מכבי ת"א 2018/19 - יש אליפות למכבי !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Jakur, ‏18/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

אני חושב שהסגל של מכבי בנמצא שייך חד וחלק לליגה האירופית. לצערם פרט לעטר אף שחקן לא התחיל את העונה הזו מספיק טוב עם כל הכבוד למשחקי גביע הטוטו וליונתן כהן. הסגל שווה העפלה לליגה האירופית וזה היה כישלון של איביץ' ללא ספק, מכבי פישלה כמו קבוצה ישראלית טיפוסית ועשתה שטויות במשחקי החוץ. קראתי כמה כתבות בנושא הקשר שהצטרף, ב-'ישראל היום' למשל כתבו שחוששים שמיכה נמצא בעונה האחרונה שלו במכבי והוא יודע שזה עכשיו או לעולם לא. לדעתי מיכה הוא הסופר-סאב המושלם, מתאים לשחקן הן באמצע והן בכנף. אגב, מי שהעונה הזו מאוד נעלם זה ריקן לדעתי. היו לו משחקים מעולים עם ג'ורדי.

2. DRORIKO Member

אני לא יודע דור, התוצאות הטובות נגד קרית שמונה והפועל חיפה יכולות מאד להטעות, הליגה האירופית זה לבל אחר לגמרי. מה גם שמטרת העל היא לא הליגה האירופית אלא ליגת האלופות(למרות שהאירופית היא אחלה ״פרס ניחומים״) זה כמובן מעבר לליגה ששם מכבי שואפת לבנות עוד שושלת, ב״ש אמנם לא מאיימת העונה, מהסיבה שהיא נכנסה אליה מאוחר, אבל בעונה הבאה היא תאיים מאד.

3. סמואל אטו Member

אורי קופר כתב בפייסבוק שמיכה רוצה לצאת לאירופה. לדעתי צעד טוב עבור שני הצדדים.
    הוא מרוויח הרבה מעבר למה שהוא נותן, ומצדו כל שחקן צריך לשאוף להתקדם.

4. Telkiyski Member

חח. בוא נראה מי באירופה ייקח את דור מיכה.
    מי ייקח את החוזה שלו אני בכלל לא מנסה לחשוב.

Nigel de Jong ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  5. yakov_y YNWA

אני מחזיק מדור מיכה אבל עם כל הכבוד הוא שנה וחצי במסגרת הליגה עם שער ליגה בודד, 3 שערים בשנתיים וחצי, מי ייקח אותו עם הנתונים האלה ?

EsheD אוהב/ת את זה.
  6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעריך את השאיפות של דור מיכה לנסות ולהתחרות בליגה טובה יותר (בהנחה והוא באמת מכוון לשם ולא מנסה לעשות שרירים כדי להשיג שיפורים לקראת החוזה הבא), אבל אני חושב שאין לו מה לחפש באירופה.

אם טל בן-חיים החלוץ זה המיכאל זנדברג של העשור הנוכחי, אז דור מיכה הוא האבירם ברוכיאן של העשור הנוכחי. היה לו את המזל להיות במקום הנכון ובזמן הנכון, עם הבעלים הנכון ועם החברים לקבוצה הנכונים, המאפשרים לו להבליח אחת לכמה שבועות ובכך לעשות לעצמו יחסי ציבור של מוסר ברמה של אייל ברקוביץ'.

7. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תעשה את דור מיכה כזה קטן, הוא ממש ממש לא אבירם ברוכיאן כמו שאתה משווה אותו אליו.
    מיכה עבר 6 שנים של מאמנים זרים שלא ספרו אותו בתחילת העונה ונתנו לו לראות הרבה ספסל ואז לאט לאט חזר להרכב והיה גורם משמעותי בקבוצה.
    אמנם אני גם חושב שאין לו באמת מה לחפש באירופה, הוא לא עילוי כזה גדול ומתאים בדיוק לליגה שלנו לצערו.

8. סמואל אטו Member

מיכה מעל ברוכיאן אתה טוען?

9. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינת אישיות ומקצועי? By Far

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  10. קשר שמאלי Member

מיכה 5 רמות מעל ברוכיאן

11. סמואל אטו Member

By far?
    מה שם את מיכה כל כך רחוק מברוכיאן מבחינה מקצועית?

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא עושה ממנו קטן. גם אבירם ברוכיאן לא היה קטן. לשניהם היה מזל גדול בקריירה שלהם. בשנים שדור מיכה נדרש להוביל את מכבי ת"א, היה ברור שצלחת האליפות תעשה את הדרך לנגב.

13. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברוכיאן נתן 3 עונות טובות בין השנים 2005-2008 כשהאחרונה ביניהם הוא באמת התפוצץ אבל אחרי הפציעה ברגל הוא כבר לא התאושש ממנה ומשם כבר כל נושא ההימורים עלה וזהו, למרות כמה ניסיונות שלו לחזור למרכז הבמה הוא התאדה לנו מהמסך.
    נכון מיכה לא היה ענק ב3 העונות גם כשלקחנו אליפות ומבחינת כמות שערים ברוכיאן אוכל אותו בלי מלח אבל עדיין הוא מתקדם יפה ואפשר להגיד שהוא שחקן מפתח לא פחות טוב מברוכיאן

14. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

חד משמעית. בין הישראלים היחידים שיודעים לחשוב בכלל.

15. גלץ Member

למיכה יש מסירות לפעמים לא של שחקן ישראלי בכלל, מהשחקנים הראשונים שהייתי מביא לקבוצה שלי.
    ברוכיאן מבחינתי סוג של מיכאל זנדברג-אוברייטד, אף פעם לא הראה משהו יוצא דופן.

מצב נושא:
הנושא נעול.