מכבי ת"א 2018/19 - יש אליפות למכבי !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Jakur, ‏18/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

ברק לוי ישב מיליון שנה על הספסל עם סיפורי הפוטנציאל.
    זה נכון לכל מקום. שוער משנה לאורך זמן לא צריך להיות שוער שבונים עליו לעתיד כשוער ראשון.
    למדתי את זה משתי הקבוצות שאני אוהד.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  2. קשר שמאלי Member

ברק לוי שוער סבבה לליגה הלאומית
    מי קבע שיש לו פוטנציאל להיות שוער ראשון לגיטימי בליגת העל, ועוד במכבי תל אביב?
    שלמה שרף ורז זהבי?

נערך לאחרונה ב: ‏17/10/18
  3. alexshw Member

היה לי אותו דיון עליו פה בפורום.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

4. עידן444 Member

לדעתי הכוונה היתה שיושאל, יוכיח את עצמו בקבוצה כמו מכבי נתניה(הגיע כמחליף לאריאל הרוש) ויחזור כאופציה להיות שוער ראשון.
    האמינו בו ברמה של לשלוח אותו לנתניה ולהסתפק באחד כמו דניאל ליפשיץ כמחליף.

ערן לוי ודיא סבע קרעו רצועות בזה אחר זה והיום קל מאוד להבין את המשמעות של זה ברמה הקבוצתית וכמה זה משפיע על שחקנים משלימים ושוער בלי המון ניסיון הוא שחקן משלים.

זה לגמרי להיות במקום הלא נכון בזמן הלא נכון. כפי שהוזכר כאן הוא גם נפצע לקראת סוף העונה ועונה שלמה לאחר מכן לא שיחק.

בקיצור- הכל היה נגדו אבל הוא לא הנושא:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Telkiyski Member

אז למכבי בעצם יש את הטלב"ע וגם את הטלב"י?

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

באותה עונת בלהות של מכבי נתניה ברק לוי היה מנקודות האור הבודדות. הוא אמנם לא היה מדהים, אבל קשה מאוד לשוער להיות מדהים כשהקבוצה נראית כפי שמכבי נתניה נראתה באותה עונה ואם אני נדרש לתת לו ציון על אותה עונה אז הוא מקבל אצלי לפחות 6/10. הייתה לו בעיה גדולה עם בעיטות מרחוק והוא ספג מדי פעם שערים מצחיקים, אבל מנגד אני מוכרח להגיד שבחיים לא ראיתי אף שוער בישראל, לא מהישראלים ולא מהזרים, מטפל בכדורי גובה כמו שברק לוי טיפל בהם. הוא פספס אולי שניים במשך עונה שלמה.

אני חושב שמה שבאמת פגע בו זו אותה המשטה אומללה נגד מכבי ת"א במצב של 1-1, שלבסוף גררה הפסד 3-1. עד אותו רגע, אני חושב שכמה וכמה קבוצות בליגה עוד היו מוכנות להמר עליו בעונה שלאחר מכן, אבל זה היה רגע שנראה כה מפוקפק, על גבול המכור, שזה לדעתי מה שחסם בפניו את ליגת העל במשך שנים.

7. Telkiyski Member

גם הגול העצמי של דור פרץ במדי הפועל חיפה נגדם היה נראה על גבול המכור, לא רואה שמישהו מדבר על זה.

ברק לוי פשוט שוער די גרוע.

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/18
    קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  8. Raulito Madridista

https://img.wcdn.co.il/f_auto,w_700/2/6/6/4/2664630-46.Xxx

בצל פתיחת העונה הטובה ביותר של מכבי מאז הדאבל עם קשטן ב-1995/96, כשבחלוף עשרה מחזורים יש לה 26 נק' מתוך 30, עדיין ללא הפסד ליגה, והכושר הנפלא של עומר אצילי שלא זומן לנבחרת אבל כבש צמד אתמול - מה שמעיב על השמחה של מכבי הוא המצב-רוח של אלירן עטר. לפי ספורט5: לא ימשיך במכבי בסיום העונה ואולי יעזוב כבר בינואר. על פי החוזה של עטר, הוא חייב לפתוח ב-70% מהמשחקים על מנת שהחוזה יתחדש אוטומטית. רק לקראת ינואר תיעשה הערכת מצב של השחקן עצמו ושל הקבוצה, אך ברור לחלוטין שאם המצב הנוכחי יימשך - בחמשת המחזורים האחרונים, עטר שיחק 51 דקות, בשלושה מהם לא שותף כלל) - החלוץ לא יישאר.

אם מדובר בהחלטה משותפת אז אולי אפשר להבין. מצד שני אם עטר עצמו לוחץ לעזוב לדעתי זה לא חכם. בבאר-שבע הוא לא ישחק, במכבי חיפה הוא שרוף, חו"ל זו לא אופצייה והמעבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו - לכיוון בית"ר. אבל עטר נהנה במכבי, זה המועדון שלו שם הציג את הכדורגל הטוב ביותר שלו, זמנו עוד יגיע, בשלבים מסוימים העונה אצילי היה מחוץ לזרקורים ושכטר בהתחלה מיעט לשחק. יש הרבה מלחמה. האם זה האופי המחורבן שלו? מבין שקצת קשה עם איביץ' ובכל-זאת, הוא לא משחק בשביל המאמן. או שזו עוד כתבת חצר תוצרת ספורט5...

9. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

שקוף שזה כתבת חצר, אין באמת מה לעטר לחפש במקום אחר, הוא צריך להמשיך להילחם על המקום שלו בהרכב

10. קשר שמאלי Member

11. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרבה זמן לא ראיתי ברטוז של ראייקו, תן לי את זה במשחקי הנבחרת ואני אמשיך להנות מהם

12. Telkiyski Member

ביצוע יפה של הטלב"ע.

13. Raulito Madridista

אורוש ניקוליץ', קשר מהליגה הבלארוסית שתסתיים בתחילת החודש הבא, חזק על הכוונת של מכבי ת"א וע"פ חלק מכלי התקשורת כבר חתם. השחקן היה על הכוונת של המאמן איביץ' כבר בקיץ. מעבר לכך נכתב(ספורט1) שמכבי ת"א מחפשת חלוץ זר.

אני לא מכיר את הקשר האמת היא אבל גם אם מכבי לא פוגעת כאן בול - השאפתנות שלה גדולה, יש כאלה שיגידו שהיא מפזרת כסף אבל היא יודעת גם למצוא מציאות פה ושם, השאפתנות שלה גדולה והלוואי שלהפועל בעבר הייתה שאפתנות כזו ורצון לקבץ עוד ועוד שחקנים טובים ולא להסתפק במה שיש. מה גם שמכבי מאוד מגוונת במשחק ההתקפה שלה בכל עמדה, שוינפלד למשל לא השתלב ולא ברור למה הוא עדיין משחק שם אבל עטר גם למרות המרמור ושכטר הם מהחלוצים הטובים בארץ.

14. DRORIKO Member

ההבאה של ניקוליץ' מעבר לליגה זאת גם חשיבה לאירופה בעונה הבאה. אחרי הכשלון העונה במכבי מבינים שאין להם סגל מספיק טוב לאירופה והם חיפשו את המומנטום הנכון כדי לשים ידיהם על ניקוליץ'. בטוח שהוא לא יהיה החיזוק האחרון לקראת הקיץ.

15. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

רציתי להתייחס לזה כשזה יהיה חתום וסגור אבל אין ספק שנראה שמדובר בהחתמה חכמה מה גם שהיא עומדת בחוקי הפייר פליי אז אני מקווה שהמחט שנמצאה בערימת השחת שווה את זה

מצב נושא:
הנושא נעול.