מלחמה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י ראול, ‏11/2/05.

1. ראול Member

בואו נודה בזה: מלחמה זה מעניין. אלפי ספרים, סרטים ושירים... שלא לדבר על מיליוני הרוגים ופצועים. המתכון המושלם לדיון בפורום.
    כל אחד יש לו דעה, כל אחד מעדיף את המלחמה שלו, כל אחד נלחם מתישהו. רובנו עוד מעט הולכים צבא וחוץ מגיא אולי מישהו יעשה משהו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx
    אז יאלה, זה המקום להוציא את הזעם ולהחכים.

שאלה ראשונה, מה הקטע שלכם? כפתור ששולח טיל אטומי על מדינה? להתגנב לשטח האוייב ולהתמים C4 ולהוריד את אמאמו? ליירט את מטוסי האוייב בתמרונים מסובכים? לצאת עם רובה לעיר ההרוסה? חרב ומגן, אחד על אחד?

שטפו.

אני אישית, תמיד הייתי חסיד גדול של רובה הצלפים. טקטיקות אורבניות, שטח ומערבים. מתעניין וחוקר על זה המון. טעימה קטנה אפשר למצוא פה.

ארתור, פיו!

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם מדובר במלחמה עם הרוגים, אני מעדיף להיות הטייס שמפציץ. אני מניח שבקורס הטייס זה יעבור לי. גם ארטילריה זה אחלה דבר עם המיכשור שיש היום. פנים אל פנים? לא בשבילי.
    ואם לא- אני תמיד מעדיף מלחמה על מקום ברחבה...

3. Julian Joachim Member

אני אולד-פאשינד. תן לי סוסים, חרבות וחץ וקשת ואני האדם המאושר עלי-אדמות.

אחלה דיון, אגב.

4. RMCF Member

גם אני כמוך ארתור, חסיד גדול של רובה הצלפים. חקרתי (קצת) על זה גם, במלחמות רבות צלפים היו צריכים לשכב שבועיים כמעט בלי לישון במקום אחד. זה דווקא לא ממש כיף, אבל מי לא רוצה לירות באנשים מסכנים ממאות מטרים, בלי שהם ידעו מי אתה, מה אתה ואיפה אתה.
    גם מכונת יריה נשמע טוב, כמו גם הפגזות מתותחים, טנקים, מטוסים ועוד.
    מלחמות חרב, סוסים, קשתים, פנים מול פנים, זה ממש סיוט בשבילי. לא הייתי רוצה לרוץ מול אלפי חרבות שמושטות לעברי.

5. ראול Member

תקראו את סטלינגרד, תבינו כל מה שמלחמה צריכה לסמן. פשוט מדהים. הספר ההיסטורי הכי טוב שנכתב אי פעם.

אם מדובר בקלאסיקה, אני בעד חץ וקשת. בריטית, לא סינית. כמה שיותר ארוך. למרות ששיטת הירי של הבריטים (לירות בכמויות למעלה כשיירד גשם על הצבא הנגדי) היא לדעתי מיותרת, אני תמיד מעדיף את הסייר שיושב על העץ ומכוון לצוואר של המנהיג.

מוהאהאהא.

ארתור, הוד.

6. Reyes Member

להיות צלף זה הכי מאתגר. להתחבא ולפגוע בול, בלי שישימו לב.

אם כבר, אז זה בשבילי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

http://www.snipercountry.com/photogallery/K98Sniper.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏11/2/05
  7. אלי מתחן Member

מה זה להיות צלף, זה לירות ולהתחבא, זה לפחדנים. כמו לזרוק אבנים (לא פלא שערבים אוהבים את זה).
    מלחמה הייתי מעדיף פנים אל פנים, נותן לך את הסיפוק לדעת שהרגת מישהו שאתה שונא בודאות בלי לטעות.
    כנראה שאני מושפע מדי מסרטי חוליגנים

8. Reyes Member

מה לפחדנים, זו אומנות. נראה לך שאין שום סיכון בלהיות צלף?

9. בית"רי מלידה Member

מלחמה זה כיף? למי? מלחמה זה חרא!

כנראה שאף אחד מכם לא השתתף במלחמה ( רובכם עדיין לא מגוייסים ) , אז אתם מדברים על נסיון שהוא צפייה בסרטים, ולא ניסיון אישי. לחזור ממלחמה עם פחות חברים - זה דבר נורא.

לגבי השיטות שהזכרתם:

ישנו ירי בכינון עקיף - ארטילרייה, שזה כולל תותחים ,מרגמות, או טק"ק , שבהם לא רואים את היעד ( במרגמות לעיתים כן רואים ).

ירי בכינון ישיר - הפצצה ממטוס ( הטייסים מוודאים שהיעד מתאים לצילומי האוויר שצולמו מבעוד מועד ), טנקים, מקלעים, רובי סער, תתי מיקלע, וכדומה.

לגבי צלפים - ישנה כאן בורות מוחלטת:

צלף איננו מתחבא מפני שהוא מפחד, אלא כדי לא להתגלות ליעד בו הוא צריך לפגוע. צלף שלא יתחבא, לא יוכל לפגוע. צלף נימצא הרבה זמן בעמדה אחת קבועה, ולכן הוא דווקא עלול לחשוף את עצמו לפגיעה.

צלף צריך להיות בעל ידי מקצועי רב מאוד, ובעל סבלנות וכושר ריכוז גבוהים, מפני שיש לו בעצם רק הזדמנות אחת לפגוע במטרתו, כלומר כדור אחד בלבד.רובה הצלפים הטוב ביותר היום, ונמצא בשמוש של צבא ארה"ב, וגם צבאות אחרים הוא ה " בארט " , רובה אמריקאי.

10. RMCF Member

קראתי את זה, ספר מדהים, פשוט מדהים.

11. Barcik Member

חדר המלחמה!

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שיש מישהו בישראל, לאור העבר הרחוק שלנו, שרואה במלחמה כמשהו חיובי.

אני? אני לחלוטיין עם חרבות, בלי מגן ובלי נעליים, פנים מול פנים.

משה, מוסקייטר.

13. Joel Gion Member

אם אני רואה דם אני בדרך כלל מתעלף(גנים של אמא http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx ),אז כל החרא הזה לא בשבילי.

14. שבצ'נקו Member

אם אני רואה דם אני נהיה צמא!
    השאיפה שלי היא להיות כומתה ירוקה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx .

15. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

סטלינגרד פשוט ספר עצום. מי שרוצה עוד קצת ספרים על גרמניה והמלחמות שלה בשנים
    הנ"ל, שרק ייבקש.

לגבי המלחמה, עכשיו D9 אחד (שאבא שלי מוכר, כך שמי שרוצה...), ואתה מפרק
    חצי צי מטוסים על הקרקע. נ"ט אחד עליו וישלך את החצי השני שבאוויר.

מה העדפות שלי? 800-1000 מטרים מהמטרה, זה הטווח שלי. ושיהיה קליבר גבוהה.