ramos Member

מוזר,אף פעם לא שמעתי על חדד הזה.

12. ori b Member

חדד שחקן סופר כישרוני.
    קשה לי להאמין שיגיע לישראל.

13. Daniel_Harush Member

מה אתה יודע עליו?

14. ori b Member

לא יותר ממה שרשום באתרי הספורט השונים.
    אבל יצא לי לראות אותו משחק מספר פעמים.

15. Daniel_Harush Member

ואיך התרשמת ממנו?