מכבי ת"א 07/08 : מסיימים במקום השישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏6/7/07.

1. Achilles Member

אהה זה.. נראה לי עומד להיות כישלון הוא.
    אז רק חלוץ וקשר באמצע זרים מכבי חייבת.

2. Number 8 Member

אלי אמר אמר לא פעם שהוא רוצה להביא לקבוצה קשר אחורי זר כדי שינהל את העניינים מאחורה. בכל מקרה, אלו דבריו של אלי כהן היום: "אנחנו מנסים להביא עוד חלוץ וקשר זרים".
    כרגע יש לנו שלושה זרים, עוד שני זרים(אותם שחקנים שאלי כהן מחפש) ונשלים את מכסת הזרים והסגל שלנו לעונה הקרובה.
    בפעם האלף שאני אומר זאת, מכבי עשתה הכל כדי להביא חלוץ ישראלי שיחליף את משה ביטון. מכבי חיפשה בקוצר רוח מבקיעי שערים כי בעונה החולפת זאת בדיוק הייתה החולשה של הקבוצה.
    בקבוצה עשו הכל כדי להביא את עומר גולן, זה כלל סכום אסטרונומי אך השחקן לא רצה להגיע למכבי. בתחילת הניסיונות להביא את גולן לקבוצה, במכבי אמרו שאם גולן לא ינחת בקריית שלום, יגיע חלוץ ישראלי אחר לקבוצה. לא האמנתי שהדבר אכן יצא לפועל אבל זה באמת קרה, בנתיים נראה שיניב עזרן עושה את הדרך לקריית שלום.
    אם כבר, אז קשר שמאלי, יש לו רגל שמאלית וברוב המשחקים שלו בהרצליה, שיחק בצד שמאל. עומר פרץ משחק בימין.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/7/07
  3. Achilles Member

אתה רוצה את עומר פרץ בהרכב של מכבי ת"א בכדורגל? חבל.
    אני במקום אלי כהן הייתי משחק עם קמנאן קיצוני ימני, עזרן קיצוני שמאלי ולהביא חלוץ זר.
    כמו באשדוד.

4. Number 8 Member

אין אף אוהד של מכבי ת"א שמעוניין לראות את עומר פרץ בהרכב, על הספסל, בסגל, בכל מקום.
    אוקיי, להגיד זאת שוב? כל עוד ויקי פרץ, עוזר המאמן של מכבי ת"א ואביו של עומר יהיה בקבוצה, עומר פרץ יפתח בהרכב! בצורה כזאת פרץ ניזון בעונה שעברה וכך יהיה גם בעונה הקרובה.

ד"א, אולי אתה מתבלבל, יניב עזרן ושי הולצמן שיחקו כצמד החלוצים של אשדוד ועידן שריקי שיחק כקיצוני.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/7/07
  5. Hala Madrid! Member

מסכים. ראינו מה היה עם ביטון בתחילת העונה כאשר אלי כהן הציב אותו כקיצוני עם חלוץ. אם הוא יעשה את אותו הדבר עם עזרן לא בטוח שהאחרון יספק את הסחורה.

6. Sergio Ramos Member

זה מה שנקרא"כדורגל ישראלי במיטבו"הכל פרוטקציה.
    בושה וחרפה שאפס כזה יפתח רק בגלל שאבא שלו עוזר מאמן.

ותאמינו לי,מכבי רק הרוויחה מי זה גולן לא יגיע,מה עומר גולן הראה עונה,הוא הראה איזה דברים קיצוניים ?דברים מיוחד?,כמה גולים הוא כבש?פשוט לא עשה כלום לעומת עזרן שהיה הרבה יותר טוב ממנו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/7/07
  7. מכבי או מוות!!! Member

עשה אותי שמח הגעתו של יניב עזרן לא כמו גולם שברגע שהתעניניו בו כבר לא הייתי מרוצה.
    עזרן חלוץ מעולה שעד לפני כמה שנים לא שמענו עליו בכלל,לפני 3 שנים הוא היה בהפועל רעננה בעונתה החלומית בליגה הלאומית שסיימה במקום 4 עם מקום בצמרת לכל אורך העונה ומספר נקודת מצומצם בינה לבין מקום שני זאת הייתה העונה שרעננה הרסה לכמה קבוצות את הישרדותם בליגה/עליה ללגית העל/השגת נקודות חשובות,זה הייתה גם העונה שאני ספציפית הלכתי לכל משחקי הבית שלה האיצטדיון היה מלאה תמיד {לא שיש כ"כ הרבה מקום לאכלס ברעננה} היה אווירה של קהל ולרעננה היה הרכב מושלם עם מאמן מושלם טוב רגע? לאן חפרתי? בקיצור יניב עזרן אז ברעננה ני חושב נבחר למצטיין העונה וגם היה מלך השערים ובישל לא מעט בכלל רק שאז הוא חזר לאשדוד שישר ראו שהוא מפוקס וחטפו אותו עד לפני 3 שנים החלוץ הזה רק חיפש קבוצה שתיקח אותו כבר,חלוץ מצוין שיודע לשים את הגול בזמן הנכון לא כמו,עומר פרץ,עומר גולן,משה ביטון...
    עזרן ברוך הבא.

8. Achilles Member

על הנייר זה היה ככה.
    במגרש ראו בבירור של הולצמן באמצע ושריקי מימין ועזרן משמאל נכנסו לאמצע.

בכל מקרה גם אם נגיד שלא, ככה אני חושב שמכבי צריכה לשחק.

9. Number 8 Member

רשמית: יניב עזרן חתם לארבע עונות במכבי ת"א.
    עזרן צפוי להצטרף למחנה האימונים של הצהובים בהולנד כדי לשחק בגביע אופ"א נגד סנטה קולומה מאנדורה. עזרן ירוויח כ-200 אלף דולר לעונה בארבע העונות הקרובות.

עוד קשר אחורי וחלוץ זרים, והשלמנו את הסגל שלנו לעונה הקרובה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/7/07
  10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מכבי ת"א המשיכה היום (רביעי) בהכנות לעונה הקרובה ולמפגש מול סנטה קולומה בגביע אופ"א כשערכה (רביעי) אימון נוסף במסגרת מחנה האימונים של הקבוצה במירלו שבהולנד.
    הבלם הסרבי של הקבוצה, מילאן מרטינוביץ', מתח את המפשעה במהלך האימון וירד לנוח בצידי המגרש.

כזכור, רק לפני יומיים נודע כי בלם נוסף של הקבוצה, אבי יחיאל, לא יפתח את העונה ולא ישחק מול סנטה קולומה בגביע אופ"א.

11. Hala Madrid! Member

ניקולס בונאל הגיע להתרשמות במכבי תל-אביב
    ניקולס בונאל, קשר אחורי בן 30, הגיע למחנה האימונים של מכבי ת"א במירלו שבהולנד וייבחן במשך 3 ימים בשורות הצהובים.

מכבי תשחק היום נגד בלאחטוב הפולנית במשחק אימון שייערך בגרמניה.

12. Tbird Member

למישהו יש קצת מידע על השחקן הזה? הוא טוב?

13. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

ציטוט מ-ONE:

14. Tbird Member

ראיתי את זה כבר, התכוונתי אם מישהו ראה אותו משחק/מכיר את היכולות שלו, הוא שווה משהו ?

15. Number 8 Member

מכבי ת"א ניצחה 0:2 את בלאחטוב הפולנית, שתשחק בעונה הקרובה בגביע אופ"א, במשחק האימון השני שלה במחנה בהולנד.

הקפטן והג'נרל מנג'ר אבי נמני שלא שיחק במשחק האימון הראשון של הצהובים בהולנד (הפסד 2:1 לפרטיזן בלגרד), כבש את השער הראשון. הנבחן הצרפתי ניקולס בונל בישל לדודי ביטון את השער השני.