מכירות שיא בכדורגל הישראלי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י אלי מתחן, ‏22/5/06.

1. אלי מתחן Member

2. בית"רי מלידה Member

בתוכם 10 אלף פראיירים שהבטיחו להם דאבל....העוקץ הכי גדול שהיה כאן בספורט.

נערך לאחרונה ב: ‏22/5/06
  3. לא מצאתי כינוי Member

זה רק מראה עד כמה השנה היה יותר התעניינות בכדורגל. אולי כדורגל גדול לא היה לנו אבל בטח שהיה יותר עניין השנה.

4. אלי מתחן Member

ה10 אלף מנויים של מכבי מראה כמה אוהדים בארץ מוכנים לקנות חתול בשק.
    אני מציע למכור כבר עכשיו את כל הכרטיסים למפגשים הגדולים, כדי להבטיח הכנסות מוקדמות.

5. גרגמל Member

אחרי שנים של דעיכה בכמות האוהדים בה השנה הזאת החזירה קצת צבע. זה הלך לפי תקופות ראשונים היו אוהדי מכבי ת"א שקנו מנויים.. אחריהם היו אוהדי בית"ר עם הגעת גאימאק וגם כן אוהדי הפועל ת"א הביאו את הכמויות שלהם.

חבל רק שהאלופה לא מביאה מספיק אוהדים. אבל אין ספק שיש פה במדינה שלנו גירוי גודל מאוד לכדורגל.. ולא מחייב כדורגל טוב, אלא תחרותי.. קצת תחרות ואפשר למלא בכל שבת כמה וכמה מגרשים.

6. בית"רי מלידה Member

תאמין לי ולרצ'יק, שרק מלשמוע היום ברדיו ירושלים את ולאדי - הייתי רץ וקונה כבר היום מנוי.

7. Riki Member

האלופה מביאה מספיק אוהדים. אומנם לא כמו ביית''ר והפועל, אבל הכול יחסי. גם למשחקי חוץ הרבה מאוד אוהדים מתלווים. ישנם מפעלים כמו גביע הטוטו והמדינה שהיה מספר אוהדים מצומצם, אבל בכל משחק בית יש מספר מרשים.
    להיות מספר שתיים או שלוש בטבלת האוהדים זה עדיין בסדר גמור.

ולמה הייתה ירידה ? קראתי לפני חודש בערך במעריב כתבה מעניינת. הכול עינין של מדיה. הציבור נחשף יותר ויותר לליגות אטרקטביות מבחינת רמת המשחק, השמות הגדולים וכמובן האיכות. הליגה שלנו לא סיפקה בשנים האחרונות שום רמה וכמובן הדומיננטיות של חיפה דיי הורידה ענין.
    השנה התחילה טלנובלה מירושליים, דבר שבלי ספק יהפוך את העונה הבאה לתחרותית יותר ומעניינת יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏26/5/06